Конкурс за лого. Награда 400лв.

stuklen

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте,

Фирма „Еврохим Груп” ООД обявява конкурс за изработка на лого.
Срока за участие е от 15.08.2011 г. – 31.08.2011 г.
Участника чието лого спечели ще получи награда 400 лв. Ще има и една поощрителна награда за най-харесвано в размер на 100 лв.

Проектите изпращайте на office[et]evrochim.com

Ето и подробно описание на конкурса. клик
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Е, ето това е конкурс. Браво! Извинете за спама и успех на участниците :)

п.п. Тъпаци без репутация, не се ли научихте, че НЕ МОЖЕ да дадете никаква репутация?
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

http://bizdnes.com/company/42099/ това ли е фирмата трябваше да дадете насоки за дейноста (Почиства предприятия, офиси, ресторанти. Перални - обществени.)
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Евалата за конкурса - сега вече няма повод за мрънкане на доста от потребителите дето разправят колко са велики дизайнери ама за дребни пари не се напъвали да работят.
Само уточнете как ще се разбере кое е най харесвано като искате да ви ги изпращат логата на мейл - и какъв е срока след края на конкурса в който ще се обяви победител и конкурса само за участници на форума ли е или участват и външни хора и тн.
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Здравейте,

Фирма „Еврохим Груп” ООД обявява конкурс за изработка на лого.
Срока за участие е от 15.08.2011 г. – 31.08.2011 г.
Участника чието лого спечели ще получи награда 400 лв. Ще има и една поощрителна награда за най-харесвано в размер на 100 лв.

Проектите изпращайте на office[et]evrochim.com

Ето и подробно описание на конкурса. клик

Всичко ми стана ясно, но не разбрах какъв размер желаете да е самото лого?
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Всичко ми стана ясно, но не разбрах какъв размер желаете да е самото лого?
Векторно от - безкрайност, до + безкрайнаст
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

http://bizdnes.com/company/42099/ това ли е фирмата трябваше да дадете насоки за дейността (Почиства предприятия, офиси, ресторанти. Перални - обществени.)

Фирмата се занимава с няколко дейности в сферата на услугите, за това не са дадени подробности. Това е упоменато в точка две от условията "Не е задължително логото да е свързано с дейността на фирмата;"

Само уточнете как ще се разбере кое е най харесвано като искате да ви ги изпращат логата на мейл - и какъв е срока след края на конкурса в който ще се обяви победител и конкурса само за участници на форума ли е или участват и външни хора и тн.

След приключване на първия етап - "Приемане на проектите", ще се отсеят най-добрите и ще се публикуват за коментари и оценки. През това време, ще бъде избран печелившия участник - лого. След приключване на конкурса ще бъдат уведомени победителите, както и ще се публикуват на страницата на конкурса. Конкурса е за всеки желаещ да участва.

Надявам се да съм успял да отговоря на въпросите Ви.
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Доколкото виждам конкурсът не е форумен, не е организиран от форумен юзър и не разбирам ентусиазма честно казано.
Всеки си решава дали 400 лв са големи пари за него.

Ще се повторя, ама 99designs и подобните му сайтове са доста по-полезно място за всички любители на конкурсите. Научават се доста неща, получаваш фийдбек (колкото и скапан да е), осъзнаваш мястото си в света, разширява се професионалния networking, на практика си строиш трамплина към прилична фрийленс кариера. 400 лв там са някъде минималната награда.

В български конкурс се състезаваш с 85%+ локални уебтуристи и уеб чобани. Като свърши, обикновено нещата ти не остават на видно място, нито контактите ти, нито линка към сайта ти. Никой потенциален клиент не те запомня и не те контактва.

Само казвам. Не ме вълнува кой как се оправя в живота.
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Благодарим на всички взели участие в лого конкурса.

Ще бъдат прегледани предложените варианти. Най-добрите ще се публикуват за коментиране и оценка в страницата на конкурса.
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Гледам другите събират агитки за техните лога затова и аз да викна " Дайте рамо предприемачи :)" за моето лого

П.П махам линка си защото разбрах, че и друг предприемач е в конкурса, нека спечели най - добрия
 
Последно редактирано:
Искрено се надявам избраното лого в края на конкурса да не е това с най-много гласове, защото е явна манипулацията и шуробаджанащината.
415 гласа за какво?! Явно Симеон Тодоров, доста е спамнал я във фейсбук, я в скайп, че да ги събере тези гласове с подобно "творение".
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Давам глас, защото не очаквах, че има друг предприемач и сложих линк към моето лого горе. Нека спечели най - добрия.
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Не че мнението ми има някаква особена стойност, но лично на мен, като на потребител повече ми допада логото на Стойнев. Надявам се да не съм засегнала чувствата на milsem. Ще дам вот естествено и за него.

П.П махам линка си защото разбрах, че и друг предприемач е в конкурса, нека спечели най - добрия

Не разбирам, защо махна линка. Нека и двамата да имате възможност да събирате гласове. Всеки ще прецени сам за себе си кого ще подкрепи.
Пожелавам успех и на двама ви и нека по-добрият да победи!
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

всеки има право на различно мнение и вкус така че не мога да се засегна :)
 
От: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Сега пък и milsem си е махнал линка. Та нали така отнемате възможността да получите гласовете на хората. Много са малко тези, които специално ще започнат да търсят къде са качени вашите творби. Който не иска да гласува, просто няма да го направи.
 
От: Re: Конкурс за лого. Награда 400лв.

Искрено се надявам избраното лого в края на конкурса да не е това с най-много гласове, защото е явна манипулацията и шуробаджанащината.
415 гласа за какво?! Явно Симеон Тодоров, доста е спамнал я във фейсбук, я в скайп, че да ги събере тези гласове с подобно "творение".

+1

отдавна съм се отказал да правя публични конкурси. Сигурен съм че срещу $5 във фивър всеки може да е номер едно.
 

Горе