Коя Shopping Cart система използвате?

Коя Shopping Cart система използвате?

  • WP eCommerce

    Votes: 88 17.7%
  • SummerCart

    Votes: 32 6.4%
  • AAcart.com

    Votes: 1 0.2%
  • eCrater.com

    Votes: 1 0.2%
  • Etsy.com

    Votes: 6 1.2%
  • GoEmerchant.com

    Votes: 0 0.0%
  • Merchandizer.com

    Votes: 0 0.0%
  • NetworkSolutions.com

    Votes: 0 0.0%
  • SmallBusiness.Yahoo.com

    Votes: 1 0.2%
  • StoreFront.net

    Votes: 0 0.0%
  • Stores.eBay.com

    Votes: 2 0.4%
  • CubeCart

    Votes: 1 0.2%
  • Ecommerce Shopping Cart Software

    Votes: 1 0.2%
  • IdeaCart

    Votes: 1 0.2%
  • JadaSite

    Votes: 0 0.0%
  • Magento

    Votes: 38 7.6%
  • OpenCart

    Votes: 209 42.0%
  • osCommerce

    Votes: 12 2.4%
  • PrestaShop

    Votes: 76 15.3%
  • Quick.Cart.Lite

    Votes: 2 0.4%
  • Satchmo

    Votes: 1 0.2%
  • Ubercart

    Votes: 4 0.8%
  • VirtueMart

    Votes: 22 4.4%
  • Zen Cart

    Votes: 18 3.6%
  • 1ShoppingCart

    Votes: 0 0.0%
  • Actinic

    Votes: 0 0.0%
  • CS-Cart

    Votes: 7 1.4%
  • Interspire

    Votes: 3 0.6%
  • JShop Server

    Votes: 0 0.0%
  • JustAddCommerce

    Votes: 0 0.0%
  • Lite Commerce

    Votes: 1 0.2%
  • Miva Merchant

    Votes: 0 0.0%
  • ShopSite

    Votes: 2 0.4%
  • VP-ASP

    Votes: 1 0.2%
  • WebMasterCart

    Votes: 0 0.0%
  • X-Cart

    Votes: 4 0.8%
  • Друга - Моля уточнете в темата

    Votes: 37 7.4%
  • RexCart

    Votes: 19 3.8%

  • Общо гласове
    498
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Изпуснали сте тази http://www.dragdropcart.com , има много приятен интерфейс със завличане и пускане : http://www.dragdropcart.com/demo/ : ) Ако някой реши да я ползва се намира ripped из сайтовете .
 
Re: От: Коя Shopping Cart система използвате?

Препоръчвам Opencart на всеки, който няма никакви познания по програмни езици, дизайн и тем подобни. Има някой неща които ме дразнят, но с четене във форума им що годе я нагласих. Иначе администрирането и е много лесно. Само да кажа, че единствените пари, които съм дал са за 2 модула(22$) - ePay и Easypay, като за първия някой по-късно пусна и безплатна версия. Темплейтите не са скъпи(20-30$),a и да си харесате някой дизайн за друга система за под 50 usd някой ще ви я направи за opencart.

Има доста модули, както безплатни, така и платени. Ако вложите тея 400 лв за summercart в модули на opencart си мисля, че ще получите доста по-голяма функционалност.

Summercart не съм ползвал, но 200 евро за готов дизайн си е чисто изнудване. Но както се казва, за всеки влак си има пътници.

