Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Статус
Not open for further replies.
От: От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

predpriemach-com.png

това е логото
 
От: Re: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

само да подметна за ръкуващите се че се ръкуват с лява и дясна ръка трябва да са някакси на кръст :oops:

Вярно е, как не се сетих :)

predpriemach-com2.png
 
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Е, вие пък направо му давайте наградата на signboard. Хубаво е логото, но конкурсът едва сега започна, така че чакаме още добри предложения.
 
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Не знам дали има смисъл да публикувам "творенията " си като гледам какви хубави предложения е направил signboard ,но все пак да пробвам и аз :)

Виж файлът 2399 Виж файлът 2400

Успех на всички !
Какво означава "незнам дали да публикувам творенията си" ? (този пост не се отнася само за колегата, който съм цитирал по-горе, а се отнася за ВСИЧКИ потребители във форума!)

Какви са тези глупости изобщо!
Как може да сте се предали, преди изобщо всичко да е започнало!

Плюс това, ktomov доста ясно се изрази, и каза, че ще има и "отешителни" награди, ако си хареса някое друго лого.

Никога не се предавайте!
Какво като има конкуренция.
Ако трябваше да се предаваме във всеки един момент, сигурно 99.99% от хората тука, са вече щяли да го направят.
Няма предаване! Здраво напред и това е!

Именно, когато летвата е вдигната високо, е хубаво, защото всеки ще даде АБСОЛЮТНО МАКСИМУМА от себе си, и така ще успее да достигне до ниво, до което може да не е вярвал, че ще стигне.

Най-простия пример:
Ако ви пуснат да играете футбол срещу някой супер слаб играч, вие ще си бележите голови като нищо, и така НИКОГА няма да имате възможността да се развивате нагоре.
Обаче, ако Ви пуснат срещу някой 2 пъти по-силен от Вас, ще се ОПИТАТЕ да дадете АБСОЛЮТНО всичко от себе си, за да го настигнете или дори да го биете!(Разбира се някой път не става от първият път, но все пак, сте ДЛЪЖНИ да се опитате!)

УСПЕХ НА ВСИЧКИ В КОНКУРСА!
 
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Мнението над мен е едно от най-смислените и най-хубавите, които съм чел от както съм във форума може би. Добри думи от @Симеон, които ме накараха да се замисля, дали да не се включа и аз в конкурса. Ако ми остане време ще опитам нещо, но наистина летвата е вдигната доста високо, поздравления за @signboard. Това може само да радва @ktomov, а и въобще всички потребители, защото наистина доста логото е добро и дори да не спечели гореспоменатия, то тогава ще е нещо още по-добро. Поздравления още веднъж и успех на всички, които участваха до момента и ще участват до края.
 
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Не е практика да се слага символ в средата на текста! Добре е да има някаква пиктограма или знак в началото, който да символизира нещо и дори само по него да се разпознава марката "предприемач".
Още е прекалено рано да се правят заключения.
Иначе за лого на форум не е лошо...
Задължително ли е логото да бъде на кирилица?
 
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Това лого казва точно това което форума гради толкова години - помагайте си. Идеята на създателя е просто за едно голямо браво. ;)

И това със зъбните колела е добре описателно. Хубаво е да е кирилица, все пак сме БГ общност и държим потребителите да пишат на майчн език със въпросните за целта символи. :)
 
От: Re: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

4010070y.png

Ето и моето скромно предложение.
 

Прикачени файлове

  • 4010057m.jpg
    4010057m.jpg
    26.6 KB · Преглеждания: 15
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Ей това е много силно също. Браво.

П.С. Уебстил, що не използваш аватара си за картинка в логото ? Мисля, че ще ходи доста :)
 
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

И аз си го мислех,но викам ще е прекалено.. : D
И все пак ето и такъв вариант : )
4.jpg
На черния скин : )

4EREN.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Пробвай да го векторизираш и да е основно в бяло. Ако ти се занимава де :D
 
Само още веднъж да вметна. Имайте предвид, че логото ще се ползва на всички стилове във форума - има и черен такъв. Така, че прекалено тъмните изображения, ще трябва да се преработят и в светли тоналности за да се отличават.

Стиловете може да ги видите долу в ляво до дропдауна за езиците.
 
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Има много добри предложения
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Браво, браво, много добри има :)

predpriemach3.jpg
 
От: Конкурс за лого на сайта в който четете - predpriemach.com

Що не ги зарежете тия протегнати ръце?
Мене ми мяза кат че ли просят.
А ония двамата горе дет са са награбили да не казвам какво ми мяза че правят...

Да оставим настрана че е е*ахти клишето това със здрависването.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе