Креативни реклами, които радват душата и очите

$INeed$

Well-Known Member
Стартирам една тема, като не знам дали имаше такава. Да си пускаме реклами, които да ви накарали да си кажете "Копеле, този е гений". Креативни в тази си част, че да ви разсмеят и да ви накарат да се замислите, че екипа зад тях е завършил супер сериозен университет.

Абе а две думи, на върха на крейтива. Такива, които ви карат да се изпуснете леко в гащите от смях. Аз започвам първи.

Попаднах на това:

FB_IMG_1635615851794.jpg

FB_IMG_1635677652803.jpg
 
Има една реклама на МЕТРО за купуване на 2 продукта на цената на 1.
Започва с нещо от сорта "Вземи приятел и прави партия ...".
 
На "Виденов" последната реклама, дето "дядо коледа не.... носи такива неща" е доста приятно попадение.
Иначе ето две любими на автомобилна тематика, като в едната изобщо не участва автомобил:


И първата ми кола, мега гига спортна:
 
ей това е реклама

 
Блинки, ти па от кога имаш акаунт във фаЦебуук? :) Само не ми казвай, че от там черпиш вдъхновение, защото най-малкото аз нищо не декел, блокера ми маха сичката фейс-гня :D

Все още ти се чудя ТИ КАКОФ ЧОВЕК СИ..!! Малко са ти 3 форума и 10 соцки, а ти сновеш още из фейса :love:
 
Блинки, ти па от кога имаш акаунт във фаЦебуук? :) Само не ми казвай, че от там черпиш вдъхновение, защото най-малкото аз нищо не декел, блокера ми маха сичката фейс-гня :D

Все още ти се чудя ТИ КАКОФ ЧОВЕК СИ..!! Малко са ти 3 форума и 10 соцки, а ти сновеш още из фейса :love:
Почти не влизам там. И ми е твори акаунт, защото първия го банираха по погрешка и не успях да си го възстановя, защото са идиоти и никога не съм го харесвал фейса. За жалост от бизнес гледна точка ми се налага да имам акаунт там. Иначе може да ми отидеш на профила и да го прегледаш, да видиш каква точно активност имаме. :)
 

Горе