Край на сагата "Южен Поток" ?

От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Сахип Боко, алах да го благослови...
Иначе наистина все-още имаме шамс, ама сега герберчетата пак ще ме налегнат, а вас никви ви нямаше когато само мен ме плюеха....
Аллах Акбар и Ердоган барабар :cry:
 
От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Ходи си в Турция бре, не можах да се стърпя прочетох ти няколко мнения ти за какъв се мислиш, царвул? Аде бегай да ти резнат маркуъча и не ми се обяснявай, че си толкова прост , че нямам думи.
Мое да вземеш бърнито да се онождате заедно там. България е на българите, не на турците...
бегай в крим, капут!
голям виц казал путин - България ни врътна кранчето :lol:

рано или късно идеята на поляците ЕС да купува газта от русия директно с един договор и на една цена ще наложи, и тука ще намажем най-много, и съвсем безплатно...
 
От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

България е на българите, не на турците...

Също таке не е и на руснаците.

И пак се почна.... земетресение - Боко го предизвика.
Потоп - Боко е виновен.
Путин не иска да строи "изгодни" газопроводи - е как... ми Боко е виновен разбира се.
Абе вие ненормални ли сте?
 
От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Не, Боко го започна, на орешарски му го насадиха, и Боко го довърши, а с помоща на "служебното правителство".
Ай стига братле отворете си очите...
Също таке не е и на руснаците.

И пак се почна.... земетресение - Боко го предизвика.
Потоп - Боко е виновен.
Путин не иска да строи "изгодни" газопроводи - е как... ми Боко е виновен разбира се.
Абе вие ненормални ли сте?
 
От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Не, Боко го започна, на орешарски му го насадиха, и Боко го довърши, а с помоща на "служебното правителство".
Ай стига братле отворете си очите...

Изобщо не разбирам, кой българин, какво е започнал, какво е насадил и какво се довършва.

Руснаците си го спират сами. Да не мислиш че са се консултирали с някой?

Просто си го представям:
Путин звъни на Бойко: "Аре бе бате Бойко, аре да не го правим тоя южен поток... моля ти се бе, дай ми разрешение..."
Или обратното: "Аре бе нека да го построим бе бате, ние ще платим всичко, и газ без пари ще ви дадем, само ни разреши бе бате Бойко...."

Пак ще питам: Нормални ли сте?
 
От: От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Надали Путин е звънял на Бойко, ама е ясно на Бойко кой му е казал , да се спре проекта...
Изобщо не разбирам, кой българин, какво е започнал, какво е насадил и какво се довършва.

Руснаците си го спират сами. Да не мислиш че са се консултирали с някой?

Просто си го представям:
Путин звъни на Бойко: "Аре бе бате Бойко, аре да не го правим тоя южен поток... моля ти се бе, дай ми разрешение..."
Или обратното: "Аре бе нека да го построим бе бате, ние ще платим всичко, и газ без пари ще ви дадем, само ни разреши бе бате Бойко...."

Пак ще питам: Нормални ли сте?
 
От: От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Надали Путин е звънял на Бойко, ама е ясно на Бойко кой му е казал , да се спре проекта...

Кое правителство замрази Южен Поток под натиска на ЕС ? Кой каза спираме проекта ? Бойко ли беше или някой друг ? Или не ви изнася ?
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Що се правиш на неразбрал пак, щото не ти изнася?

Руснаците си спират проекта по техни си причини, а не щото някой е казал нещо на някой си, който е казал нещо на някой друг.

Приписваш заслуги (или обратното - как за вика - незаслуги), на някой, който нито има власт да взима такива решения (за Русия), нито някой ще го бръсна за слива.
 
От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Чети: Руски медии от Брюксел: Не обвинявайте малка България за "Южен поток"

И тук: Позицията на ЕС за "Южен поток" е в защита на потребителите

Всъщност заваля дъжд в момента. Да обвиня някой че е развинтил кранчето, може би?
Очаквам тема - Заваля дъжд ! Гарантирано от Гроб!
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Оправдаваме се с дъжда,с времето,с цикъла на съседката и с всичко възможно,но вината си не признаваме-гарантирано от ГРОБ!
P.S.(Тато казал навремето на пазача си-("Инкяра му е майката,мойто момче") И...те така... :lol:
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Оправдаваме се с дъжда,с времето,с цикъла на съседката и с всичко възможно,но вината си не признаваме-гарантирано от ГРОБ!
P.S.(Тато казал навремето на пазача си-("Инкяра му е майката,мойто момче") И...те така... :lol:

За кое вина бе владко ? За това че БСП и ДПС замразиха проекта ли ? За това , че бяха наредени подизпълнители на ДПС за строежа на трасето ли ? То бива тролски изпълнения ама...
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

За кое вина бе владко ? За това че БСП и ДПС замразиха проекта ли ? За това , че бяха наредени подизпълнители на ДПС за строежа на трасето ли ? То бива тролски изпълнения ама...
Говорено беше години наред,ама една мижитурка,назначена за служебен министър,е изпратила ОФИЦИАЛНО ПИСМО до Москва.Това писмо е причина за спирането на проекта.Източници за това има бол.
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Говорено беше години наред,ама една мижитурка,назначена за служебен министър,е изпратила ОФИЦИАЛНО ПИСМО до Москва.Това писмо е причина за спирането на проекта.Източници за това има бол.


Орешарски разпореди спиране на „Южен поток" до разбирателство с Брюксел
Това обяви премиерът Пламен Орешарски на брифинг в Министерски съвет след среща с американските сенатори Джон Маккейн, Кристофър Мърфи и Рон Джонсън
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

А служебното какво направи? значи сега искаш да ми кажеш, че бойко е за проекта?
имаше една статия където бойко си сменя мнението 7 пъти за ЮП , а ако си спомняте - 9 пъти си променяше мнението за белене.

С такива хора е гарантирано само едно - несигурност, днес ще кажат едно, утре друго, вдругиден трето.
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Добре бе, хора питах ви вчера защо ревете, вместо да е обратното ... никой не отговори.

Сега се захапахте ББ бил виновен - вие малоумни ли сте или имате дефицит на дългосрочна памет?! Не се обиждайте, но какво да си мисли човек говорите ББ и ко, пък Орешарско и ко ЗАМРАЗИХА ЮП докато не се изчистят юридическите спънки, а вчера Путин СПРЯ ЮП.
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Работеха целенасочено ЮП да не се случи, сега се правят на учудени чакат сенатора да им каже какво да говорят
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

А служебното какво направи? значи сега искаш да ми кажеш, че бойко е за проекта?
имаше една статия където бойко си сменя мнението 7 пъти за ЮП , а ако си спомняте - 9 пъти си променяше мнението за белене.

С такива хора е гарантирано само едно - несигурност, днес ще кажат едно, утре друго, вдругиден трето.

И Белене и ЮП са рожби на БСП- то. Прибраха парите където може и после кой от къде е без да довършват. Ама ето пак 2ри на изборите. Пък после се обиждаме , че сме прост народ.
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

А Ердоган щото е прост,затова ще строи втора тръба и АЕЦ за 20 млрд $.Остава Турция да влезе в Евразийския съюз и/или БРИКС,а Унгария да излезе от ЕС,като гледам,има и други желаещи страни да излязат,освен Унгария.И тогава ще я втасаме...
 

Горе