Конкурс за лого на магазин за обувки.

От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Ами ако не влизам всеки ден? Някак си не ми се струва справедливо да обявявате крайната дата на конкурса на деня - все пак всички се ценят времето и според мен объркването на @ Weblion не е по нейна вина.... Но, това е лично мое мнение. Логото на @stoineff е много добро, така че да му е честита победата.

Крайната дата човека я е написал още в първия пост:
"Крайна дата на конкурса: 27.07.2016 г. (Поради отпускарския период запазвам правото си да удължа крайния срок до 31.07.2016 г.)"
само че нашето момче пак неразбрало
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Честито и от мен на stoineff! И да почерпиш :|
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Честито и от мен! Без колебание бих избрала първото лого на Стойнев - уникално, запомнящо се и грабващо отдалеч :beer:
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Крайната дата човека я е написал още в първия пост:
"Крайна дата на конкурса: 27.07.2016 г. (Поради отпускарския период запазвам правото си да удължа крайния срок до 31.07.2016 г.)"
само че нашето момче пак неразбрало

Съжалявам, става въпрос за ЧАС. Прав си.
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Честито stoineff, страхотни предложения.

Честито и от мен! Без колебание бих избрала първото лого на Стойнев - уникално, запомнящо се и грабващо отдалеч :beer:
Да и аз съм на това мнение.
Също ми харесаха, концепциите на dreambench.

И една маркетингова закачка, магазина обувки ли продава или крем за крака. Е може да се тълкува и като, няма да ви оставим боси. :)
 
От: От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Честито stoineff, страхотни предложения.


И една маркетингова закачка, магазина обувки ли продава или крем за крака :)

Ако магазина продаваше крем за крака, щеше да е неудачно предложението, даже грубичко. Но... човека който е решил да търси и има нужда от обувка... може и да направи вярна асоциация с търсеното. Относно разпознаваемост, бранд, силна идентичност, чистота на графичния знак, връзка между символа и типографията мисля, че предложението ми е доста точно. Надявам се критиката, която беше отправена да е конструктивна.
 
От: От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Ако магазина продаваше крем за крака, щеше да е неудачно предложението, даже грубичко. Но... човека който е решил да търси и има нужда от обувка... може и да направи вярна асоциация с търсеното. Относно разпознаваемост, бранд, силна идентичност, чистота на графичния знак, връзка между символа и типографията мисля, че предложението ми е доста точно. Надявам се критиката, която беше отправена да е конструктивна.

Не е критика този път, логото е страхотно.
Просто малко заигравка с тълкуването, за да стане забавно.
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Понасям добре критиката и се старая да се уча от нея. Въпреки, че съм на 37 години и имам някои вкостенели навици, умея и да се шегувам. Когато става дума за работа обаче не се бъзикам, иначе се получават мноооого груби моменти. Затова и влизам в дискусията, все пак човека (екипа) са решили да купят предложението.
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Понасям добре критиката и се старая да се уча от нея. Въпреки, че съм на 37 години и имам някои вкостенели навици, умея и да се шегувам. Когато става дума за работа обаче не се бъзикам, иначе се получават мноооого груби моменти. Затова и влизам в дискусията, все пак човека (екипа) са решили да купят предложението.

Не визирах конкретно твоето лого, не знам защо се засегна.
Но си прав, не е мястото на тези разсъждения в тема на конкурса, моя грешка.
Доста хора се учат от разсъжденията, като цяло нивото се вдига на дизайнерите.
Първото ти лого просто не е за изпускане.
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Поздравления, stoineff, браво и на останалите колеги и благодарности на организатора за отношението, добър конкурс се получи :)
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Честито и от мен!
Стойнев умее много добре да предусеща предпочитанията на клиента, браво, така се печелят конкурси!
 
От: От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Честито и от мен!
Стойнев умее много добре да предусеща предпочитанията на клиента, браво, така се печелят конкурси!

Да, и аз това се чудя как го прави :D
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

**OFFTOPIC

Ами айде колеги да налазваме и конкурсите в 99дизайнс, с това качестство има потенциал, макар и там да има по-голяма конкуренция.
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Честито на Stoineff и от мен! И професионални успехи на Brando.bg!
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

От конкурси пари не могат да се изкарват, изкарват се покрай тях;), това си е вид реклама

Напротив ако си добър можеш да вадиш пари. Имам приятел, който е много добър дизайнер на тениски. Честно казано в 99designs ги убива. Сигурно има над 120 победи за 2години в единия му акаунт. В началото когато почнах да се занимавам с дизайн първият ми спечелен конкурс беше там. /след това се отказах/. Сега пак се запалих, да видим...
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

За развитие на уменията, за портфолио и "да си свериш часовника" става, но да разчиташ на постоянен доход от конкурси, дори и да си най-добрия е вятър работа, трупане на постоянни клиенти и реклама му е майката, въпроса е достатъчно обширен да не разводнявам тема въпреки, че конкурса приключи, ако искаш пусни тема примерно "Може ли да се разчита на доходи от конкурси" и може да разискваме въпроса:)
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Поздрави на Stoineff за добрата работа , както и на всички.

Успех и на Brando!
 

Горе