Конкурс за: Конкурс за лого на сайт за пъзели и игри

PetyaPetya

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Обявявам конкурс за лого, ето ги условията:
Условия на конкурса:

1. Начало: 08/09/2016
2. Краен срок: 18/09/2016

3. Дата за обявяване на победител: 20.09.2016
4. Награда: 80 лв.

5. Насоки:
1. Логото ще се използва в сайт с дейност продажба на пъзели и игри http://pazeluvai.com
2. На сайта можете да видите текущото лого (то е мислено и правено от нас, временно решение)
3. Дизайнът на логото може да подобрява текущия дизайн или да е напълно различен като концепция и идея
4. В момента по сайта се работи, така че цветовете, които виждате, не са окончателни. Новите цветове ще бъдат съобразени с цветовете на одобреното лого
5. Нашата целева аудитория са хора между 25-55г; над средни доходи, които биха купували пъзелите и игрите, които предлагаме за подарък или за себе си и децата си. Логото (и цялостната визуална концепция) трябва да са насочени към този таргет. Игрите и пъзелите, които предлагаме са новаторски, креативни, образователни. Сайтът е с много изчистена визия – идеята е да има до два допълнителни ярки цвята, които съответно да присъстват и в логото.
6. Победителят се задължава да подпише декларация, че предоставя безсрочно и безвъзмездно всички права върху разработката на логото.
7. Всеки участник в конкурса може да участва с неограничен брой предложения.

За всякакви възникнали въпроси, пишете на:p[email protected]


ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
Петя Славкова
Ар Проджекс ЕООД
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на сайт за пъзели и игри

Ето го моят вариант :)
 

Прикачени файлове

  • puzzle-piece-outline-inside-a-circle.jpg
    puzzle-piece-outline-inside-a-circle.jpg
    6.1 KB · Преглеждания: 29
  • Like
Реакции: CTAH
От: Конкурс за лого на сайт за пъзели и игри

И как по точно ще стане това подписване на декларация !
 
pazeluvai.png
 
Поради недоглеждане бях прочел целева аудитория от 5 до 55 години и направих едно лого, което сега нямам време да го преработвам, но в общи линии идеята е ясна, ако се хареса ще го преработя малко;)

d710f25aa453ded073742c0f1f3ca0d0.jpeg
 
Здравейте,
благодаря на всички, които взеха участие и споделиха идеите си. Много се колебахме между нашите два фаворита: EGraphix и Polly Atanassova. В крайна сметка се спряхме на Polly Atanassova - логото ( първия вариант) е победител, защото е различно, с ретро намигване ( пасва на аудиторията и на тенденциите).
Още веднъж - благодаря на всички и успех!
Polly Atanassova, моля да се свържете с мен, пишете ми на лични или на [email protected]
 

Горе