Според мен за българския пазар е нормално да са няколко водещите, предимно тези с готов превод :) Предполагам повечето хоствани решения си нямат български.
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Пробвал съм с OpenCart. Доста лесно се борави с нея, но пък има много бъгове и е доста тромава. Имам написана собствена!
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Само 1 съм ползвал и не мога да сравня,но съм доволен от нея-OpenCart. Сайта в подписа ми :)
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Оптимизма ми от самър карта се топи с всеки изминал ден, не е кофти продукта а политиката,ето и пример:при избран език по дефолт БГ ,чужденецът вижда бг флаг и надпис на бг и кирилица <<ЕЗИК>> съответно баунс реита на не славяни е около 95% при среден за сайта 30%,коментара от съпорта беше:това е така сащото е така,вие сте първите които се оплакват от това,ако иската некъв модул ще ви направим оферта.
в предния коментар бях намерил съпорта за не лош-сега мнението ми е-абсолютна незаинтересованост на съпорта,политика явно подкрепена от горе и изнудване от клиенти не за глезотии и специфични модули а в моя случай да си оправят функционалността.
Пак бих дал пари за платформа,но не от ТИЯ!!!
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Дам и аз ползвам съмър карт-а. Честно казано като го купувах си нямах на идея много за какво става въпрос със shopping cart системите и въобще не отразих факта, че форумът им е абсолютна пустош. Общо взето впечатлението ми е, че винаги когато се обърнеш към съпорта ти отговарят все едно си им длъжен с нещо. Като функционалост е приличен, но така и не успях да намеря някой, на който да му се занимава с тази платформа да я къстомизира. Общо взето по-скоро не бих го препоръчал.
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Преди използвах комерсиалните платформи, докато не се опарих от неъпдейтване и ми се прецака почти цялата база, от тогава ползвам услугите на бгкод - bgcode.com и не съм имал проблеми, вече имам 3 магазина при тях, препоръчвам им системата с две ръце.

Ст.
chasovnici.biz
swatch-bg.com
jacqueslemans-bg.com
 
Последно редактирано:
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Никой не се изказа за TomatoCart Някой пробвал ли я е? от всички споменати тук в темата, съм пробвал всяка една, не за работа ами тестово, и TomatoCart най ми хареса като дизайн, но за системата не мога да кажа почти нищо, понеже я прегледах за бързо изглежда стабилна, но незнам.
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Ползвал съм prestashop : много функционална, добри дизайни, но ми е доста сложна, когато трябва да преправям нещо по нея.
Сега съм с opencart и вичко ми се вижда доста по-просто. Няма голям избор на хубави дизайни, но с тенденция за нарастване на боя им.
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Като функционалналност OSCommerce и WP eCommerce
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Никой не се изказа за TomatoCart Някой пробвал ли я е? от всички споменати тук в темата, съм пробвал всяка една, не за работа ами тестово, и TomatoCart най ми хареса като дизайн, но за системата не мога да кажа почти нищо, понеже я прегледах за бързо изглежда стабилна, но незнам.



Мда зарежда бързо, удобна е и е много стабилна.
Бих я предпочел пред opencart, но opencart съм я разучил системно из основи та не ми се почва на ново.
Недостатъци не забелязах а дизайна на админ менюто е уникално и страшно удобно.
За новите собственици на магазини им препоръчвам домата.
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

за мен най-добрата е-комерс платформа в момента е Мадженто (Magento - Community Edition) - доста е функционална за онлайн магазини, които предлагат повече продукти и услуги.
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Ако си намерите добър програмист Magento е много добра.
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Или ако сте мазохист, Магенто е най-добра :-o
Шегувкам се но тази система ме върна в първи клас :rolleyes:
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Ползвал съм ВиртуеМарт на джумла и ОпънКарт и най-вече къстъм системи и според мен си зависи от конкретния проект
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Аз бих предпочел платена платформа, не защото имат повече функционалности, а защото към тях обикновенно има и добър, безплатен съпорт. За жалост това не важи за бг продуктите.
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

На всеки един сайт може да се сложи зопим.
Зопим ти дава уникален код който може да се разположи в сайта на всяко едно място.
 
От: Коя Shopping Cart система използвате?

Използвал съм Magento и OpenCart, но съм най-доволен от темата ShopperPress на Wordpress. Има си всичко, което е необходимо и изглежда доста професионално :)
 

Горе