Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравейте , две концепции от мен.

K4ZgtKy.png

dlSbsZA.png


Ще съм благодарен на автора , ако изкаже мнение. ;>
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

@Happy George, уникални са и двете концепции, бате!
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравейте на всички,
едно предложение и от мен за настоящия конкурс. Логото е изчистено, цветовете могат да бъдат сменени по желание на клиента. Представям лого отделно и един mockup как би изглеждал знака върху печатни материали.

logo.jpg identity.jpg

Успех на всички лека вечер от мен :)
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Логата са изтрити поради причина отказване от конкурса!
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

24wvwi8.jpg

1z1y4k0.jpg

2qcjgyf.jpg


Ето и от мене 3 примерни логота.

Здравейте,
благодаря за предложенията, но мисля, че самата концепция е по-различна от това, което се търси. Във вторият вариант обекта отзад много прилича на логото на Huawei.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Нещо такова ще се получи:

555.png

Здравейте,
тези цветове определено изглеждат по-добре :) може ли да помоля да съберете малко буквите JB една към друга и ако може да ги няма тези препратки към електронни схеми в самите тях. Да са само в червено.
Благодаря.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Изпращам Ви друго предложение от мен. Разбира се цветовете могат да се променят.
Виж файлът 10975

Здравейте,
благодаря за предложенията. Идеята с извивките в буквите JB е интересна. Единственото, което ме притеснява лично мен , че когато логото е малко - много ми прилича на емблемата на VW... Може би някаква промяна би променило това.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравейте , две концепции от мен.

K4ZgtKy.png

dlSbsZA.png


Ще съм благодарен на автора , ако изкаже мнение. ;>

Здравейте,
благодаря за предложенията.
Дизайна е интересен, но не мисля, че е това което се търси. И то най-вече поради факта, че е 3D. Първо защото при черно/бял вариант се губи ефекта и става трудно за разпознаване. Това не е лично към вашият вариант, а го виждам като недостатък на 3D ефекта. Определено смятам, че 2D е най-добрият вариант за лого. Затова бих препоръчал на всички участници да наблегнат на този вариант.

Надявам се да видя и други ваши предложения, защото се вижда, че имате добри идеи...
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравейте на всички,
едно предложение и от мен за настоящия конкурс. Логото е изчистено, цветовете могат да бъдат сменени по желание на клиента. Представям лого отделно и един mockup как би изглеждал знака върху печатни материали.

Виж файлът 10977 Виж файлът 10978

Успех на всички лека вечер от мен :)

Здравейте,
благодаря за предложението.
Много ми хареса вашият вариант и съотношението между буквите JB и надписа electronics.Цветове също са ок. Но сега когато го гледам, виждам един много голям проблем, който се получава именно заради буквите JB. Замислете се ако не знаете името на фирмата, как бихте го разчели? Допитах се до няколко човека и почти всички ми казаха - J3 (джей три) !!!
Много дразнещо е това, че се получава такъв ефект (не само във вашето предложение) и не знам дали има начин да се избегне това.
Обръщам внимание на този факт за да го имат предвид и другите участници, когато изготвят своите предложения.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

MR.JB каза:
Здравейте,
тези цветове определено изглеждат по-добре :) може ли да помоля да съберете малко буквите JB една към друга и ако може да ги няма тези препратки към електронни схеми в самите тях. Да са само в червено.
Благодаря.

Ето и изчистения вариант:ТУК
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв


Здравейте,
има нещо много зарибяващо във вашето лого :) харесва ми симетрията между буквите JB и "нещата" отгоре, размера на буквите спрямо надписа electronics е ок, шрифтовете също са ок. Единстено не знам при черно-бял вариант как би изглеждат цвета на "блокчетата" отгоре. Дали няма да се загуби ефекта им?
 
От: От: От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Виж файлът 10960
Виж файлът 10961
Здравей! Чудесен конкурс, приемам всякакви забележки около проекта ми.

Здравейте,
благодаря за предложението.
Дизайнът е много изчистен, преливката на буквите JB е интересна, шрифтовете са добри за този дизайн, размера им също подчертава JB-то.
Тази крива също ми харесва, но си мисля, че ако завършва над i-то на electronics ще се получи като завършена буква. Ако може да предложите и още някакви варианти за тази крива.
Благодаря предварително.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

А ето и нещо съвсем семпло
46ZFtk5.png
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравейте,
В това предложение можете да видите и монотонен вариант, имено това е едно от предимствата на логото ми - не се влияе от цветовете. Концепцията има за цел да придава усещане за технология (компютърна техника) и движение (доставка). Кубчетата създават илюзия за движение в переспектива, което прави дизайна интересен и запомнящ се.
Поздрави,
Цветан.

www.facebook.com/TsvetanMitevBG

 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

demoJB.jpg
Здравейте, показвам ви демото, във цветен и във черно/бял вариант,и в двете случай изглежда окей. Идеята със син цвят, е екологична чиста енергия, електроника.
П.С За съжеление не мога да качвам по-качетсвенни снимки, ако искате мога да ви пратя HD качество на демото.
 
От: Конкурс за лого на компютърна фирма - цена 100 лв

Здравей bgdesigner,

явно ти е бедна фантазията, щом си позволяваш да крадеш чужди идеи! Не е нито професионално нито морално!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе