Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Последно предложение и от мен! Стилизирани "M" и "W". Упех на всички!
U0ScEJ2.png

a1TYQNQ.png

acjNpl6.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Понеже съм написал, че конкурса е до 13.07.2016 да уточня, че е до 13.07.2016 23:00 часа.
След това ще ми трябва 1 ден поне МАКСИМУМ 2 дни, просто защото има наистина много добри предложения и ще трябва да събера съвета на цялата рода за да избера най-доброто лого за мен и моя бранд.

Супер сте хора, много благодаря ^_^
Има още малко време до утре, знае ли се не се ли знае, може и някой да избара някаква нова конпцепция ;)

Успех и до утре! ;)
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Малък ъпдейт на последното ми предложение
aJr9J5e.png

9YXX8aS.png

Be7vOY6.png

xCagwvy.png

SLRp8Bq.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Последни доработки и от мен. Доста добри предложения има. Наистина ще е доста трудно на moneff.

Cu6fqsC.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Конкурса приключи.
Благодаря на всички взели участие. Ще се постарая до 1-2 дни максимум да избера лого, защото наистина ще ми е много трудно.
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Благодаря на всички взели участие в конкурса.
Беше ми много трудно, допитах се до 20тина човека(поне) и имаше много разногласия и много различни мнения за логото, което трябва да избера.
Беше наистина трудно, НО в крайна сметка реших да послушам себе си повече от колкото хората, и за това избрах логото на колегата @Happy George

Стилно, изчистено и запомнящо се.

Със сигурност винаги ще пускам конкурси за лого, когато правя нов проект. Определено нивото на дизайнера тук във форума е на много високо ниво(никога не съм се и съмнявал, че не е).
По-трудно е накрая след края на конкурса, но пък си заслужава.

Благодаря отново на всички хора, които отделиха от времето си да се докажат с творческите си умения и да направят визия на моя бранд MoniWear.

Успех на всички!
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Честито @Happy George и от мен.

Дано авторът на конкурса да няма проблеми с авторски права, защото абревиатурата е много използвана.
Действително имаше добри попадения, много от тях взаимствани от съществуващи подобни други много оригинални, но стана добър лого конкурс. Лично на мен ми харесват и бих отличил предложенията:
пост #48 на CM-Design, #108 на tripledeuce, #67 на @esvelkov, #42 на @stoineff.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи - ТИ СИ ЧОВЕКЪТ!

Честито и от мен, следващия път спокойно може да пускате конкурси с награден фонд 200€+, много добър конкурс се получи!
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Браво на всички колеги и на @Happy George. Доста силен конкурс и много добри идеи. Все пак конкурсите са за да покажем кой как работи, а пък наградите са бонус :) Успехи на MONIWEAR. Пожелавам на форума още много такива конкурси!
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Съжалявам за спама, но сега прочетох забележката на DreamDevise. Искам да се обърна лично към него, че абриевиетурите се покриват в цял свят вече. Аз това го споменах още в началото на темата. Аз лично доста внимавах логата ми да не приличат на нито едно от логата, които видях в гоогъл и в другите галерии, които разглеждам ежедневно. И все пак едно от логата ми приличаше на едно от интернет, което моментално премахнах. Това лого, което спечели съм го правил от нулата и все пак ако наистина си видял нещо подобно може да го споделиш, ако не просто забележката е малко груба според мен, едва ли не съм откраднал логото от някого.
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Съжалявам за спама, но сега прочетох забележката на DreamDevise. Искам да се обърна лично към него, че абриевиетурите се покриват в цял свят вече. Аз това го споменах още в началото на темата. Аз лично доста внимавах логата ми да не приличат на нито едно от логата, които видях в гоогъл и в другите галерии, които разглеждам ежедневно. И все пак едно от логата ми приличаше на едно от интернет, което моментално премахнах. Това лого, което спечели съм го правил от нулата и все пак ако наистина си видял нещо подобно може да го споделиш, ако не просто забележката е малко груба според мен, едва ли не съм откраднал логото от някого.

Както казах доста от "идеите" са взаимствани да не кажа повечето, не визирам конкретно твоето предложение.
Точно за това писах по горе, че не е добре да се набляга на абревиатура от букви, а да се измисли нещо креативно защото е много често използвана и в никакъв случай не може да се нарече уникална пък камо ли запомняща се.
Ето едно подобно примерно, но няма как предложенията за mw са много.
Твоето е много добро и изчистено и автора си е преценил какво да избере. За което те поздравявам и лично много те уважавам като колега, просто го приеми като градивна критика.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

@DreamDevise Разбрах те, благодаря ти. Абсолютно без лоши чувства.
 

Горе