Копират ми статиите

От: Копират ми статиите

На никой не му е приятно да си види статиите лепнати на друго място, но не мога да не се съглася с бота, че копи-пейст с живо линкче е най-добрия вариант за автора на оригинала ;)

Моите неща като ги копират ги копират едно към едно - ведно с картинките, табличките, цветовата гама, всичко; без линк, разбира се. Кофти моментът е, че за няколко броя няма кой знае какви опции за обратно действие.
 
От: Копират ми статиите

@harkon, кои бяхте Вие извинявайте :D

Щом приемаме коментарите в темата с едната позьорска цел - да се правим на умни, ето ви го и краткият извод: "няма кражба, тъй-като статията е линкната, което всъщност противоречи на нечистите намерения" :)

Но все си мислех, че можем и да бъдем полезни, харконе...
 
От: Копират ми статиите

Но все си мислех, че можем и да бъдем полезни, харконе...

Можем, когато не оправдаваме копирането и не бъркаме с лесна ръка в кацата с меда на другия. Е , има и черни овци в Предприемач, за които тези правила не важат, стига да има изгода, но трябва ли всички да бъдем, като тях?
 
От: Копират ми статиите

На никой не му е приятно да си види статиите лепнати на друго място, но не мога да не се съглася с бота, че копи-пейст с живо линкче е най-добрия вариант за автора на оригинала ;)
За глупака и няколко души не са достатъчни, за да му потвърдят, че не е прав.
 
От: Копират ми статиите

Абе що не се скриеш бе смешник!!! Кой кого оправдава бе садо-мазохисте?? Къде видя да оправдавам някой?! За разлика от твойте олигофренизми, аз предложих вариант, при който Рак ще има изгода от цялата тази галимация. А ти ми говориш за някакъв гол морал, с който всъщност не можеш да пребориш и муха в катран...
Наеш колко мразя празнодумци като тебе а??? Питай ме само - много бързо щи обясня колко
 
От: Копират ми статиите

Абе що не се скриеш бе смешник!!! Кой кого оправдава бе садо-мазохисте?? Къде видя да оправдавам някой?! За разлика от твойте олигофренизми, аз предложих вариант, при който Рак ще има изгода от цялата тази галимация. А ти ми говориш за някакъв гол морал, с който всъщност не можеш да пребориш и муха в катран...
Наеш колко мразя празнодумци като тебе а??? Питай ме само - много бързо щи обясня колко

Няма нужда да се доказваш повече. Всички вече разбраха що за посредствен глупак си и не се съгласиха с теб. Бягай да копираш статиите ни, защото за друго мисъл не ти достига, освен за това, да се оплетеш в собствените си безсмислици.
 
От: Копират ми статиите

Е не знам кой е посредственяка....

Ти три реда не си написал през живота си бре мрънкало... Я дай да видя статиите ти, дай ако обичаш, имам нужда да се посмея :)

И недей да говориш от името на всички - защитавай се сам, както се вика...ето кой е посредствен
 
От: От: Копират ми статиите

Е не знам кой е посредственяка....

Ти три реда не си написал през живота си бре мрънкало... Я дай да видя статиите ти, дай ако обичаш, имам нужда да се посмея :)

И недей да говориш от името на всички - защитавай се сам, както се вика...ето кой е посредствен

За разлика от теб съм написал стотици статии досега и съм ги продал на хора от форума, и не само, ологофрен. А ти, ако не беше последното, щеше сам да ги откриеш. Много е лесно!
 
От: Копират ми статиите

Виж са малко комплексарче, нито си ми на нивото, нито си ми интересен вече...Така че ако ще казваш нещо полезно по темата, давай - напрягай се (ама внимавай да не си цепнеш отзад гащите), а ако не - ти казах да се скриеш. Няма да водя словестна битка с посредствено мекотело, и то в чужда тема!
 
От: Копират ми статиите

Виж са малко комплексарче, нито си ми на нивото, нито си ми интересен вече...Така че ако ще казваш нещо полезно по темата, давай - напрягай се (ама внимавай да не си цепнеш отзад гащите), а ако не - ти казах да се скриеш. Няма да водя словестна битка с посредствено мекотело, и то в чужда тема!

