Краят на света е след близо час

waldes

Well-Known Member
Уважаеми дами и господа, каквото било, било - краят на разумните бозайници настъпи. Сега кво праим?
Интересно ми е как сте се подготвили за този катаклизъм - лично аз съм на тъмно пиво у дома и с открити обятия чакам катаклизъма:)
Вие как процедирате по въпроса:)
 
От: Краят на света е след близо час

Честит край на света! :D
Тая тема е за американците.. ще разказват какви бункери са си направили и за колко години храна са складирали :D
- *Червено вино и поредният работен ден... или не? :|
 
От: Краят на света е след близо час

Аз очаквах поне coolice да адресира за последно наплашените си и изгубили надежда съфорумници, но той дори и това не пожела да направи, и сега си изчислява последните доходи от реклама.
 
От: Краят на света е след близо час

Аз съм на червено Мерло и яко индъстриал. Комшиите над мен яко чалга и те са на няколко водки горе. Под мен пък ги чувам че надуват някакви сръбски. Явно в нашия вход всичко е пияно. :)
 
От: Краят на света е след близо час

Аз съм на червено Мерло и яко индъстриал. Комшиите над мен яко чалга и те са на няколко водки горе. Под мен пък ги чувам че надуват някакви сръбски. Явно в нашия вход всичко е пияно. :)

Или просто всички се подготвяте както си му е реда :)
 
От: Краят на света е след близо час

то хубаво че не си на бяло от това вино :)) иначе нямаше да е мерло :))

На мен ли думаш за вино - стар изпечен винар съм :) Не че се хваля, но от вина наистина много разбирам и знам кое е менте и кое си е баш вино :) Наздраве :beer:
 
От: Краят на света е след близо час

Знаете ли кое е най-гадното от целия край на света?
Не организирахме една дебела офлайн маса по повод този край и сега ще трябва да чакаме следващия край на света:)
Който има календар на маите за следващия край на света, да вади картите на масата:)
 
От: Краят на света е след близо час

Една приятелка получи смс "ако днес е края на света,искам да знаеш,че те обичам" :lol: Аз както почти всеки ден в последно време "изпуших" няколко цигари с приятели в колата и се прибрах да лягам :D
 
От: Краят на света е след близо час

2012_12_21_005236.jpg
 
От: Краят на света е след близо час

Макса е пич, беше сам срещу всички в няколко теми и си отстояваше своята гледна точка, независимо, че го награбиха болшинстовото. Евала:)
 
Re: От: Краят на света е след близо час

Аз очаквах поне coolice да адресира за последно наплашените си и изгубили надежда съфорумници, но той дори и това не пожела да направи, и сега си изчислява последните доходи от реклама.

coolice се чуди дали ще вдигнат облаците по изгрев слънце за да гледа галктическо подреждане от гледна точка на земята и дали ако рано рано се пробва да се качи на 1700 метра в планината където свършва асфалта ще е над облаците за да я види тази гледка ...

все пак човек не го е виждал от 3600 години

[video=youtube;AUnINDZolDY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AUnINDZolDY#![/video]


long live the hustle 8)
 
От: Краят на света е след близо час

иииии пак оцеляхте, ниедни уебмастерчета :twisted:
Немате бутане...ни боко, ни маи, ни шумери.... "не уебмастери, а железа"- просъска агента тоталитарист :lol::lol:



Всъщност, края на света е настъпил вече, но вие няма как да го знаете, щото сте измрели сите още снощи. Сега просто сте преродени (яко F5 ви е наложен) и чакате отново поредният свършек
 
От: Краят на света е след близо час

Абе днес всички и навсякъде все това за края на света се чува. Не знам за какво е тази еуфория. Повече ми прилича на някакъв маркетинг трик да се пробута нещо, ама лошото е, че и продукта не са го измислили даже, просто се шерват някакви неща и покрай тях можеш нещо да брандираш и да имаш изгода. Ако някой беше измислил какво да им се продава, този ден щеше да е за него пика. Идва ми на ум някаква машинарийка, която си има собствена чистота и определени хора да я имат, за да се свържат по между си. Или някоя баба със много стара комунистическа къща да отвори мазето си като бункер, примерно нощувка от рода на 100$. Все можеше нещо да се измисли. Или като в оня филм, в който министъра раздаваше чадърчета против ядрената зима, която ги очакваше, защото забърка държавата си във война. Били издържали на 10 мегатона. :D И не даваше на тези, които не били гласували за него, като го проверяваше човека, който вървеше след него със списък. :) Ако се сетя за филма, ще пусна и клипче. ;)
 
От: Краят на света е след близо час

в 00:00 - на Джакче ... сега - малко по-елегантно облекло и каска хахахах :).. шегата настрана, но за малко да ми потрябва каската, тъй като преди малко се разминах на 20-30 см. с падаща мазилка от върха на един блок. Заключение: когато живееш в град, подобен на Супер Марио - трябва да си винаги нащрек, защото опасността дебне от всички страни - за какво ти е краят на света, имаме си София :beer: :)
 
От: Краят на света е след близо час

Бинки, има има :) Видял съм в нета поне 3 вида комплекти за оцеляване :D Вътре турат тиксо, 3 хапчета, ножче и 2 джунджурии и хоп 49 евро :wink: Също съм видял и строителство на скривалища и бункери за целта :) Ама всички тия галимации хващат дикиш там където хората имат кинти. У нас могат да предизвикат само типичната лукава ганьовска бг-усмиФка
 
От: Краят на света е след близо час

Вчера съобщиха по Хоризонт за 6-ма българи, платили по 36'000 долара за място в бункер в Калифорния. Гарантирали им оцеляване 1 година.

ето още оферти :) :
....
Междувременно, докато напрежението в обществото расте и прогнозите за световния Апокалипсис стават все по-неясни, има „предприемчиви” хора, които решиха да изкарат пари от евентуалния край на света. Така например бивш програмист от Канзас, Америка реши да построи 14-етажен подземен хотел в стар ракетен силоз, който да приюти желаещите да се спасят от края на света. Сградата ще може да побере 70 души срещу „скромната” такса от 500 000 долара на човек.

Убежището ще разполага с всичко необходимо, така че неговите обитатели да се чувстват комфортно. В комплекса ще има малка болница, фитнес, органична градина и дори рибен пазар. Вятърна турбина и дизелов генератор ще осигурят електричество в рамките на 2 години, така че „оцелелите” няма да се тревожат с битови проблеми. Друг американец пък е решил да направи по-сериозна инвестиция, като построи по 6 бункера на всеки континент. Всеки един от бункерите е с капацитет за 2500 души, като вътре ще бъдат заредени основни хранителни продукти и медикаменти, които ще стигнат на обитателите за 6 месеца след края на света. Входният билет за бункера струва 10 000 долара. Тези два случая обаче не са единствените.

Наскоро германски медии съобщиха, че в момента един от най-често срещаните строежи в Германия е именно на бункери или убежища. Хората масово наемат строители, които да построят малко убежище в задния им двор в случай, че маите се окажат прави и светът наистина свърши. Масовата паника, която се усеща в обществото и крайните мерки, които мнозина предприемат, карат някои хора да се запитат дали идва краят на света или краят на разума. Истината е, че независимо дали прогнозите според маиския календар ще се изпълнят, в момента бизнеса със световния Апокалипсис е един от най-доходните. Хората са в състояние да изкарат цял куп пари от масовата психоза и паника, които преобладават в обществото.



Read more: http://www.actualno.com/columnist/article/id/184/author_id/36?page=2#ixzz2FgScSjMO
 

Горе