Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Коя бихте избрали?


  • Общо гласове
    41

harkon

New Member
408660_344502032241521_108729965818730_1236401_1231546543_n.jpg
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Е баш тия вампири ли избра :)
Баси грозниците.
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Първата са и уголемили играчките с фотошоп, ама пак не става, втората са и лепнали едни яки пазарски торби под очите, а третата прилича на Мишел Пфайфър, как да не я избереш нея :D
 
От: От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Първата са и уголемили играчките с фотошоп, ама пак не става, втората са и лепнали едни яки пазарски торби под очите, а третата прилича на Мишел Пфайфър, как да не я избереш нея :D

Никой не чете и това си е ...
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Едно другите ми се струват много надути а тази весела и щастлива. :D
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Е предполагам избора не е между тези три на снимките, а става въпрос за по-младата, с еднаквата възраст или по-старата.
Аз залагам на моята възраст.
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Е предполагам избора не е между тези три на снимките, а става въпрос за по-младата, с еднаквата възраст или по-старата.
Аз залагам на моята възраст.

Радев, като не можеш да се изразяваш правилно, поне не се опитвай.
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Подкрепям Радев, на моята възраст или с по-възрастна от мен бих дейтвал.

А ако се стигне до секс, няма някой който би ме обедил, че не би се замислил за младо момиче. :)

Като визия и 1 и 3 са яки. :)

Има си плюсове и минуси за всичките 3 типа. Идеята е май къде ще ти е най-добре. Но къде ще ти е най-добре се определя и в конкретната ситуация. За това, за срещи на твоята възраст или по-голяма. Да има какво да си говорите, а не за домашни и последната татуирова на Бритни. :)

За други ситуации като малко фун - и трите са ОК. За секс също. :)
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Тоя избор е направен още преди сто години - както е казал класика - И трите дядо попе
Иначе за протокола дали заради годинките определено бих избрал - третата
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Мдаааа...темата е само за мъже...ами то в крайна сметка зависи в коя възрастова граница са тези мъже, които гласуват де :)

...всъщност това си е начин за опознаване на потребителите тук, във форума.
Аз бих избрал примерно първата, но я предположете ако съм примерно на 55 години...какво бих избрал - "на моите години" или пази боже "по-възрастна"....:)
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

На анкетата и липсва още един отговор! И трите дядо попе и трите. :D
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Взимам ги всичките, щот нали знаете.. койт' подбира - маструбира! : D
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Това е точно за 25 годишни :) Ако приемем, че снимките са илюстративни (а те са) и четем описанията под тях, винаги е хубаво да има с какво да впечатлиш едно момиче затова един от първите два варианта. Иначе ако гледаме картинките - тая третата направо ще я изям!
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Колкото и да е съблазнителен вариантът с трите моми на куп, предполагам, че все пак трябва да се избере една.
Това ми напомня на оная история, където момъкът направил услуга на султана и заслужил да му стане зет. Султанът му предложил едната от трите си дъщери. Първата била умна, втората - красива, третата - работлива. Коя избрал момъкът? Естествено тая, с най-големите ... очи...
Та според мен, зависи от очите основно - който каквито харесва :)
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

То текстовете под самите снимки са по-интересната част. Иначе за снимките - дрътото им кърти зъбите на другите два динозавъра:).
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Абе хора, вие не четете ли под картинките какви са и критериите.
Първата поне на мен ми е симпатична, но не достатъчно, че да се занимавам с нея. От написаното ми става ясно, че е детска градина, която още ходи с мама и тати за ръчичка.
Втората видимо и от снимката и от написаното е алкохоличка. От написаното е видно, че е и клюкарка. На мен тази ми е най-антипатична от трите. Освен това има лошо отношение към xbox, с което от раз отпада в моята класация.
Третата все още хваща окото, но явно вече си е устроила живота и аз не виждам къде ще се побера в картинката. Като гледам тази май си търси само любовник. Отделно, че щом не обича xbox, значи не става.

Абе harkon-е, не намери ли нещо по-читаво? С такива предложения човек ще остарее като стар ерген.
 

Горе