Разбира се, че не съм ти на нивото, олигофрен. Винаги ще победя неграмотните ти словоизлияния и на Български, и на Английски. :)
 
От: Копират ми статиите

Имам си правила за ползване във всички сайтове, ето какво пише в тях:
-------------
Интелектуална собственост

(1) Всички елементи на съдържанието на сайта, включително дизайн, софтуерни програми, бази данни, текст, рисунки, графики, скици и друга информация или елементи, представляват обект на авторско право по смисъла на Закона за авторското право и сродните му права и са притежание на Собственика на сайта.
-----------------------


Майната им, нека копират, няма как да ги спра, за тези статии чак толкова не ме боли. Обаче имам цял куп еротични разкази, които не смея да публикувам под никаква форма, сега се чудя как да ги оползотворя, без да ги видя няколко дни след като ги публикувам да се веят свободно из разни чужди сайтове. Мислех си, текстовите файлове да ги снимам и да ги кача в сайта като картинки, да ги четат от картинката. Пък на някой ако му се занимава да ги преписва дума по дума. Забрана за копиране с десен бутон и така може да се получи нещо.
 
От: Копират ми статиите

Нямам предвид тези правила, те са си ясни "по дефоулт" Трябва да имаш правила за копиране статии от твоят сайт. Или забраняваш изрично копирането, или поставяш условия кога да се копира. В сми - въможно е копиране с "източник" (едикакси - линк, изписване и тн) За подобни на твойте сайтове, това е задължително. Трябва да си регламентираш нещата и няма да имаш подобни проблеми.
Но както споменах вече - реално не може да спреш никой и би трябвало копиране с линк към източника да те задоволява напълно. Повярвай, много собственици на такива сайтове си умират за копиране с линк :)


УйНаКон, трагичен си! Ето ти хвалената грамотност - "български, както и английски, се пишат с малка буква", тупане...
Предлагам ти първо да победиш комплексите си и полсе да се занимаваш с мен :)
 
От: Копират ми статиите

Плъгинчето на Harkon си го бива, благодаря!!!
 
От: От: Копират ми статиите

А сега си виж твоите:
Нямам предвид тези правила, те са си ясни "по дефоулт"(тук имаш точка) Трябва да имаш правила за копиране(тук си пропуснал нещо) статии от твоят(тук е кратък член) сайт. Или забраняваш изрично копирането, или поставяш условия кога да се копира. В сми(такава дума няма) - въможно(възможно се пише) е копиране с "източник" (едикакси(няма такава дума) - линк, изписване и тн (пише се с точки)) (няма край на изречението)За подобни на твойте(пише се "твоите") сайтове, това е задължително. Трябва да си регламентираш нещата и няма да имаш подобни проблеми.
Но както споменах вече - реално не може да спреш никой и би трябвало копиране с линк към източника да те задоволява напълно. Повярвай, много собственици на такива сайтове си умират за копиране с линк (имаш край на изречение):)
Колко много грешат олигофрените ...

Забравих да спомена и безсмислената замяна на запетайките с тирета.
 
Последно редактирано:
От: Копират ми статиите

Аз ръгам във футъра по едно изречение да не се копират никакви материали от сайта. Хич не си играя правила и простотии да им пиша.

Пък тези дето крадат статии на български са ми много интересни, да не можеш да скалъпиш 2 изречения сам? :)
 
От: Копират ми статиите

УйНаКон, аз да си видял някъде да се хваля с грамотност?? За разлика от теб - 1во, мога да пиша както си искам, 2ро не си редактирам мненията. Хвалещият се, поради липсата на циганка си ти...

Все още ти издирвам бляскавите статийки, хайде похвали се :) Надявам се да са различни от олигофренизмите ти тук :) Лошото е че надеждата умирала последна ахахаха :D


Само не ми казвай, че драсканиците в сайта от подписът ти са твои :D
 
От: Копират ми статиите

Не надеждата, а меракът умира последен ;) И между другото, не, че ме интересува кой знае колко Вашият спор, но harkon наистина пише много добре и увлекателно. Друг е въпросът, че в последно време се държи като малко дете и се хапе с всеки, но това няма нищо общо с неговите писателски умения. Все пак Я. знае най-добре, нали така? Аз какво разбирам?
 
Последно редактирано:
От: Копират ми статиите

Момчета, в един спор по-умния отстъпва. Личните нападки са излишни, а и не са никак забавни. Никой от вас няма нужда да се доказва, нали?

Ще бъде в интерес на нашето малко сплотено общество тъдява, ако търсим начини да си помагаме. Нека да оставим заяжданията и червените декорации за новите, дезориентирани и нахални лешпери.. пардон, потребители :twisted:
 

Горе