Конкурс за лого - награда 100лв.

От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Друга концепция от мен
f2ZcsuF.png
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Мисля, че трябва да се добави едно правило: всеки може да публикува максимум 1-2-3 примера... Така може до крайната дата всеки да направи 100...
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

И какво значение има колко ще се добавят от един човек?
Важното е клиента да остане доволен, а не да плати за нещо, което не харесва.
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Още една модификация на предишното ми предложение

9eb8b124ec156f36dc115be1d7b11d67.jpeg

Съжалявам за спама. От всички предложения до сега на мен това ми хареса най-много. Личи си, че е професионално направено от креативен творец.
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Мерси колега!
Предложението ми не е кой знае колко креативно и има някой недостатъци в замисъла иначе и на мен ми харесва много, добре се получи:wink:, но това е друга тема, важното все пак е обявилия конкурса да хареса някое от предложенията и да остане доволен, дано има още много такива за да има по-голям избор.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

И от мен една идейка:

8652937p.png


@Websolut, ако раздалечиш B и E с един пиксел, както е D-то над тях, инициалите ще са по-четими. ;)
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Още една концепция

guBaRwF.png
 

Прикачени файлове

  • .bedesign.png
    .bedesign.png
    28.3 KB · Преглеждания: 7
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Мерси за съвета Петя, всичко подлежи на корекция, ако концепцията се харесва, но има нужда от изменения, ще ги направя.

Ясно, че не може да се получи конкурс като в големите сайтове за конкурси от рода на 99designs, където почти всяко предложение получава индикация за степен на харесване и така се нсочват дизайнерите в коя посока да поемат, накрая естествено почват да копират идеи по между си :) и най-добрия в крайна сметка печели, това се отнася за откритите конкурси само разбира се.
Все пак може да се направи някакъв опит, като автора на конкурса споделя предпочитания, в случая предпочитания на няколко човека от офиса.

Примерно: предложението на еди кой си се храесва от 3-ма от 6 човека в офиса, демек 50%, ако е възможно еди кое си преложение дизайнера да пробва малко по-светла вариация на синия цвят и да намали разстоянията между буквите иначе конципцията ни харесва, предложение номер 10 не ни допада особено, не е това което търсим, автора да пробва друга концепция....и т.н.т., като всичко това може както явно да се поства така и на лични.

Това разбира се е само предложение[emoji6]

Ако има такъв тип комуникация и достатъчно предложения ще стане добър конкурс и ще се получи лого което ще е най-близо до очакванията и предпочитанията на клиента.

Но да не разводнявам темата, успех на всички!
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

като допълнителна информация да кажем екипът харесва повече закръглени форми, не квадратни

от предложенията до тук следните имат най голям процент харесвания:
bdesign2.png

f2ZcsuF.png

guBaRwF.png
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Предишния вариант с малко промени и овални форми.

SGBCtKN.png
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Ето новия вариант.
 

Прикачени файлове

  • Logo_dot_be design.jpg
    Logo_dot_be design.jpg
    22.4 KB · Преглеждания: 17

Горе