Конкурс за лого и банер награда 100лв+

От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Не те разбрах Origiral? не ти харесва факта, че не искам парите или не можеш да повярваш, че някой може да направи подобно нещо. За твое сведение НИКОГА не съм правила лого, което да е с крадена идея и не бих си го позволила. За много хора това е лесно просто гепва една идея преправя я и воала. Идеята е на Stoineff а аз исках да му помогна с визията не вярвах, че ще получа подигравки, но ето че и това се случва. Писах му на лично със съвети и си позволих да му предложа да пусне проекта от свое име, но той отказа. Кое не ти е ясно? няма да взимам пари по-важно ми е удоволствието, че съм помогнала ЕЙ аман от всякакви хора.
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

И не се ли замисли, че в опита си да му помогнеш, го обиждаш?! Като не си правила лого с чужда идея, защо направи с неговата? И като искаш да му помогнеш, първо го попитай дали иска и едва тогава помагай! И ако спечелиш, той дали ще иска подаяние?

Изобщо не биваше да го публикуваш, си мисля аз!

Айде лека нощ!
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

И не се ли замисли, че в опита си да му помогнеш, го обиждаш?! Като не си правила лого с чужда идея, защо направи с неговата? И като искаш да му помогнеш, първо го попитай дали иска и едва тогава помагай! И ако спечелиш, той дали ще иска подаяние?

Изобщо не биваше да го публикуваш, си мисля аз!

Айде лека нощ!

Наистина обсъдихме концепцията и Saphire ми предложи да участвам с нея. Смятам, че нейното изпълнение е много добро и стилно за това и казах, че нямам нищо против тя да участва с него. Тя пък каза, че не става дума за пари и просто иска да помогне, както и направи. Не ме обижда това, че някой ми подава ръка за помощ, в крайна сметка сме тук за да си помагаме в тоя форум. Освен това, най - важното е Еленков да получи истински добро лого, което харесва. НЯМА ДРАМА... Ще смятаме това лого за съавторско по идея на stoineff и дизайн на Saphire... Освен това никой не е казал, че логото е спечелило и е най - доброто и не е коректно спрямо останалите участници да го обсъждаме преди края на конкурса...
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

И аз не смятам че става за пари толкова а да помогнем на колегата да има избор за лого и да се доближим до това което иска като лого :)
Така че успех от мен на всички :)
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

6623859o.png


ето и едно предложение от мен :)
 

Прикачени файлове

  • 6623859o.jpg
    6623859o.jpg
    40.7 KB · Преглеждания: 3
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Още едно предложение за лого от мене.

deso2.png

Успех на всички участници в конкурса
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Колеги,
Искам да ви уведомя, че удължавам конкурса с 3 астрономически часа.
Тоест ще обявя печелившите в 21:00 днес в 06.10.2013.
Правя го с цел, че имам малко ангажименти и няма да успея да навреме.

Поздрави и успех!
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

В последните часове реших да се включа :) едно предложение и от мен








Поздрави на всички и успех
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Здравейте,

Искам да благодаря на всички, които се включиха в конкурса и положиха усилия за направата на лога и банери.
Избора беше изключително труден.. повярвайте ми от вчера се чудя, кое лого и банер да подбера.. просто са много хубави!
Всички сте много талантливи и желая успех и за напред!
Конкурса печелят:
Логото на Saphire или Stoineff, заради идеята.. незнам как ще си я поделите.
Моля след като се уточните двамата да ми пратите едно лично, за да знам на кого да преведа парите и да дам кода.
Избрах това лого: Untitled-1_zps9bf9e880.jpg
Наградата за банера отива при: nnikolov
С този банер: 1af553b099dbfe43.jpg

Благодаря много на всички отново!
За Stoineff и Saphire казах, а на колега nnikolov честито и му пускам ЛС в миг.

Поздрави,
Николай Еленков
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Честито на победителите, но това за мен не беше коректно което направихте, все пак това е състезание.

От организационна гледна точка или от гледна точка на участниците?

Поздрави
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

От организационна гледна точка или от гледна точка на участниците?

Поздрави

Организацията беше перфектна, поздравления. Просто малко се получи 2-ма срещу 1, колегите можеха да кореспондират на лично, ако е искал колегата да му помогне с идея а не да се състезава от негово име, но нищо просто изказвам мнение. Предложението е добро и изчистено наистина.
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Честито на победителите, но това за мен не беше коректно което направихте, все пак това е състезание.

Според мен за тези разправии и това не сериозно поведение от страна на Stoineff и Saphire няма никаква вина организатора samba...
Искам да го поздравя, за коректно проведения конкурс! Нека все повече такива да има.
Поздрави и адмирации! Тази тема трябва да е в важни, като орбазец.
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Просто малко се получи 2-ма срещу 1, колегите можеха да кореспондират на лично, ако е искал колегата да му помогне с идея а не да се състезава от негово име, но нищо просто изказвам мнение.
Именно!

Aз за какво не участвам в такива конкурси... вече! На който му е кеф да работи за без пари - нека участва.

п.п: Най ме дразни, когато хора, които не участват в конкурса, влизат и дават коментар за лого, ей така - да ударят едно рамо на свой приятел чрез РЕКЛАМА. :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Поздравления за Saphire и Stoineff добра работа :) Мисля че по важното е че обединихме сили заедно или не да направим нещо красиво а и си беше предизвикателство за всички.
Труден избор за еленков, добри неща защото бяха разнообразни.

Cheers :)
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Здравейте,
колеги недейте така няма драма важното е, че човека получи добър продукт и се радвам за което. Origiral още в началото мисля, че изяснихме случая. Пък и в условието на конкурса няма правило относно идеите и разработката. Поздравявам Stoineff за идеята и го приканвам да ми прати мейл на лично за да му прехвърля разработката. Благодаря и на samba като организатор на конкурса да си ползва с кеф логото и да има повече като него в този форум.
bg designer мерси :)
 

Горе