Контакти на Adsense за България

От: Контакти на Adsense за България

Значи това, което могат да направят всички ужилени е да се погриждат останалите да разберат що за стока са адсенс и да не се залъгват!
Вярваш ли си? Каквито и проблеми да има с Адсенс няма по-добри и по-коректни от тях на пазара. Цитрай условията, в които пише че ти изплащат пари при закрит профил, защото аз имам други спомени по темата, но не ми се рови и чете в момента.
 
От: Контакти на Adsense за България

В случай че Договорът бъде прекратен, Google Ви изплаща спечелената от Вас сума в срок от приблизително деветдесет (90) дни след края на календарния месец, през който Договорът е прекратен от Вас ( след получаване от страна на Google на Вашето писмено искане , включително и чрез електронна поща, за прекратяване на Договора ) или от Google . В никакъв случай обаче Google няма да извършва плащания за спечелена сума на стойност по-малка от 10 щатски долара . Независимо от горното, Google не носи отговорност за плащания на : ( a ) суми, които са в резултат на невалидни заявки, невалидни Препращания, невалидни кликвания или импресии на Реклами, извършени от физическо лице, робот, автоматична програма или подобно устройство , основателно определени като такива от Google , в това число, но не само чрез кликвания или импресии ( i ) извършени от Вашия IP адрес или от компютри под Ваш контрол, ( ii ) стимулирани чрез плащане на парични средства, невярно изявление или искане, отправено до крайни потребители да кликват върху Реклами или ( iii ) стимулирани чрез заплащане на парични средства, невярно изявление или незаконно или невалидно искане крайни потребители да извършват Препращания ; ( b ) Реклами или Препращащи бутони, предоставяни на крайни потребители чийто браузъри за забранили JavaScript ; ( c ) Реклами в полза на благотворителни организации и други маркиращи или прозрачни Реклами, които Google може да предоставя или ( d ) кликвания, смесени със значителен брой невалидни кликвания, описани в ( a ) по-горе или в резултат на нарушение на настоящия Договор от Ваша страна за съответен период на плащане. Google си запазва правото да задържи плащане или задължи Вашата сметка при наличие на някое от гореизброените условия или нарушение на настоящия Договор от Ваша страна, при разследване от Google за наличие на някое от тези условия или нарушение на настоящия Договор от Ваша страна или в случай че рекламодател, чиито Реклами са показани във връзка с Вашата Собственост не заплати на Google за показването на тези Реклами .

Да уточня: Акаунта ми не е деактивиран поради никоя от гореизброените причини! Причината за деактивацията е съвсем друга! От договора ясно се вижда, че трябва да ми бъде изплатена сумата. Работата е там, че между "трябва" и "ще" има голяма разлика. От това, което е написано горе, ясно мога да си направя извода колко са "коректни"! Тогава защо не са оставили някакъв имейл или телефон за връзка с тях, щом са коректни, а просто някаква контакт форма, която използва имейл, генериращ автоматични имейли?!?
 
От: Контакти на Adsense за България

Защо ти баннаха акаунта?
 
От: Контакти на Adsense за България

Google каза:
Ако използвате Услугите ни от името на фирма, тя приема тези условия. Ще предпазва и освобождава от отговорност Google и нейните партньори, длъжностни лица, законни представители и служители от всякакви искове, дела или съдебни производства, възникнали от или свързани с използването на Услугите или нарушаването на тези условия, включително отговорност или разходи, възникващи вследствие на искове, загуби, щети, дела, решения, съдебни разноски и адвокатски такси.

Я да видим сега кой какво чел :D
 
От: Контакти на Adsense за България

Аз миналото лято преглътнах 570 евро от адсенс-а - ти се косиш.. Гледай напред,ако искаш да работиш с тях,трябва да им играеш по свирката. На друго мнение съм и не ги ползвам :confused:
 
От: От: Контакти на Adsense за България

Аз миналото лято преглътнах 570 евро от адсенс-а - ти се косиш.. Гледай напред,ако искаш да работиш с тях,трябва да им играеш по свирката. На друго мнение съм и не ги ползвам :confused:
И аз си изпатих накрая на лятото с 600 евро, но интересното беше, че сайта не го баннаха, а директно акаунта.
 
