Консултативен съвет за национална сигурност

bullet

New Member
Това само в България може да се случи,с президент офшорко подчинен на тиквата

Криминално проявеното лице Цветан Цветанов,с образувани две дела за престъпления,е едно от главните лица който

да решават националната сигурност на държавата.

На този съвет,където се очаква всички да се обединят в името на интересите на държавата,наглото кримиминално

проявано лице което е абсурдно да присъства на този съвет,заявява в първото интервю,че решението е оставка и

избори,и дано се докопаме пак до власта.

Тези мутри от ГЕРП не ги интересува националната сигурност на държавата,нито проблемите на хората,а

как пак да се докопат до власта.

За 4 години управление на ГЕРП, доходите на хората не са се увеличили и с 1 стотинка
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Е що така дискирминираш и другите партийни мутри присъствали там?!
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

bullet, сори, обаче си малко съмнителен.

Регистрирал си се в сайт за онлайн бизнес, а всичките ти коментари са политически. Не, че по принцип ме вълнува де, но все пак...

Дано да греша.
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Поне да плюеше и някоя по-незначителна партийка, за да не личи, че е върл анти-фен на ББ и Цвъ-Цвъ.
В момента болшинството от народа недолюбва и четирите партии в НС.
На мен лично не ми е толкова чудно участието на Бойко (той навсякъде се вре), който с шумни акции премахва "опасностите" (есть человек - есть проблема, нет человек - нет проблема). По-скоро се чудя какво правят там ДПС и Атака, които непрекъснато сплитат етнически конфликти, които сами по себе си са проблем за националната сигурност, тъй като застрашават цялостта на нацията.
Ще споменем и Сергей и неговото протеже Орешарски. Народът ги не ще, но те напук на народа и с огради, почти военизирана охрана и опорни точки тормозят народа. Това също е проблем за националната сигурност, защото може да прерастне в гражданска война.

Най-лесното решаване на проблемите с националната сигурност се състои в една дума - ОСТАВКА.
За границите си имаме граничари, които както досега все някак ще се оправят с мигрантите, които нямат основание за идване.
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Слабоохраняваната ни граница с Турция вече е магнит за части на военното крило на Ал Кайда в Афганистан, което се бие в Северна Сирия. Тази група е особено жестока при стрелба с гранатомети в градски условия, твърди американското разузнаване. Цялата гранична част в Бургаска област е вдигната на крак в този момент, защото издирват въоръжени бойци, братя на фракцията „Ал-Кайда на ислямския Магреб“ (AQIM) и „Движението за единност и джихад в Западна Африка“ (MUJAO). Те се прочуха през пролетта в боевете с френската армия в Мали, където взривиха 2 автобуса и покосиха с картечници над 870 души.

Тази нощ Цветелин Йовчев е разпоредил в издирването да се включат и военни части, пращани на мисии зад граница. Опасните нашественици са били принудени да се крият в гъстите гори около село Резово, точно на 2 километра от турската бразда. Точно комшиите са подгонили първи джигитите от Афганистан, но същите са решили да навлязат на родна територия, защото тук било по-безопасно.

Враждебното каре е част от група от 22-ма незаконно преминали границата, 18 от които заловени и арестувани.

Офицери от Гранична полиция смятат, че въпросните лица са изключително опасни, притежаващи огнестрелно и хладно оръжие.

Кметът и съветниците му отправиха призив чрез своя официален сайт към всички граждани за висока бдителност и при най-малкото съмнение да бъде сигнализирано на тел. 112.

Ей тва мога да кажа на съвета -ТОП ИДИОТИ.Още когато започна конфликта им казаха ,че ние сме външната граница на ЕС ама те си драпаха макарите досега
Едновременно с това 30000 българи са емигрирали в Германия за пърата половина на годината-ето и място за новодошлите
А според тях втория по тежест проблем за националната сигурност са студентите с картонените пистолети.
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

@livermaina, ти да не си един от псевдо-хуманистите? брей много се навъдихте
има някаква Лидия, май така се казваше, тя жената си е втълпила че е супер герой и може да помогне на всички бежанци
ей такива хора които търсят начин да придадат смисъл на живота си - къде бяха преди да дойдат бежанците? тогава помагаха ли на някой?

(п.п. това не е в отговор на горния пост - него не съм го чел..но ми направи впечатление, че си се специализирал в имигрантската сфера :mrgreen:)
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Въпреки ,че не се познаваме лично задочно имах друго мнение за теб.Май не си чел не само горния пост ами никой от моите по въпроса за бежанците -направи го ,не са толкова много и ще видиш коя теза защитавам.Не съм се специализирал ,по-скоро смятам ,че без сериозно отношение към този проблем скоро може да нямаме много поводи за други теми.Толерасти има много нопоследък ,но аз определено не съм един от тях.
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

голяма свободия в тоя форум бе, всеки се регва и почва да пише на поразия
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Вярно и много кандидат- модератори се навъдиха ама хубаво ,че господ на всяка бодлива крава рога не дава...
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Въпреки ,че не се познаваме лично задочно имах друго мнение за теб.Май не си чел не само горния пост ами никой от моите по въпроса за бежанците -направи го ,не са толкова много и ще видиш коя теза защитавам.Не съм се специализирал ,по-скоро смятам ,че без сериозно отношение към този проблем скоро може да нямаме много поводи за други теми.Толерасти има много нопоследък ,но аз определено не съм един от тях.

