Краят на света е след близо час

От: Краят на света е след близо час

Нема да е споко и догодина ще ни тероризира гуглю. :D
 
От: Краят на света е след близо час

Бинки, има има :) Видял съм в нета поне 3 вида комплекти за оцеляване :D Вътре турат тиксо, 3 хапчета, ножче и 2 джунджурии и хоп 49 евро :wink: Също съм видял и строителство на скривалища и бункери за целта :) Ама всички тия галимации хващат дикиш там където хората имат кинти. У нас могат да предизвикат само типичната лукава ганьовска бг-усмиФка
Виж, това с бункерите си е бизнес, другото си е вид шарлатанщина. :) Тиксо? Това за какво е? Да се залепиш, ако се разцепиш на 2 ли? Хапчета, да, тук ако има от онези "забавните", може, така вече комплекта става една забавна придобивка. Ножче? Ако случайно си вкарал 36К за пребиваване в бункер и не е дошъл края на света, да ти даде шанс да размислиш. Както се вика да си направиш равносметка дали ти се продължава? :)

Аз не успях да видя нищо, но сега като се поразрових намерих доста интересни неща: Комплект за посрещане на края на света: www.monitor.bg/article?id=365822 WTF? :)
 
От: Краят на света е след близо час

Честит край на света! Бойко може да ходи да закрива краят на света.:mrgreen:

Света нямаше как да свърши сега щото Маите не са предсказвали край на света, а малоумните хамерикански специалисти. :wink:
 
От: От: Краят на света е след близо час

Честит край на света! Бойко може да ходи да закрива краят на света.:mrgreen:

Ша му са изхаби ножицата бре недей така после пак пари от хазната за точилар. :D
 
От: Краят на света е след близо час

Вие се смеете, но аз в момента пиша от бункер и съм спокоен :)
 
От: Краят на света е след близо час

Както винаги, най-продаваният "продукт" е надеждата. Купуваме всичко заради надеждата, че то ще ни направи по щастливи/защитени.

Ефектите от тази масова глупост са няколко - хората, които вярват на медиите ще се позамислят; хората, които харчат невероятни суми за глупости ще спрат; и най-вече, хората се замислят кое е най-важното в живота им и си правят преоценка. Ако ефектът от това се запази след като премине "денят на страшният съд", значи се е случило нещо хубаво.

Та в крайна сметка това е този ден, преоценка, пренареждане на ценностни системи и проритети и продължаване на пътя в по-добра насока.


PS: Пък ако не съм прав и всички измрем, ще купя един камион пиво да почерпя. ;>
 
От: Краят на света е след близо час

Вие се смеете, но аз в момента пиша от бункер и съм спокоен :)

я кажи кой ти е ISP и ако е 3 г или пък 4г ;) направо шапка им свалям...
 
От: От: Краят на света е след близо час

Честит край на света! Бойко може да ходи да закрива краят на света.:mrgreen:

Той вече го направи. В нета се разпространява и снимка от събитието:
167409_10152374319210711_803819396_n.jpg

Само дето са пообъркали правописа, но идеята става. :lol:
 
От: Краят на света е след близо час

Комплект за посрещане края на света:
5 до 10 бидона сирене
2-3 каци кисело зеле
10 връзки люти чушлета
от 100 литра на горе домашарка мин 50 градуса
2-3 бъчви вино
свинско месо у буркани 100-150 броя
кюмбе и 20-30 кубика дърва цепени на здрав метал :)
кенеф папир мин 100 рола
и една сгодна жена да пали печката и да слага масата
 
От: Краят на света е след близо час

Ураааааааааа оживяхме. И сега к'во??? Всичко си е по старому само дето някои направиха стабилни пари с тоя край на света.
 
От: Краят на света е след близо час

Ураааааааааа оживяхме. И сега к'во??? Всичко си е по старому само дето някои направиха стабилни пари с тоя край на света.

Ти що не се осети по-рано да направиш и ти? И стига дигай теми стари за да трупаш мнения!!!!
 
От: Краят на света е след близо час

Оценям Вашето мнение, но правилният правопис за мен е по-важен от темите в които участвам.
 

Горе