Конкурс за: Конкурс за лого на е-списание

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте, колеги!
Пускам конкурс за лого на следния сайт - innvos.net . Моля да обърнете внимание, че сайтът тепърва ще се настройва! Затова Ви съветвам да ползвате темата като ориентир за цветовата гама и всичко останало - http://preview.themeforest.net/item...3155569?_ga=1.258313802.1126225977.1469305294

Малко за идеята:
Това е-списание е насочено към интелигентната аудитория - ще се публикуват маркетингови съвети, съвети по психология, новини от сферата на уеб, улеснения в уеб, лайфстайл и WordPress. Статиите ще са с техниката "небостъргач", която съм описал в темата си за статии - CreativeContent. Всички статии ще бъдат интересни и дълги. Общо-взето така като го гледам, статия под 800 думи няма да има. За домейна - той е брандабъл и значи "иновация". Открих го благодарение на @Novaps ( знам, че не е тук мястото, просто изразявам благодарност :) )

Преценките оставям напълно на дизайнерите! Според мен поставянето на ограничения в тази работа не е добър вариант. Експериментирайте, творете....всичко е във Вашите ръце!

След ВСЯКО предложение аз ще се включвам с коментар, който ще съдържа следните неща:
- Харесва ли ми или не
- Насоки към подобряване на идеята ( ако има )

Това ще го направя само ако искате - редакция към 9-8-16г. - моля, напишете дали искате или не коментар към концепцията си!


Обърнете внимание, че няма да крия кое лого е най-добро! Това нещо ще го казвам, за да се стигне до най-добрия вариант!


Не гарантирам, че ще избера само един вариант!
Ако избера два или повече, всички избранници ще получат долуспоменатата награда.

НАГРАДА:
Наградата за победителя/ите е 50 лева или ваучер за статии от Creative Content на стойност 70 лева. По избор на победителя. Ако изберете първата, плащам 26 евро по PAYPAL, а ако изберете втората, ще получите статии на стойност до 70 лева . Възможни са комбинации от двете награди, всичко е по Ваш избор!

КРАЕН СРОК: 24 август, 2016г, 21:00ч
НАЧАЛО - 8.8.2016г
Победителят се обявява до 2 дни след края на конкурса.

Задължително е да покажете как ще изглежда на сайта концепцията Ви и също така да ми предоставите файла на логото, който може да се редактира!

Запазвам си правото да дисквалифицирам участници от конкурса, които си позволяват да обиждат или да спамят в темата! Коментари и критики правя само аз, логото е за мен и не ги съгласувам с никой. Ако някой "експерт" Ви казва колко ужасно лого сте направили, моля, не се подвеждайте!

ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КОНКУРС ЗА ЛОГО ДИЗАЙН, както и с това, че наградите са гарантирани.

СТАРТ :clap:
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на е-списание

Не че искам да спамя темата, но 50 лв награден фонд за лого ( което предполагам би те се искало да изглежда хубаво) ми се вижда твърде ниска награда. Ще има много по-ниска конкуренция при дизайнерите, защото нз колко от качествените дизайнери във форума биха представили нещо качествено за 50 лв.
 
От: Конкурс за лого на е-списание

Включвам се

QjTbBsL.png
 
От: Конкурс за лого на е-списание

Включвам се

QjTbBsL.png

Браво, колега! Опроверга горния пост напълно :wink:
Идеята и изпълнението на логото много ми харесват! Красиво, изчистено и символизира точно това, което искам.
 
  • Like
Реакции: Atis
От: От: Конкурс за лого на е-списание


Здравей,
Благодаря ти за предложението.
Логото дава някаква идентичност на сайта, съответно трябва да има послание, което малко ми се губи. Освен това мисля, че няма да е зле да заложиш на малко по-модерна визия. Продължавай и може да стане много добра концепция :)
 
От: От: Конкурс за лого на е-списание

Благодаря за градивната критика!Всеки дизайнер има нужда да чува или да чете коментари по работата му.Относно посланието ,ако човек не вижда нещо ,не значи че няма такова ;)
 
От: От: Конкурс за лого на е-списание

Благодаря за градивната критика!Всеки дизайнер има нужда да чува или да чете коментари по работата му.Относно посланието ,ако човек не вижда нещо ,не значи че няма такова ;)

Естествено, че не значи! Просто казвам, че няма да е зле да е по-силно изразено. Успех!
 
От: От: Конкурс за лого на е-списание

test.png

innvos_logo_test.png


Ресърч за евентуално дублиране

Успех на всички участници! :)

Много добро предложение!
Цветовете ми харесват много, както и това, че си предложила два варианта - правоъгълен и квадратен. Браво и благодаря за концепцията :)
 
От: От: Конкурс за лого на е-списание

Много добро предложение!
Цветовете ми харесват много, както и това, че си предложила два варианта - правоъгълен и квадратен. Браво и благодаря за концепцията :)

Квадратното предложение е фавиконка, като при умаляване на размерите до 64 пиксела надписът в средата стои по-скоро като разделителна линия. Като лого в сайта не пасва обаче. Благодаря за мнението! :)
 
От: Конкурс за лого на е-списание

Хубаво включване, Петя.
Очаквам да стане още по-интересно, може би уикенда, когато се включат и останалите дизайнери от форума :) Сигурен съм, че на това се надява и автора на темата :)
 
От: Конкурс за лого на е-списание

Включвам се с една стара моя разработка, която така и не успях да продам. Идеята изобразява дървото на познанието, което се вписва в контекста. Смятам, че цветовете на темата трябва да са съобразени с логото, а не обратното. Зеленото е символ на растежа и развитеито:

Едит: редакция след забележка на колегата

innvost.png
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на е-списание

innjobs.png

--------
 
От: Конкурс за лого на е-списание

Едно и от мен:

attachment.php


Знам, че не отговаря на цветовите изисквания, но пък вие може да помислите да си ги смените. :)
 

Прикачени файлове

  • innvos1.jpg
    innvos1.jpg
    30.6 KB · Преглеждания: 264
От: От: Конкурс за лого на е-списание

Включвам се с една стара моя разработка, която така и не успях да продам. Идеята изобразява дървото на познанието, което се вписва в контекста. Смятам, че цветовете на темата трябва да са съобразени с логото, а не обратното. Зеленото е символ на растежа и развитеито:

Едит: редакция след забележка на колегата

innvost.png

Много добро предложение! Изчистено и с приятни, хубави цветове. Само една забележка - innvos искам да е с главно I. :)
 
От: От: Конкурс за лого на е-списание

Едно и от мен:

attachment.php


Знам, че не отговаря на цветовите изисквания, но пък вие може да помислите да си ги смените. :)

Здравей,
Би ли показал как ще изглежда на сайта, защото имам ограничено място :)
 

Горе