Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Абе то да ти я одере, или да ти цъфне пред офиса ама защо?
Защото си участвал в 'конкурса' му за лого?!

В крайна сметка за какво е спора. Една част от хората участвали в 'конкурса' си оттеглиха логотата. Варианта е да избира между останалите и да си предоговаря цена, щом според него не струва толкова.

Какъв е спора с Стоинев, че е харесал негово лого а тои не иска да му го даде?!
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Стоилка е в цикъл и е голяма госпожица.
Пича не хареса нито едно лого и те ревнаха госпожиците
Абе то да ти я одере, или да ти цъфне пред офиса ама защо?
Защото си участвал в 'конкурса' му за лого?!

В крайна сметка за какво е спора. Една част от хората участвали в 'конкурса' си оттеглиха логотата. Варианта е да избира между останалите и да си предоговаря цена, щом според него не струва толкова.

Какъв е спора с Стоинев, че е харесал негово лого а тои не иска да му го даде?!
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

ШОК! ШОК! ШОК!

Журито не излъчи Мис България

Тази година се случи най-куриозният случай в цялата история на конкурса Мис България,
изненадващо журито реши да не избере нито една от претендентките за Мис под предлог,
че са кухи лейки, мърши, мухъл, плесен, грозни, некадърни, мишки.
Също така организаторът на конкурса заяви че задържа короната и награда която бе предвидена
за победителките за себе си (снимка на организатора с короната - в следващия брой).

Ние от редакцията на вестник "Горски вести" недоумяваме защо организаторът е решил да
постъпи така с "некадърните" кандидатки, след кратко проучване от анонимен източник
в редакцията постъпи информация че най вероятно организаторът и журито са решили
да вземат пример от наскоро провел се конкурс за лого в известен интернет форум.

Това обяснява защо и как! Да се надяваме този модел да не се превърне в тенденция за
организиране на подобни конкурси в бъдеще. Продължавайте да ни четете.

Източник: горски-вести.инфо
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Стойнев мишчице сладка, защо се скри от шефчето? Сериозен човек на крака ти отишъл, търсил обикалял по входа питал разпитвал, искрено искал да ти се извини обаче мишлето се покрилооо. А сега де! Иначе и като слушам записите от телефона много си смел, ма смелчак юнак металургичен! Та изводите са: Първо, тая мишка недоразвита си е измамник, нито има регистрирана фирма на адреса на сайта, нито въобще офис на такава фирма, нито лицето Даниел Стойнев се помещава на този адрес: Бул. Юрий Гагарин 46 вход Ж. Правете си изводите колко е сериозна фирмата! Второ такава фирма "Creative ideas & design" не фигурира в търговския регистър, значи това лайно работи на черно, следователно би трябвало да се сезират съответните органи. Ма нема фрийлансер мийлансер! Това си го набийте в тъпите кратуни всички, които се правите на професионалисти. НЕ МОЖЕ ДА ОБИЖДАТЕ И ДА СЕ ДЪРЖИТЕ НАГЛО С ХОРАТА! Особено, ако не ги познавате. Аз спирам дотук. Приятен ден.
P.S: Следва продължение......
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Какво общо има конкурса с това кои през каква фирма работи. Фактура ли искаш да то пусне?

Това уж беше конкурс за лого, а се изроди до.... Нямам думи просто...
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

"НЕ МОЖЕ ДА ОБИЖДАТЕ И ДА СЕ ДЪРЖИТЕ НАГЛО С ХОРАТА", а защто ти го правиш тогава? Като цяло ти наклади целия огън а после очакваш цветя да ти поднасят ли ?
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Стигна се до вероятна саморазправа накрая, нормално, като се размениха остри обиди и тем подобни нямаше начин просто.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Представяте ли си колко трябва да те е яд, за да публикуваш нещо за някого с цел публично унижение! (напр. това за Стойнефф, където стана)
Е т'ва го нЕма никъде!

Не знам за некоректното и пуберско държание и пародията на конкурс, но определено отмъщението не води до хубаво.
Не е "пичовско".

Ако имате проблеми в личния живот и тн, то тук НЕ Е мястото да си изкарвате целия гняв на съфорумниците.
Пак ще кажа: много насериозно се взимате за несериозните неща.
Мислех, че тук има интелигентни хора и наистина мисля, че повечето са такива. Хейтъри, не се излагайте, няма кой да Ви плати нервите.

А дано вече наистина да се спазват правилата за конкурсите, и да няма такива селски разпри за каквото и да било, все пак не съм на мнението, че "няма лоша реклама",
смятам, че всяко негативно отношение вреди на сайта и на принципите му - а именно професионализма.

Хайде сега всеки да се извини и да пийнем по едно :beer:
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Стигна се до вероятна саморазправа накрая, нормално, като се размениха остри обиди и тем подобни нямаше начин просто.

