Коя ви е любимата марка бира?

Коя ви е любимата марка бира?

  • Каменица

    Votes: 23 11.6%
  • Ариана

    Votes: 23 11.6%
  • Загорка

    Votes: 43 21.6%
  • Хайникен

    Votes: 16 8.0%
  • Стела Артоа

    Votes: 30 15.1%
  • Пиринско

    Votes: 23 11.6%
  • Болярка

    Votes: 1 0.5%
  • Старопрамен

    Votes: 28 14.1%
  • Столично

    Votes: 13 6.5%
  • Туборг

    Votes: 15 7.5%
  • Корона

    Votes: 6 3.0%
  • Бекс

    Votes: 15 7.5%
  • Карлберг

    Votes: 6 3.0%
  • Шуменско

    Votes: 35 17.6%
  • Друга (коя?)

    Votes: 31 15.6%
  • Бургаско

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    199
От: Коя ви е любимата марка бира?

Абе колеги, аз ли изперквам или Загорката в тея новите кенчета и бутилки ми изглежда по слаба и с леко променен вкус ?

Не, не си изперкал :)

И аз съм задавал този въпрос (за друга марка бира) на едни приятели (вносители на няколко марки немска и чешка бира), и ми казаха, че за повечето по-евтини бири лятото инсталациите са прекалено натоварени и заради това става така - малко компромис с качеството...
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Не, не си изперкал :)

И аз съм задавал този въпрос (за друга марка бира) на едни приятели (вносители на няколко марки немска и чешка бира), и ми казаха, че за повечето по-евтини бири лятото инсталациите са прекалено натоварени и заради това става така - малко компромис с качеството...
Ха това е нещо ново за мен ... иначе видях че няколко човека са писали че наливната бира е по добра от бутилираната, може и да е така ако сте собственика на заведението и знаете какво сипвате, че в момента по морето масово се продава наливна славена вместо загорка, хайнекен, шуменско и каквото се сетите. Кег с надпис хайнекен, вътре пълен с най-евтината бира славена.

@blinky уискито си е уиски майка, въпреки че сега лятото гледам по ниско алкохолни напитки да употребявам. Кои са ти любимците джони, джак и джим ? или може би и буш. :p
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

По принцип не съм кой знае колко критичен и както се казваше в една реклама "понякога изневерявам" на марката и пия каквото ми скимне, но по принцип за сега най-много ми допада вкуса на шуменското.
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

@Amigo0o че по морето няма ли нормални кръчми, които си държат на името?
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

@Amigo0o че по морето няма ли нормални кръчми, които си държат на името?
По курортите няма, по морето уж има но не рискувам и си вземам винаги бутилирана.
 
От: От: Коя ви е любимата марка бира?

@blinky уискито си е уиски майка, въпреки че сега лятото гледам по ниско алкохолни напитки да употребявам. Кои са ти любимците джони, джак и джим ? или може би и буш. :p

Както споменах, три са - Джак Даниълс, Бушмилс и Чивас. Имам също така силни симпатии към някои Джонита, Розите. И аз не пия сега толкова уиски, колкото бира и някакви миксове, като Джик с Тоник, Спрайт и Лента. :)

И за бирата, не съм голям специалист. Но както казах, харесвам няколко марки и това е. Едно време много пиех Бекс, но нещо го скапаха него. Не знам дали си въобразявам, но трудно го пия последните години и за това го избягвам. ;)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Алоо админа я се накажи, че спамиш в темата за бира :D.
Даже не си познал светата троица: Джони, Джак и Джеймисън :D
 
Re: От: Коя ви е любимата марка бира?

Каменица- не само мъжете, но и жените вече знаят защо! :beer:
Аз харесвам продуктите на Каменица, но специално тази марка - не. :) И много е радвам да видя жена да пие бира. Мерси за отговора. :)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Арианата е доста добра в момента, Каменица и Загорка отдавна не са същите. Иначе Шуменското също е добре
 
Re: От: Коя ви е любимата марка бира?

Арианата е доста добра в момента, Каменица и Загорка отдавна не са същите. Иначе Шуменското също е добре
Абе то и Арианата я направиха малко водниста, за това и я изтърках от листа си. Едно време си я пих доста. Но напоследък малко не ми е същата и реших, че пасувам. За момента съм забелязал няколко бири, които са ми приятни и други, в които намирам много голяма разлика от преди година-две. ;) За това съм гласувал за тези, които си пия и продлжавам. А ако ги прецакат и тях, сменям ги. :) А ако прецакат всички бири, защото повече ги прецакват, отколкото подобряват, ще мина на летни коктейли - джин с тоник, мента със спрайт, мастика с айрян, абе нещо да не е преварена вода с есенция. :)
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Вкъщи пиринско, на заведение старопрамен, а на морето Бургаско :beer:
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Опитайте Естрела Дам Луксозната версия приготвена от незнам си какви глупости,
7-8 лева е бутилката 750 мл, лошото е че ако и свикнете ще сравнявате всички други с нея.
А и няма момиче което да не я е харесало.
Нещо като "Моет" при шампанското.
 
От: От: Коя ви е любимата марка бира?

Не е ли Туборг а не Туборк?не че нещо ама ....

Тук кривописа се тУлероира, за справки, прегледай страниците за регистрация дори :cry:
 
От: Коя ви е любимата марка бира?

Не бе и аз не съм особенно добър с граматиката , но тук става на въпрос за марка бира която е световно известна и невиждам никаква прилика между буквите Г и К
 
Re: От: Коя ви е любимата марка бира?

Не мога да повярвам, че за Beck's има толкова малко вотове :confused:

Щеше да има повече, ако не я Озаркориха. :) Аз бях голям фен на тази бира, но я сдухаха много. Сега пия (ако има де) Старопрамен и Старобърн. Много ми харесват и двете и все още се понасят. Естествено, ако има вносна, и то от Чехия, няма да сравнявам с нашите. :)

П.П: Ей, това тъмно пиво не се научих да го пия и толкова. :)
 

Горе