която и теза да защитаваш е прекалено
нищо не зависи от нас :p
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Прекалено... дано да си прав.
Better safe than sorry !
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

с "нас" визирах всички които протестираме само пред компютрите :D
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Слабоохраняваната ни граница с Турция вече е магнит за части на военното крило на Ал Кайда в Афганистан, което се бие в Северна Сирия. Тази група е особено жестока при стрелба с гранатомети в градски условия, твърди американското разузнаване. Цялата гранична част в Бургаска област е вдигната на крак в този момент, защото издирват въоръжени бойци, братя на фракцията „Ал-Кайда на ислямския Магреб“ (AQIM) и „Движението за единност и джихад в Западна Африка“ (MUJAO). Те се прочуха през пролетта в боевете с френската армия в Мали, където взривиха 2 автобуса и покосиха с картечници над 870 души.

Тази нощ Цветелин Йовчев е разпоредил в издирването да се включат и военни части, пращани на мисии зад граница. Опасните нашественици са били принудени да се крият в гъстите гори около село Резово, точно на 2 километра от турската бразда. Точно комшиите са подгонили първи джигитите от Афганистан, но същите са решили да навлязат на родна територия, защото тук било по-безопасно.

Враждебното каре е част от група от 22-ма незаконно преминали границата, 18 от които заловени и арестувани.

Офицери от Гранична полиция смятат, че въпросните лица са изключително опасни, притежаващи огнестрелно и хладно оръжие.

Кметът и съветниците му отправиха призив чрез своя официален сайт към всички граждани за висока бдителност и при най-малкото съмнение да бъде сигнализирано на тел. 112.

Ей тва мога да кажа на съвета -ТОП ИДИОТИ.Още когато започна конфликта им казаха ,че ние сме външната граница на ЕС ама те си драпаха макарите досега
Едновременно с това 30000 българи са емигрирали в Германия за пърата половина на годината-ето и място за новодошлите
А според тях втория по тежест проблем за националната сигурност са студентите с картонените пистолети.
Като разказваш подобни неща е хубаво да посочиш някакви що-годе достоверни източници (желателно е да са възможно най-официални). Линкове биха били достатъчни.
За незапознатите ще спомена, че всяването на страх и паника в обществото влиза в дефиницията на престъплението тероризъм.
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Като разказваш подобни неща е хубаво да посочиш някакви що-годе достоверни източници (желателно е да са възможно най-официални). Линкове биха били достатъчни.
За незапознатите ще спомена, че всяването на страх и паника в обществото влиза в дефиницията на престъплението тероризъм.

http://samovideo.com/в-следващите-24-часа-може-да-се-стрелят-bg-п/
Така става ли...тук не става въпрос за стандартните имигранти , а за въоръжена група преследвана от турските власти в района на Резово.

http://www.novini.bg/news/167479-по...-бежанци-криещи-се-в-горите-около-резово.html
Нали не очаквате ,че лично ще ни информират за всяка акция.Ако обаче предпочиташ да си заравяш главата в пясъка това си е твой избор.
http://www.tzarevo.net/index.php/2010-09-17-07-19-19/item/1167-съобщение.html
http://www.dans.bg/images/stories/Information/doklad_ksns-20112013.pdf -явно и ДАНС са решили да всяват страх и паника...
За незапознатите ще спомена, че всяването на страх и паника в обществото влиза в дефиницията на престъплението тероризъм. - това е въпрос на мнение ,но виж за престъпно бездействие и осъдени за него съм чувал така ,че по-леко с определенията,защото като се обърне каруцата пътища много...
 
Последно редактирано:
От: От: Консултативен съвет за национална сигурност

Проста нагла тиква:)

Мутрата НИКОГА няма да управлява!


ти си нагъл бе, червен боклук
форума е за онлайн бизнес - ти си се регнал специално за раздел Политика
 
От: От: Консултативен съвет за национална сигурност

ти си нагъл бе, червен боклук
форума е за онлайн бизнес - ти си се регнал специално за раздел Политика
И аз се чудя що му е на тоя форум тоя раздел политика. Реално политиката се води на всички подфоруми между две лица минимум или група от хора. Ние постоянно водим политика в нашите дискусии, следваме наша или нечия идеология, борим се, развиваме се, някои са във властта на форума, други само ближат задници и т.н.
Предлагам да има и Форум Психология, също така и Философия (Защо науки? Защото Политиката е наука.. и една от най-древните..). Сигурен съм, че всички ще се включват активно и в тях :)
 
От: От: Консултативен съвет за национална сигурност

ти си нагъл бе, червен боклук
форума е за онлайн бизнес - ти си се регнал специално за раздел Политика
Някой bux-ове помпят още, а тези вероятно са поне на надница (т.е. някакъв вид пишман предприемачество). Набелязал съм още няколко не чак толкова бездарни, но все пак вероятно платени драскачи.

Към livermaina:
От линковете ти само първите два са свързани с описания от теб случай с проникнали потенциално опасни незаконни мигранти. Това си е яка изгъзица на граничарите, но най-вероятно ще ги спипат (18 от 22 си е добър старт). Мисля, че се преекспонират такива частни случаи.
 
Последно редактирано:

Горе