Краят на света наближава!

WinKam

Active Member
Докато си рових из Пинтерест вижте на какво попаднах. Какво е казала Баба Ви Вангелия. Да знаете да си правите плановете:

b9d739ea507f0075d7128fc647761685.jpg


Аз лично се успокоих като видях крайната дата на света! 8) По-вярна ми изглежда от на маите!
 

Прикачени файлове

  • b9d739ea507f0075d7128fc647761685.jpg
    b9d739ea507f0075d7128fc647761685.jpg
    28.1 KB · Преглеждания: 23
От: Краят на света наближава!

Много интересно и за жалост никой от нас няма да го доживее и види... все ми се ще в близките 50тина години да имаме контакт с извънземни или да се преселим на друга планета. Такива събития биха била безкрайно интересни за цялото човечество.
 
От: Краят на света наближава!

Странно каква еволюция претърпя петричката врачка посмъртно. От ''ке рОдиш-нема да рОдиш'' премина рЕзко на развитието на човешката раса по дати и часове. Ако утре в 8 някой от вас се изпикае, да знаете, че баба ви Ванга го е предрекла.

Най-забавно в, така елегантно поднесения план за развитие ми беше създаването на нова църква и фактът, че чак 4 години по-късно се разбира каква е нейната доктрина. Паживьом - увидим. 8)

п.с. Бърни, ти си от Люлин - ти СИ на друга планета. ;)
 
От: Краят на света наближава!

По-вярна ми изглежда от на маите!

Календара на маите какво общо има с края на света? Те не са го предричали.
 
От: Краят на света наближава!

Някой има ли представа дали тези предсказания са на Ванга, наистина?
 
От: Краят на света наближава!

През 5076 година да сме цивилизация тип 5 ? Едва ли, тогава сигурно още се бъдем кандидати за тип 2.
 
От: От: Краят на света наближава!

Много интересно и за жалост никой от нас няма да го доживее и види... все ми се ще в близките 50тина години да имаме контакт с извънземни или да се преселим на друга планета. Такива събития биха била безкрайно интересни за цялото човечество.

Извънземните са последната лъжа на Сатаната ;)
 
От: Краят на света наближава!

Някой има ли представа дали тези предсказания са на Ванга, наистина?

Ъпи е дал отговор по-горе - прочети новината за патента.

Що вЕрвате на измислици... :)
 
От: Краят на света наближава!

Ъпи е дал отговор по-горе - прочети новината за патента.

Що вЕрвате на измислици... :)

Остави ги овцете, тия същите вярват, че русия громи ислямистите с лазер от космоса.
 
От: Краят на света наближава!

Winkam ти на 13ли си ? Тея глупости дет Ванга била ги казала ги споделят тъпи лелки - чистачки, или шивачки във фейсбук, или момиченца

Kreayshawn, При леля ти Ванга са ходили да се допитват министри, депутати от цял свят. Тодор Живков е ползвал съветите и често. А това че в момента масово се злоупотребява с името и е отделна тема. Най-много спекулират руснаците. Сега са почнали и на запад. Силно ме съмнява тези неща да ги е казала тя.
 
От: От: Краят на света наближава!

Много интересно и за жалост никой от нас няма да го доживее и види... все ми се ще в близките 50тина години да имаме контакт с извънземни или да се преселим на друга планета. Такива събития биха била безкрайно интересни за цялото човечество.

Те са тук, но не искат да имат контакт с нас! Прекалено ниско развити им се виждаме! :)
 
От: Краят на света наближава!

Кви паре шеше да направи сеги, ко беши жива,,, но дано е на подобро място и да ви се смее на глупостите
Разбирам, че некои хора имат нужда да верват в нешо, ама шо не верват на себе си,,, даги ева :beer:
 
От: Краят на света наближава!

Kreayshawn, При леля ти Ванга са ходили да се допитват министри, депутати от цял свят. Тодор Живков е ползвал съветите и често. А това че в момента масово се злоупотребява с името и е отделна тема. Най-много спекулират руснаците. Сега са почнали и на запад. Силно ме съмнява тези неща да ги е казала тя.
Е тогава защо ги споделяш тея глупости
 
От: Краят на света наближава!

Днес, докато още пиехме кафето жена ми възкликна:
Брей, виж подобрили са рекорда на Стефка Костадинова.
Ей, направо ме преряза корема. Гадна работа....
Викам и я дай да видим статията и от кой сайт е?
От заглавието " Счупиха световния рекорд на Стефка Костадинова" по-надолу чета.
Счупили са го, ама рекорда на Стефка когато била 19 годишна и скочила 196, пък сега друга спортистка която била на 18 години и тя скочила 196. Абе била я, подобрила и рекорда, че нали е по-млада.
Та така мили приятели, журналистиката е жив ташак по някои географски ширини и търси сензацията, ама ако може да е по-долнопробна и евтина. Не им се сърдете, толкова си могат.
И тука така, някой нещо е казал, ама не било Ванга ми бил Вангел, ама то не говорел за България ми за страната на леприконите..... и т.н.
 

Горе