Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Коя бихте избрали?


  • Общо гласове
    41
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Трябва да си особен вид темерут за да не харесваш xbox:)
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Абе harkon-е, не намери ли нещо по-читаво? С такива предложения човек ще остарее като стар ерген.

Не знаех, че си търсиш нещо сериозно точно тук - във форума за предприемачество. Не си казал, не сме ти пуснали тема за брачна оферта.
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Мифлките са най-добрият вариант :)

Иначе никоя, защото съм верен моногамен мъж :lol: Все пак гласувам за третата, защото е най-арничка :)
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Не знаех, че си търсиш нещо сериозно точно тук - във форума за предприемачество. Не си казал, не сме ти пуснали тема за брачна оферта.
Ти си пуснал темата, не аз. От това следва, че ти предлагаш, а не че аз търся (не че ми пречи да търся). Ако си толкова на брачна вълна, давай оферти. Само гледай да е нещо по-читаво от вече посоченото в темата.
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Harkone, вече втори път ме провокираш за седмица. Но този път ще ти отговоря.
Не знам защо и по какви причини, но явно си имаш проблеми и като гледам естественото на темата, мисля, че не са леки и за пренебрегване.
Аз лично, мисля че си за специални грижи, но едва ли ще го вземеш предвид.
Мисля, че имаше опция за блокирване на потребител във форума и смятам да я използвам още сега.

За каквото и да ми завиждаш, имай предвид, че не можеш да ме засегнеш по какъвто и да е начин, а напротив, задълбаваш все повече в падението си.


п.с.

harkon has now been successfully added to your ignore list. You will now be returned to where you were.
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Harkone, вече втори път ме провокираш за седмица. Но този път ще ти отговоря.
Не знам защо и по какви причини, но явно си имаш проблеми и като гледам естественото на темата, мисля, че не са леки и за пренебрегване.
Аз лично, мисля че си за специални грижи, но едва ли ще го вземеш предвид.
Мисля, че имаше опция за блокирване на потребител във форума и смятам да я използвам още сега.

За каквото и да ми завиждаш, имай предвид, че не можеш да ме засегнеш по какъвто и да е начин, а напротив, задълбаваш все повече в падението си.


п.с.

harkon has now been successfully added to your ignore list. You will now be returned to where you were.

Колкото пъти се излагаш публично, толкова провокации отнасяш. Свинете не са проблем за мен - те са храна.
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

harkon-е, виждам, че ти е хоби да се заяждаш с хората, но аз все още си чакам брачните оферти :D
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

harkon-е, виждам, че ти е хоби да се заяждаш с хората, но аз все още си чакам брачните оферти :D

Че аз с теб не съм се заяждал. Казвал съм ти какво мисля, но за Антон-дебелия епитети не пестя. Поне сега няма да ми пише в темите.
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Аз бях леко подведен от заглавието.
Очаквах само първокачествен снимков материал, пък то имаше и текст... И трябваше да отчитаме една камара сложни житейски фактори преди да направим тежкия избор.
Депресиращо :) .
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Аз бях леко подведен от заглавието.

Май при всички е така. То и резултатите по този начин мутират. Нормално би трябвало ярешкото да е със солидна преднина в анкетата:)
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Еее, толкова добра тема. Нали няма да я обърнете на п*шкомер? Карайте по сценарии. :)
Че колко са сценарИИте (използвал си множествено число), по които да караме? Е, на мен и един сценарий ми стига, че нещо не мога да схвана съвсем точно целта на темата.

За harkon:
Продължавам да си чакам брачните предложения. :)
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Май при всички е така. То и резултатите по този начин мутират. Нормално би трябвало ярешкото да е със солидна преднина в анкетата:)

Абе и аз така мислех, ама нещо май аз леко съм се объркал. :) То идеята е, че всичките са на еднаква красота (както не е на снимката) и така да се прецени на база само това на кой какво му е ОК в случая. Мисля че са гласували и така повечето де.

А защо не се включат и жени, те поне биха имали малко по такова мнение - като странични наблюдатели. Защото каквото отговарят тук може да е с различни резултати от реалния живот.

Днес питах един приятел и той отговори това, което реално би направил и избрал. Но пък друг отговори, че би с мацка на неговите години, а в същото време налита на по-млади от него.
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

за мен 18-ската
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Като гледам гласуването всички на старите лачени чанти са хвърлили око (включително и аз) :) :D
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Лачено на моите години си имам и у къщи.... избирам младото.
 
От: Коя бихте избрали? (тема, само за мъже)

Лачено на моите години си имам и у къщи.... избирам младото.


екзатли ! - и аз туй викам :)

Младите да скачат на опитното...
аз си искам агнешко месце...


[video=youtube_share;FpnrdGuFkLM]http://youtu.be/FpnrdGuFkLM[/video]
 

Горе