Край на мафията 7777.bg

Ближи, ближи. Няма лошо.
А ти му отдай заслуженото, къде си видял не просто модератор, а собственик на сравнително голям форум да отговаря изобщо. Този тип форуми има само два в България, които продължават да имат трафик - калдата и този, но калдата не е само форум.
 
Виждам много мрънкащи, а нито един от тях не казва какво предлага, за да се достигне метаморфозата, която е в главата му.
Не може да проумеете, че никой никому не е длъжен. Хем не им харесва, хем са най-активните тук. Стокхолмски синдром ли.. не ви разбирам.
 
Без да познавам почти никой от тук (само някои познавам д/г) вече се убедих, че е пълно с мрънкачи, недоволни, псевдо-бизнесмени и дребни тарикати. Този форум е явление за българската действителност. Даже не знам как още съществува...
 
Стига приглася, ами дай да ти видя дигиталното рисуване.
Може да ми дойде някоя идея.
 
Стига приглася, ами дай да ти видя дигиталното рисуване.
Може да ми дойде някоя идея.
Нямам нищо лично срещу теб, но се замисли ти ако беше собственика на този сайт изобщо щеше ли да отговориш на потребител?
Относно дигиталното ми рисуване, имам тема, но от месеци не се занимавам.
 
Менюто на пицарията е много хубаво ама искам да видя човечета, животинки и тем подобни.
 
Без да познавам почти никой от тук (само някои познавам д/г) вече се убедих, че е пълно с мрънкачи, недоволни, псевдо-бизнесмени и дребни тарикати. Този форум е явление за българската действителност. Даже не знам как още съществува...
Поправи ме, ако греша, но от месеци се опитваш да убедиш форума в блестящите ти идеи, а те е шубе да инвестираш 1000лв. в тях. Това не те ли прави псевдо-бизнесмен? И не излизай с отговора, че не можеш да си позволиш такъв бюджет. Ако идеите ти са толкова доходни колкото обясняваш досега да се беше хванал да работиш някъде и за 3-4 месеца или да беше поел няколко фрийланс задачи за да спестиш парите. Аз по - дребен тарикат от теб не съм виждал тук във форума. Направо съсел.

#ТърсяИнвестиращаБудала
 
Последно редактирано:
Абе до яколко дни и Лафка ли ще сгъне катуна? :)

fakti.bg/bulgaria/448393-lafka-obavava-falit-do-dni - не, че ми е най-любимия източник за цитиране, но имай предвид медийния обхват на някои господа, и тези малките могат да носят нещо неказано в големите медии. ;)
 
Във Варна вече прибраха няколко лафки и това започна преди 2 седмици. Не знам дали има нещо общо.
Според мен и дебелия сгъва сергията, буквално и преносно. Този дебелак и той е в Дубай, а грозния му бизнес е с дългове, които явно са минали пак покрай НАП и другите спевдо-държавни институции. Нещо четох за едно 51 мил. Абе факт е,, че мафията се наяде с едни пари, държава и големите вождове на Герберсистите също, а народа остава пак с надеждата, че нещата ще се оправят някога. Както пееше Джеимс Хетфилд - Тъжно, но истина. :)

И сега как да отидеш края на тази финансова година да си платиш данъка, да си декларираш всичко, което не си изкарал като гореспоменатите анимационни герои, а с пот на челото и много лишения, и компромиси, след като:

1. От кочината НАП пак ще си раздадат едни бонуси и тази година.
2. Парите ще отидат за:
- плащане на глобите, които простата сган от парламента е генерирала в "работния си процес"
- още следващия мутрафон да стане милионер за кратко време и да се пенсионира в някоя топла държава - под формата на поръчка или пускане на наш човек.
- сайт, който ще бъдел направен специално за наредба Н-18 ( https://www.economic.bg/bg/news/12/nap-razrabotva-spetsialen-sajt-za-naredba-n-18.html ).
- държавниците ни, които да имат охрана, коли, служебни средства - тия скъпи костюми в човешки закачалки, костюми, които пак ние сме платили.
- некадърно направени улици, училища, детски, сгради, паркове и всичко по градовете и селата.
- мързеливи и корумпирани органи на реда и правни такива (https://clubz.bg/94217-shef_ot_iii_rpu_opital_da_otkradne_toto_pechalbata_na_baba).
83491265_10221018723038678_7103646599280066560_n.jpg
- безличните кампании, които водят всякакви смешки - от санирането до това да си направим деца на ония опосоми - това беше пак по поръчка - държавна разбира се.
- акции, които са повече от олигофрески (https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/mashtabnata-operaciya-otkri-edna-kola-zamursitel-sofiya), след като гориш боклука на Европа.
- хора с глупави предложения (https://www.investor.bg/medii/455/a...a-ot-muzikata-v-mediite-da-e-bylgarska-298498) и неадекватни решения във всички области.
- педерунгелски глупости, а нямаме никакви хеликоптери-линейки (https://www.capital.bg/politika_i_i...tite_lineiki_koito_vlastta_ne_dava_na_horata/)
- социално слаби орки, на които явно им е длъжно всяко едно правителство, което не може да спечели изборите по честен начин.
- да наливат пари в подкупните ни големи медии, които отразяват само това, което уж трябва да видим.

..................и така на татък. С всяка година ми става все по демотивиращо да си кажа какво съм взел на ръка, да отида и да си платя всичко, с две думи да храня целия този цирк.

Сори, но не ми се е случвало скоро (в последните може би 5-10 години) да има седмица без някаква велика простотия. И съм на мнение, че за да правиш глупости и непрофесионални напъни не са ти нужни средства. Възможно е да се мине и без парите на народа за това. ;) В нормалните държави институциите и държава трябва да заслужи доверието на народа, съответно и парите му. Тук, както и не се учудвам грам, е обратното - Ти си плащай, пък ние ще прави там нещо, но да не спреш да плащаш, защото ще има глоби и гоненки. ;)

И така с поредната простотия.

П.П: Хващам се на бас, с който е навит, че другата седмица ще имаме тема тук, може би, с поредната идиотщина, излизаща от именно от нашата управа. ;)
 
Поправи ме, ако греша, но от месеци се опитваш да убедиш форума в блестящите ти идеи, а те е шубе да инвестираш 1000лв. в тях. Това не те ли прави псевдо-бизнесмен? И не излизай с отговора, че не можеш да си позволиш такъв бюджет. Ако идеите ти са толкова доходни колкото обясняваш досега да се беше хванал да работиш някъде и за 3-4 месеца или да беше поел няколко фрийланс задачи за да спестиш парите. Аз по - дребен тарикат от теб не съм виждал тук във форума. Направо съсел.

#ТърсяИнвестиращаБудала
Аз не съм бизнесмен.
 

Горе