От: От: Контакти на Adsense за България

И аз си изпатих накрая на лятото с 600 евро, но интересното беше, че сайта не го баннаха, а директно акаунта.
Ако е бил нов акаунт, гърми директно акаунта, ако е по-стар, гърми сайта. Макар, че това е малко относително. Според зависи за какво е бил бана.
Ако е за невалидни кликове, гърми акаунта.
 
От: Контакти на Adsense за България

Адреса в Ирландия трябва да е верен. Последно когато ходих на работа в офис :lol: звъняха на управителя от централата на гугъл в Ирландия и говореха на български.

ОК, на кой телефонен номер си звънял...Аз също имам питане и бих звъннал.
 
От: От: Контакти на Adsense за България

ОК, на кой телефонен номер си звънял...Аз също имам питане и бих звъннал.

:shock: Обажданията бяха от гуглето в Дъблин. Друго не знам.
 
От: Контакти на Adsense за България

При мен проблема е че преди няколко дена за нов сайт гледам 17 човека онлайн, при условие че на ден са само по няколко посещения. Гледам от ИП в Австралия 17 онлайн..бре зачудих се. Влизам в Адесенса и гледам 59 импреси и 62 клика за 3.58 евро. Веднага блокирах това ИП с хатчеса и писах за проблема от акаунта на супорта на Адесенс. До няколко часа бяха премахнали тези 3.58 евро от акаунта ми и онзи ден гледам...акаунта в Адесенс е спрян. Писах им и че още тогава съм реагирал, писал съм до тях...от умрял писмо.
Егати обърканата работа / спрян ми е акунта за проблем, но не казват какъв е проблема/, все повече се убеждавам да премина към Афф програми и да им тегля една на тези високомерни коп...та.
 
От: Контакти на Adsense за България

Веднага блокирах това ИП с хатчеса и писах за проблема от акаунта на супорта на Адесенс. До няколко часа бяха премахнали тези 3.58 евро от акаунта ми и онзи ден гледам...акаунта в Адесенс е спрян. Писах им и че още тогава съм реагирал, писал съм до тях...от умрял писмо.

Излишно е да им пишеш за подобни неща. Невалидните кликове се филтрират и без да им пишеш ;). По-добре преустанови засега използването на този вид монетизация. Тук даже не става въпрос чия е вината, за тях е по-лесно да баннат акаунта и да не се занимават (чиста работа, това е...). А в бъдеще ако решиш пак да ги използваш подходи по-интелигентно.

И по принцип не трявба да се разчита на доходи от едно място, затова паралелно си развивай и други неща. Афилиейта също е решение (да не кажа и задължителна част от нет дейностите ;) ).
 
От: Контакти на Adsense за България

Е как по интелигентно да подходя, аз не съм лъгал или се опитвал да ги преметна, някой бот е влезнал в моят сайт и е накликал здравата и сега. Спазвал съм техните правила. То така им е по лесно...нямат и никакъв телефон за контакт...Май те се крият като някакви измамници не друг.
 
От: Контакти на Adsense за България

И забравих, подхождай дискретно към нещата, които правиш. Дори най-незначителната информация може да ти изиграе лоша шега, да не споменавам и по принцип хората с какво удоволствие намират инфо, когато искат да те резнат. Така де информацията е най-мощната сила, така че винаги едно наум, дори когато пишеш/казваш нещо на непознати/познати :|.
 
Здравейте!
Много нова съм,но може ли да ми помогнете като ми напишете как да си правя проверки на това какъв приход имам до момента от профила ми в Ад сенс?
Благодаря Ви предварително!
 

Горе