Копират ми статиите

От: Копират ми статиите

И между другото, не, че ме интересува кой знае колко Вашият спор, но harkon наистина пише много добре и увлекателно.
Е да, но олигофрените не знаят нито значението на думата добре, нито тази на увлекателно.
 
От: От: Копират ми статиите

Ще бъде в интерес на нашето малко сплотено общество тъдява, ако търсим начини да си помагаме.

С олигофрени не се сплотявам. Хората, с които контактувам, притежават качества.
 
Ей жегата наистина ви е сгорещила мозъците.
Хванете пийте по 2-3-4 бири и кротнете малко.
 
От: Копират ми статиите

Точно това смятам да се случи - 3-4 (а според зависи може и повече) ледени наливни бирички... :)

Харконе..ама баш ми дреме за сплотяването...щом до сега не сме се "засекли" по нишата, няма и да се засечем! Тук говорим за съвсем различни неща. Ти си този който започна да ми скача по тиквата, не аз - съгласен ли си. И въпреки, че дори съм получавал реп от теб - отвръщам подобаващо, еле па на голословни нападки. Може да съм най-изтърканият тупан, ама пак ще повторя тва дет съм повтарял сто пъти - "каквото повикало, такова се обадило" :) Имаш личен проблем, и той е че, не всеки е длъжен да ти ходи по свирката, както и да ти прави евалата - уцелих ли?! Малко са изводите при такова поведение (тва твойто намръщеното), гоните някаква кофти възраст, нямаш работа, не ти става (разбирай лични проблеми). Обаче нито аз, нито който и да било, трябва да се съобразява с това. Правилното решение е ПОЧИВКА. Тоест... ходи се скрий :D

Дами, прави сте... Обаче за взаимното разбирателство са нужни ДВА разумни индивида, а не идиот и комплексар :)
 
От: От: Копират ми статиите

Ти си този който започна да ми скача по тиквата, не аз - съгласен ли си.
Не, не съм съгласен и затова ти цитирам мнението:
Без да се обиждаш, ама след като изчетох кратките ти разсъждения останах с впечатлението, че разсъждаваш доста посредствено, или пък че си с южно изложение и без пердета :)
 
От: Копират ми статиите

Бе че си посредствен разбрах, но не си глупав. Така че не ми минавай с тънки номерца :)
Ти пръв започна да се заяждаш. Който се интересува ще се върне назад в темата и ще разбере.
Първо се опита да обезмислиш предложението ми за "линкнати статии" като глубаво и неподходящо, единствено с идеята (колкото и неполезна и глупава да е) за ГОЛИЯТ морал
После пък директно ме обвини, че аз самият съм участник в "копирана" интрига и скандал

Е нямаше как да не си направя заключения за посредствените ти разсъждения. И за твое съжаление после пък за комплексите...

Ти обиждаш ли се от действителността??
 
От: От: Копират ми статиите

Ти обиждаш ли се от действителността??
Не. Обиждам се, когато виждам в темите, сред коментарите си и такива на олигофрени. Това е все едно да седне до теб в автобуса мангал и да ти каже "Дръж ми якето, за да си завържа обувките". Вярно, че за тях моралът няма стойност.
 
От: Копират ми статиите

Ама ти си бил зверски смешник! Комплексите се лекуват...може би ако някоя мангалка ти врътне една свирка... ще цъфнеш от щастие :D Но факта, че си ултра палячо си остава най-сигурното нещо в тази тема.

Хайде пиле, дай си сайтовете, да ти покажа какво ще се случи с "оригиналният" ти контент. Вервай ми, че ще се скъсам от копиране...буквално ще ги изрина всичките, колкото и глупости да има в тях. Хайде, покажи, че има нещо мъжко в тебе! И тамън ще докажеш теорията си за ГОЛИЯТ морал 8)
 
От: От: Копират ми статиите

rak, защо не продадеш разказите на някое списание? Хем ще им подадеш идея за нова рубрика "Еротичен разказ". :)
 
От: Копират ми статиите

Абре стига сте са джафкали за глупости!
Поглеждам темата за Лондон и за малцинствата и... никва не сте я свършили докато ме няма.
Само боядисвате пръднята синя.
 
От: Копират ми статиите

Леле момчета, стига ве... :DСпорът претърпя няколко кръга вече, преминахте през трансформации и ако не се спрете, може да продължи до понеделник. Дори вече не спорите, а се обиждате, що се хабите?..
 
От: Копират ми статиите

Нз... може би защото СЛУЧАЙНИ СЛУЧАЙНОСТИ - НЯМА! Леко ми намирисва тая работа, но много бързо ще разбера кой стои зад наконяуя
Очаквайте продължение...
 
От: От: Копират ми статиите

rak, защо не продадеш разказите на някое списание? Хем ще им подадеш идея за нова рубрика "Еротичен разказ". :)
Благодаря за идеята, но не ми се ще да ги продавам. Освен това някои от тях се превърнаха в истории с продължение. Обмислям варианта за е-книга.
 

Горе