Конкурс за лого

От: Конкурс за лого

Малко е а-ла Досиетата X, предполагам този "вайб" е идеята :)

Зеленият цвят е ключа към загадката.
 
От: Конкурс за лого

Още една идейка:

8179076h.png
 
От: Конкурс за лого

ще се радвам да споделиш :)

Пиша на ЛС, не защото е тайна, а защото не съм я структурирал правилно и колегите ще ми се смеят :)
 
От: Конкурс за лого

Здравейте!

Тъй като наближава крайния срок на конкурса, искам да внеса някои насоки, за да засиля интереса. Първо – благодаря за старанието на всички, които са направили лого за “ITService”, оценяваме труда ви!

А ето и препоръките:

1.*Желателно е да преобладават син и/или зелен цвят, билото то в шрифта и/или отличителния знак.

2.*Да не се бяга от четимостта на шрифта.

3.*Заложете повече внимание и креативност върху отличителния знак. Имам предвит, елемента, който да отличава и запомня логото на фирмата.

*Тук ще дам пример с логото на Still Free, където „IT“ *е внесено в мониторче. Логото на Websolut, за което имам нужда да разясниш какво точно трябва имаме в предвид със знака. reesspawn***може би ако промениш формата на знака, ще се получи по-добре. В момента създава други асоциации.

За момента Still Free*и Websolut*са двамата фоворити, защото са най-близо до това, което искаме и си представяме.

Евентуално, ще бъдат изработени и тениски за екипа, които ще са със съответното лого.

Надявам се внесениете насоки, спомогнат за идеите ви.
 
От: Конкурс за лого

Аз в момента съм в планината мокър до кости:p, като съм пред компа утре вечер ще направя някой промени защото не считам, че се получи добре, идеята ми беше друга, но сега като гледам не съм успял да я визуализирам както трбва;-)
 
От: Конкурс за лого

Здравейте, и аз се включвам в конкурса:
itservice.jpg
 
От: Конкурс за лого

Здравейте. Идеята в логото, което изработих е следната - да се внуши това , че карате "нещата" да работят в един непрестанен кръговрат. Било то уеб дизайн или комп. техника. Логото е доста семпло и изчистено. За жалост чак сега виждам, че е трябвало да се наблегне на зелен или син цвят, ако автора темата желае ще му покажа в друг цвят как ще е.

OIag3VB.png
 
От: Конкурс за лого

d9ddf135981fd698.jpg


С лека заигравка с буквите I и T, които формират +, което може да се ползва при брандинга в последствие.
 
От: От: Конкурс за лого

Здравейте. Идеята в логото, което изработих е следната - да се внуши това , че карате "нещата" да работят в един непрестанен кръговрат. Било то уеб дизайн или комп. техника. Логото е доста семпло и изчистено. За жалост чак сега виждам, че е трябвало да се наблегне на зелен или син цвят, ако автора темата желае ще му покажа в друг цвят как ще е.

С удоволствие бих желал да видя и в други цветове
 
От: Конкурс за лого

Логото със син и зелен цвят/ползвал съм зеленото от сайтa/. Също съм показал как ще стои логото, ако символа е отгоре в случай, че се наложи на тениските да е по този начин разположено.

asSbBEp.png
 
Последно редактирано:

Горе