Само гледам с колко класи падна нивото на тоя форум напоследък... Всяка седмица все на някой лайната трябва да се ринат от форума, един сериозен разговор вече не може да се проведе с Блинки че постоянно чисти някоя бакия :D Мен ми е интересно как реагират новите потребители, влизаш четеш уж тоя форум да те научи как се прави бизнес учиш това и онова и накрая влизаш уж в най-вървежната част на тоя форум която трябва да е и то маркет раздела където трябва да се прави бизнес като хората и гледаш само мамене и сеир и простотии..... Ми ок научиха за 1 час как се мами и готово извлякоха ползите от форума..... Но пък се поставям и от другата страна ако някой дойде пред нас или офиса да ми търси разправа, че съм изказал мнение ще го покъртя като куче, камо ли да обикаля покрай нас и да притеснява семейството ми като разпитва за мен....
 
Последно редактирано:
С Блинки разговор винаги може сериозен да бъде, въпрос от другата страна да го пожелаят. :)

Не знам защо последно време защо хората така се държат? Новите потребители реално не успяват да стигнат до драмите на старите, защото имат къде къде по-други проблеми, които са им по-приоритетни като например как да изкара едно $100 на месец. Ако мислите, че ще седнат да четат дебатите и драмите на хора, които имат някакви търкания, реално са обречени. А тези търкания няма начин да няма такива, защото се сблъскват различни характери на едно място. А колкото до модерацията - да последно време малко по-често се налага да се мете след някои потребители, които реално са и предупредени. Може да се види дори. ;)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Не се беше случвало обаче някой да издирва друг потребител и да му отиде пред офиса да му се "извинява" или май беше се случвало веднъж пак.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Сийка нещо се покри май.Алоу перник?
Не се беше случвало обаче някой да издирва друг потребител и да му отиде пред офиса да му се "извинява" или май беше се случвало веднъж пак.
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Стойнев мишчице сладка, защо се скри от шефчето? Сериозен човек на крака ти отишъл, търсил обикалял по входа питал разпитвал, искрено искал да ти се извини обаче мишлето се покрилооо. А сега де! Иначе и като слушам записите от телефона много си смел, ма смелчак юнак металургичен! Та изводите са: Първо, тая мишка недоразвита си е измамник, нито има регистрирана фирма на адреса на сайта, нито въобще офис на такава фирма, нито лицето Даниел Стойнев се помещава на този адрес: Бул. Юрий Гагарин 46 вход Ж. Правете си изводите колко е сериозна фирмата! Второ такава фирма "Creative ideas & design" не фигурира в търговския регистър, значи това лайно работи на черно, следователно би трябвало да се сезират съответните органи. Ма нема фрийлансер мийлансер! Това си го набийте в тъпите кратуни всички, които се правите на професионалисти. НЕ МОЖЕ ДА ОБИЖДАТЕ И ДА СЕ ДЪРЖИТЕ НАГЛО С ХОРАТА! Особено, ако не ги познавате. Аз спирам дотук. Приятен ден.
P.S: Следва продължение......

Ми не знам бе горски, защо шефчето не ми звънна от телефона си, а ми звъни от некви скрити номера. Колкото до фирмата не се притеснявай за нея, ако разгледаш внимателно сайта ще видиш и формата коя е и кои медии са към нея. Включих си записващата функция на телефона, защо ми звънна три пъти, а не мога да се разправям цял ден с такива като него, а и ме заплашваше, това отделно с клеветите, които ръсите по мой адрес. Няма да ви съдя за клевета щото нямам време :), а и не ми се разправя с такива като теб и шефчето ти -

Положителна развръзка.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Сийка нещо се покри май.Алоу перник?

Казанлъшки, казах ти да се скриеш да не те питам и теб за фирма https://www.facebook.com/ivchooo Не стига се, че сте тролове, не стига се, че се криете, а и претенции имате. ЪПХЕРО БИЗ. ли ти е? Или на циганчетата не им требе фактура.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

ехеее стийне за 4 години си се научил да проверява хуиза !!! БРАВО!!!!!!!!!

Не само. Проверил съм и къде работиш. Техническа поддръжка, и адреса и тел. ти имам, ама си ми под нивото.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Аз предлагам на Ивайло, като построи къщата за гости, да на покани за един уикенд за да обсъдим рисуването на шрифтове на по чашка Ямболска гроздова.

... и да не мутрее много, много.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Не само. Проверил съм и къде работиш. Техническа поддръжка, и адреса и тел. ти имам, ама си ми под нивото.
Къде работя бе стойне :lol:
Моля те кажи ми!!! Каква техническа поддръжка бе?? :lol::D
Адреса и тела само от някой БГ хост можеш да вземеш срещу едно кафе вече.
МА звъни бе?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе