Конкурс за фирмено векторно лого.

radorh

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
[FONT=&quot]Здравейте Колеги, искам да обявява конкурс за фирмено векторно лого. Сигурен съм че ще намеря това което търся тук.
Ето и какви са условията:
Логотo ще бъде ползвано за сайт за транспортни и хамалски услуги. Срокът за изпращане на предложения ще бъде до 30.09.2013, ако няма достатъчно предложения или такива, които да ми харесат си запазвам правото да не одобря нито едно от предложенията .

Бюджетът, с който разполагам е 50лв.

Успех на всички, които ще се включат.

[/FONT]
 
От: Конкурс за фирмено векторно лого.

Кажи нещо повече за фирмата, нещо повече за това с което се занимава. Имаш ли предпочитания за цветове? Какво лого предпочиташ - марка? текст? емблема? по наш избор? Какво усещане искаш да придава логото? Какви лога харесваш - по-изчистени? по-сложни? по-сериозни? по-игриви? За да получиш нещо добро, трябва да помогнеш на дизайнера максимално да разбере, за какво се отнася логото и какъв стил търсиш.
 
От: Конкурс за фирмено векторно лого.

Кажи нещо повече за фирмата, нещо повече за това с което се занимава. Имаш ли предпочитания за цветове? Какво лого предпочиташ - марка? текст? емблема? по наш избор? Какво усещане искаш да придава логото? Какви лога харесваш - по-изчистени? по-сложни? по-сериозни? по-игриви? За да получиш нещо добро, трябва да помогнеш на дизайнера максимално да разбере, за какво се отнася логото и какъв стил търсиш.

Здравейте,
Виждам че много от дизайнерите искат максимум информация, но аз пък давам пълна свобода на действие и нямам някакави по специални изисквания. Но все пак за да получите повече инфо посетете сайтът http://www.bgmovers.com/, искам да уточня че не става въпрос за този сайт, но пък това ще са услугите който ще бъдат извършвани. Успех на всички...........:) ако въобще има някакви предложения.......ако ли пък не да сме живи и здрави :–)
 
От: Конкурс за фирмено векторно лого.

Без бранд име, само с описание "транспортни и хамалски услуги" - не е лого. Ако желаеш колегите да ти измайсторят нещо, което ще пасне с фирмените ви услуги и да се запомни логото като бранд, просто посочи име... Хамалски услуги хиляди, но бранда е индивидуален.
 
От: Конкурс за фирмено векторно лого.

Поради слаб интерес конкурсът се закрива. Моля администраторите да изтрият или заключат темата. Пожелавам лека вечер на всички.
 
От: Конкурс за фирмено векторно лого.

Добре ще е ако хората които стартират конкурси да са по-конкретни, думи подобни на "ако няма достатъчно предложения или такива, които да ми харесат си запазвам правото да не одобря нито едно от предложенията" със сигурност ще отблъснат сериозните дизайнери.
Според мен който стартира конкурс трябва да поставя реални и окончателни срокове за приключване на конкурса, да даде наградата, дори ако има само 1 кандидат с посредствено лого. А ако наградата си струва усилията със сигурност клиента ще има да избира от доста концепции.
 
От: Конкурс за фирмено векторно лого.

Тази тема е показателна за всички как не трябва да се прави такъв конкурс. Автора на темата се е постарал да направи всички възможни грешки, които не трябва да се допускат при такова начинание.
 
От: От: Конкурс за фирмено векторно лого.

Здравейте,
Виждам че много от дизайнерите искат максимум информация, но аз пък давам пълна свобода на действие и нямам някакави по специални изисквания.

Тва ми напомня за една от историите на Clients From Hell, дето "клиентът" казал "Designers are a funny breed. He wants a brief".

Разбирам, че това с "пълната свобода" звучи много щедро и отворено, ама не върши работа нито на бизнеса, нито на дизайнера.
 

Горе