Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 93.8%
30   2   0
Здравейте,

Искам да обявя конкурс за лого с награда от 80 лв. + възможност да предоставям периодично работа на дизайнера, който ми допада като стил на работа.

Магазинът ще е за мъжки и дамски дрехи, обувки и бельо!

Какво да съдържа? :
Името/домейнът на онлайн магазина е www.calisangels.com и е съкращение от California's Angels (Ангелите на Калифорния)

California's Angels бих желал да е отдолу под логото, и да играе ролята на мото.


Цветова гама :
Цветовата гама оставям на вас, дизайнерите, защото все още магазинът не е пуснат онлайн, а наистина все още си нямам и на представа как би изглеждало най-добре едно Calis Angels лого.

Но мога да кажа едно - цветовата гама на различните категории в магазина ще бъде различна. Примерно - мъжките дрехи ще са в син цвят(Като новия facebook Like бутон), дамските дрехи и бельо ще са в розов цвят.

ВАЖНО УТОЧНЕНИЕ : в момента магазина е само качен, без никакви зададени настройки по цветовата гама. За това въобще не взимайте под внимание сегашната цветова гама на магазина.


Условия за участие

- Всеки може да участва с неограничен брой предложения, които да публикува в темата.
- Логото да няма сходство с по-ранни регистрирани търговски марки.
- Избраният от нас за победител се задължава да няма бъдещи претенции към творбата си (лого за онлайн магазин calisangels.com).
- Логото/банера може да ползвате като ваше портфолио.

Начало на конкурса : 02.12.2013 г.

Край на конкурса : 12.12.2013 г.

Обявяване на победителя : 15.12.2013 г.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

Моите предложения - за сега ;)
Съжалявам за начина на представяне, но тъйкато съм се скоро регистрилала съм с ограничени права за показване на проекта.
Моля кликнете на мъничката картинка! :)


California's Angels.jpg
California's Angels2.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

Toва е моето предложение:
_____________________
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

Ето и моето предложение.
737911.jpg

737913.jpg
 
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

Благодаря за предложенията. Очаквам още хора да се включат. Не забравяйте, че може да се включвате с неограничен брой предложения. :)
 
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

Ето и моето предложение :D пробвах нещо да направя ама все пак... Иначе на колегата " ganio " си го бива :)
72dqxh.jpg
 
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

Хайде и от мен :wink: Цъкнете на тях за по-голяма версия.



 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

И от мене едно предложение

2013-12-07_233029.png

Успех на всички участници
 
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

Айде още едно от мен,че няма да имам време за повече :mrgreen:

Calis_Angels2_sh.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------И успех на всички!----------------------------------------------------------------------------------------
 
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B8.png


Ето и от мен предложение. Различните цветове за различните секции само примерно..

%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%92%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B0.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

Ето и моите предложения.
cali's angels.jpg
cali's angels221.jpg
123.jpg
 

Прикачени файлове

  • cali's angels2.jpg
    cali's angels2.jpg
    32.8 KB · Преглеждания: 11
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

Повечето от дизайнерите май избират само шрифтове :) Други пък откровено си копират, намирате ли прилика в концепциите с това примерно york_cleaning_angels_logo.jpg.
Възможно е и някъде идеите да се припокриват от милиардите лога по-света, но дайте малко от себе си 50% от логото е фантазия.
 
От: Конкурс за лого- награда 80 лв.+ още...

Опитвах се да избягам от ангелите, ама не успях. Едно ангелско лого и от мен. Естествено леко lux и стил съм вкарал като идея.

calisangels.png
 

Горе