Коя ви е любимата марка бира?

Коя ви е любимата марка бира?

  • Каменица

    Votes: 23 11.6%
  • Ариана

    Votes: 23 11.6%
  • Загорка

    Votes: 43 21.6%
  • Хайникен

    Votes: 16 8.0%
  • Стела Артоа

    Votes: 30 15.1%
  • Пиринско

    Votes: 23 11.6%
  • Болярка

    Votes: 1 0.5%
  • Старопрамен

    Votes: 28 14.1%
  • Столично

    Votes: 13 6.5%
  • Туборг

    Votes: 15 7.5%
  • Корона

    Votes: 6 3.0%
  • Бекс

    Votes: 15 7.5%
  • Карлберг

    Votes: 6 3.0%
  • Шуменско

    Votes: 35 17.6%
  • Друга (коя?)

    Votes: 31 15.6%
  • Бургаско

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    199
От: Коя ви е любимата марка бира?

Лелеееееееееее.... :shock:
Що "плодови" бири са се навъдили?! Че те повече от плодовите ракии! :lol:
Маркетинг, майце ле! Важното е да се продава, пък какво - нЕма значение! ;) Синтетични есенции и подправки бол + спирт и СО2 - къркай, народе!
Не останаха бири в Родината. :(

Единствената бира за мен е

billboards_7.jpg

billboards_1.jpg
 
@ Вискяр Бг, никак не си далеч от истината за ракиите и плодовите бири. Аз даже се чудя как и твоята марка още не е излязла с такава. Абе аз маркетинг, маркетинг, но мен вкуса ме грабна. Никога не може една реклама да ме подлъже, колкото и да е добра. Прави го повече от 2-3 сетива. :) Май е така с всеки, който не се подлъгва от лъскави неща на пръв поглед. И като стана на въпрос за истинска бира, както каза, искам да си допълня списъка с още 2 любими мой бири - Шуменско и Болярка. Ломското пиво, просто нямаме допир до тази бира тук в столицата или е голяма рядкост по заведенията. Само веднъж съм я пил и не мога да си спомня дали ми хареса. Ако бях повторил и потретил, можеше да ми е в списъка. Сигурен съм. :)
 
От: От: Коя ви е любимата марка бира?

Лелеееееееееее.... :shock:
Що "плодови" бири са се навъдили?! Че те повече от плодовите ракии! :lol:
Маркетинг, майце ле! Важното е да се продава, пък какво - нЕма значение! ;) Синтетични есенции и подправки бол + спирт и СО2 - къркай, народе!
Не останаха бири в Родината. :(
трябва да ги забранят с закон ! Остана едно нещо за което да живеем и те се подиграха с него
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Ха,хаНямате я листата.Само амстел и то лятото.От дpугите имам главоболие.Туpистите каpат на наливна,че им е по-ефтино:beer:
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Еха, тази тема съм я поизпуснал малко, но веднага ще си наваксам малко и като марки са Хайдекен, Каменица, Туборг, Пиринско. Наздраве. :)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Гласувах за Хайникен и Каменица, понеже най-често консумирам тях :)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

изпитата в добра компания независимо от марката
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Тук е относително малко за сегашните месеци Столично тъмно... :)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Хайнекен и Каменица,Загорката не я харесвам
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Аз съм завършил специалност алкохолни и безалкохолни напитки и мога да Ви кажа, че бирата едно време беше съвсем друга. В завода на Шуменско още преди да я бутилират бирата е страхотна, но след това е голям боклук. Пиринското по едно време беше уникална бира, а сега и тя не струва. Загорката я развалиха също, а за уж вносните марки - то и те се правят тук, по "специална" технология - да ама не. Пак са родни помии :lol: като искате евтина биричка, отивате в LIDL и си вземате от тяхната, която е равностойна по вкус на повечето "реномирани" марки. Инче ако трябва да избера от посочения списък съм за Старопрамен :beer:
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Започнаха да пускат рекламите на плодовите бири. Идва сезона на летните напитки. Голям фен съм на Ариана Рагшер...и Фьожъна на Загорка. Нямам търпение да започне и топлото време, за да се мине на бира. Студена. За момента само две марки пия най-много, надявам се това лято да прибавя към листа си поне още една.
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Като вкус Загорка-та най ми допада, но спирта в нея е прекалено много. По-лека и нормална за мен е Ариана-та :)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Тук е относително малко за сегашните месеци Столично тъмно... :)

Аз така и не се каучих да пия тъмно. Не знам, някак си не ми допада. Ако ще се пробвам пак, коя е за предпочитане сред марките?
 

Горе