Конкурс за лого

SpUd3r

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, един приятел обявява конкурс за лого на фирмата си.
Тъй като няма нужните мнения, я пускам аз, но за всякаква допълнителна информация, която ви интересува, можете да пишете директно на него - (dizle) http://www.predpriemach.com/member.php?u=22236 или тук в темата :)

Собственикът е съгласен с правилата за провеждане на конкурс за лого. Също така конкурсът се провежда само в този сайт,

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Конкурс за изработка на лого – Фирма „Ай Ти Сървис - България“ www.ITService.bg

Основната дейност на фирмата е свързана с компютърна поддръжка, системна администрация и изработка на уеб страници.

Условия за участие:
1. В логото да присъства името на фирмата на латиница – ITService или “ITService Bulgaria”.
2. Всеки автор може да участва в конкурса с неограничен брой предложения;
3. Дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога, лесно разпознаваем;
4. Изпратените варианти трябва да са в монохромен и цветен вариант.
5. Победителят се задължава да подпише декларация, че предоставя безсрочно и безвъзмездно всички права върху разработката на логото
6. Участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права и на правата за публикация на проектите си.
Срокове:
7. Конкурсът ще се проведе в периода 10.06.2015 г. - 25.06.2015 г.

Победителят ще бъде обявен до няколко дни след като приключи конкурса.

Награди:
- Победителят в конкурса ще получи гарантирана парична награда в размер на 100 лв.

Успех на всички участници!

„ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого

8165363Z.png

8165364G.png
 
От: Конкурс за лого

Харесва ми идеята на reesspawn, но се чудя PacMan ли наподобява или полумесец :)
 
От: От: Конкурс за лого

и по-конкретно?

Исках да попитам след като сте "екип от специалисти, предимно на свободна практика в областта на информационните технологии, уеб разработките, графичния дизайн...", защо търсите трети лица за изработка на логото, тоест предполага се, че имате екип който да направи това, питам просто информативно не го приемайте, като упрек, сигурно все още не сте сформирали екипа?

И да уточня точка седем (VII. Всеки организатор на конкурс, преди да публикува окончателно темата, се задължава най-отдолу да копира следният текст: „ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“ с който гарантира, че се е запознал със ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН)от правилата за провеждане на конкурси някак си леко е неглижирана, уточнявам всичко това за да имате повече предложения, тоест всичко трябва да е по правилата, споменато е, че сте съгласен, но текста не е копиран.
 
От: Конкурс за лого

Горе съм написал, че човекът е съгласен с правилата за провеждане на конкурс, но за да си по-спокоен ще копирам и това отдолу, нищо че е неграмотно написано ;)
А относно другото, това си е тяхна преценка и не виждам смисъл да им се мешаш. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за лого

Съжалявам , че се включвам в дискусията чак сега... първо искам да кажа „ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“ :)

Websolut е добър дизайнер, така че не той губи. :)

Никой не твърди, че не е добър дизайнер.... и не виждам да има нещо за губене... обявен е конкурс и който прецени, че си заслужава може да участва....

Исках да попитам след като сте "екип от специалисти, предимно на свободна практика в областта на информационните технологии, уеб разработките, графичния дизайн...", защо търсите трети лица за изработка на логото, тоест предполага се, че имате екип който да направи това, питам просто информативно не го приемайте, като упрек, сигурно все още не сте сформирали екипа?

В момента стартираме и да кажем просто, че за момента графичния дизайн не ни е сила, а може да имам и някакви съображения точно логото да не се прави от някой от екипа :)

Смятам, че доста хора НЕ желаят да участват в конкурса поради причината, че темата не е пусната лично от мен, а я пуска мой приятел поради факта, че съм нов тук. (нормално е да мислите, че може да има някаква шмикерия).

отново казвам : ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН и съжалявам ако някой се чувства ощетен от това, че темата е пусната по този начин.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого

Точно това беше целта на коментара ми да не остава сянка на съмнение за да се включат повече хора:wink:
Благодаря на @kyoneck, но може би грешно го е интерпретирала.

Успех!
 
От: Конкурс за лого

Ако някой се притеснява за шмекерии, заявявам най-отговорно, че гарантирам за човека и ако стане нещо, може да търсите отговорност лично от мен.
 
От: Конкурс за лого

да взема да вдигна темата малко, че замря :(
 
От: Конкурс за лого

Има идея зад концепцията. При интерес, от който и да било ще се радвам да отговоря на ЛС.

Малко е а-ла Досиетата X, предполагам този "вайб" е идеята :)
 

Горе