Конкурс за лого!

mistral26

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
приятели ,колеги, бъдещи съдружници/работодатели/клиенти :)
Опитвам се да стартирам свой бизнес. И логото всъщност е от първите неща, които искам да си набавя, тъй като смятам , че то е лицето на бъдещата ни организация. Накратко за мен. Аз съм уеб разработчик. Пиша както уеб сайтове ,така и различни по фунционалност теми и темплейти за wordpress. Сравнително новоизлюпена съм в бранша (за разлика от многото професионалисти тук).Смятам ,че за мен дойде време да направя и собствен уеб сайт , с който да представя услугите си. Това което очаквам с пускането на тази тема са вашите предложения за лого /награда 40 лв. -съжалявам знам че са малко ,но не мога да отделя повече/.Сайта който ще правя от дизайнеска гледна точка ще бъде съобразен изцяло с логото , което надявам се някой от Вас ще направи за мен.
И така за самото лого:
На първо място би трябвало да ви кажа името на което съм се спряла - gran solution .
Насоки: бих искала да е максимално адаптивно , тоест да изглежда добре в поне 2 цвята например бяло и черно , за да може ако някога ми се наложи или искам да го сложа на тъмен или светъл фон да си нямам проблеми , но не искам логото като цяло да е едноцветно. Харесвам по-пъстри и шарени неща попринцип. Предпочитам логото да е в пейзажна ориентаци/надявам се ме разбирате какво имам предвид/. Не искам от вас някакви сложни рисунки и графики , а по-скоро името /gran solution/ представено по един свеж и разчупен начин.
Надявам се , че насоките ми биха били достатъчни ! Ще отговоря на всеки един въпрос от ваша страна!

НАЧАЛО НА КОНКУРСА -ДНЕС 28 МАРТ

КРАЕН СРОК НА КОНКУРСА 10.04.2016г.

ДАТА ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА ПОБЕДИТЕЛЯ 11.04.2016г.

НАГРАДА - 40лв.

Прилагам ви и няколко лога които харесвам, надявам се да са от помощ.
best-logos-Octogon.jpg
heartfeltlogo (6).jpg
50-kick-ass-logos.jpg
allen-carlson.jpg
best-logo-lulair.jpg

„ЗАПОЗНАТА СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого!

Здравейте :) Логото трябва ли да е transperent , само то да бъде ? Поздрави !
 
От: Конкурс за лого!

Задължително трябва да е с прозрачен фон: ... ако някога ми се наложи или искам да го сложа на тъмен или светъл фон да си нямам проблеми.
 
От: Конкурс за лого!

Здравей :) Не съм сигурна, че разбрах въпроса ти, но ако съм го разбрала petya77 вече ти е отговорила :) Да, фона на логото трябва да е прозрачен ! Поздрави !

Здравейте :) Логото трябва ли да е transperent , само то да бъде ? Поздрави !
 
От: Конкурс за лого!

Виж файлът 13521
Това ми излиза когато се опитам да отворя някой от линковете .. Пробвах от 3 различни устройства , ноо все това излиза. Би ли се опитал да ги прикачиш отново?
 
От: Конкурс за лого!

Не ми позволява да поствам линкове , нов съм . " To be able to post links or images your post count must be 10 or greater. You currently have 7 posts." :( Пишете ми на лично пощата си , за да ви ги изпратя .
 
От: Конкурс за лого!

Имаш съобщение :) След като ми изпратиш файловете ще ги постна тук , за да може да е коректно спрямо другите/в случай че и друг прояви интерес към конкурса./ :)
Не ми позволява да поствам линкове , нов съм . " To be able to post links or images your post count must be 10 or greater. You currently have 7 posts." :( Пишете ми на лично пощата си , за да ви ги изпратя .
 
От: Конкурс за лого!

Да си кажа мнението- Варианти 3 и 4 можем да ги изключим напълно! За вариант 1 - не е лошо , но не ме грабна .. цвета не ми харесва.. също и това че буквите се "свиват накрая". За вариант 2 - То е моят фаворит от предложенията ти...Много ми харесва , та дори май нямам забележки. Точно каквото исках е! Браво колега!! Поздрави !
 
От: Конкурс за лого!

gran.png
 
От: Конкурс за лого!

stoineff Точно това имах в предвид с думата "адаптивно" . Супер ! Браво . Харесва ми!!!
 
От: Конкурс за лого!

Тези които не могат да качат снимки във форума, могат да използват линка в подписа ми.


пп Малко реклама няма да е излишна, пък и помагаме.
 
От: Конкурс за лого!

stoineff Точно това имах в предвид с думата "адаптивно" . Супер ! Браво . Харесва ми!!!

Най - трудното в изработката на логото е дизайнера да разбере каква е идеята в главата на клиента и да я пресъздаде точна така, че клиента да я види и почувства като своя бранд. Затова често, логодизайна далеч надхвърля цената на сайта. Логото е идентичността. Символа и цветовете, с които ще свързват теб, услугата и марката ти. Аз лично зная за няколко лога, чиято реализация и разработка е над 1 милион, включително и едно българско, което не се възприе и наложи впоследствие.
 
От: Конкурс за лого!

Да даваш 1 милион за лого.. да ако бизнеса ти струва 20 милиарда .. и накрая да не успееш да си наложиш бранда
 
От: Конкурс за лого!

Даже до 4 - ти април върви конкурс по редизайна на това което омазаха https://news.bg/tourism/nov-opit-da-se-nameri-turistichesko-logo-na-balgariya.html. Става дума за туристическото лого на България. Истината обаче е че наистина има проекти, които струват милиони. Сега например веригата магазини "Зора" опитват да се ребрандират и вече се омазаха на едно две места, без да подозират, че така само си вредят на имиджа и цялостната визия на марката. Както и да е това са лирически отклонения, които нямат общо с този конкурс. Иначе желая успехи с начинанието!
 
От: Конкурс за лого!

Аз пък не мисля ,че "омазаното" лого е чак толкова зле , че да търпи чаак такива критики..но не мисля и че струва 1млн. и 400 но това е само мое мнение ☺ Благодаря за пожелания успех ☺
 
От: Конкурс за лого!

Здравейте всички,

извинявам се на авторката на темата, но явно като нов регистрант нямам право да пусна нова тема.

Бих искал да пусна конкурс за изработка на векторно лого с награда 150 лв.
Дали като нов регистрант имам право на това или ...............
 

Горе