Криейтив Айдиас търси

От: Криейтив Айдиас търси

И затова дай да изсерем едно лайно, че да не си счупим пръстите докато пише а?
И както пича е писал "офисите" което предполага голям брой служители, защо той с целия си мързел е писал обявата?
Такова ще е и отношението към работниците - все едно са му роби и дебили.
Мерси, такива обяви в продавалника.
и се чувстваш голям мъж като ми говориш на МА?? и си пратил няколко смс-а с псувни ?

напълно нормална съм :) поне при последния преглед така каза лекаря :)

на това което казваш за обявите ,че трябва да има всичко :)
последната обява която пуснахме за работа при нас беше описана от а до я + заплата + задължително написано мот. писмо (с големи букви че трябва лично те да напишат въпросното писмо) .

трябва да знаеш , че за град като моя имаше 150 + кандидата , разбира се заплатата беше 10-15% повече от средната за града , от тези 150 кандидата 140 бяха copy/past едно и също готово писмо и само бяха сменили тяхното име и това на фирмата ни. като от тези 150 човека само 5 отговаряха на посочените изисквания в обявата другите бяха кандидатствали просто защото трябва да си търсят работа , от 5-те които отговаряха само 1 дойде на среща другите 4-рима казаха,че ще дойдат, но не се появиха в офиса в оречения ден и час, 3-ма от тях звъннаха в края на деня да кажат,че щели да дойдат на другия ден :) разбира се им отказахме среща


идеята е че както и да напишеш обявата от Н на брой кандидати 1-2 ма ще ти вършат работа
 
Re: От: Криейтив Айдиас търси

и се чувстваш голям мъж като ми говориш на МА?? и си пратил няколко смс-а с псувни ?

разбира се заплатата беше 10-15% повече от средната за града

Да, чувствам се добре като напсувам някой тъпанар и голем МЪЖ като те ма-кам ...колко съм лош, нали. :cry:

дай сега да видим: В София средна заплата 600 лв. Извън София средна заплата ок. 400 лв. Вие предлагате 440-460 лв, дали и толкова. За ИТ? Пък и мот. писмо искате - ква да им е мотивацията - че сте мноо убави?!! Е к'ви точно кандидати очаквате?
 
Последно редактирано:
От: Криейтив Айдиас търси

първо никъде не съм писала ,че сме търсили ИТ , работата беше на компютър. но не се изисква и не се е изисквал предишен опит, с обучение при нас :) факт е че 140 човека ги е мързяло да си направят труда да напишат два реда , но тук не става въпрос за мен и за моята обява :) .
 
От: Криейтив Айдиас търси

Айде да закрием темата. Модераторите, клъцнете.

На другарите от постовете с подкрепата - почерпка. Обадете се да пием по едно!!! много от Вас не съм виждал отдавна, ще се радвам на повече офлайн виждания с всички Ви в Новата.

От един пост "охейтен" до безобразие, аз предпочитам да видя само едно, преобладаващо уважение към мен и бранда, отколкото разни социални сигнали, ехо, брум и шум.

Нито едно кандидатстване - стопваме опитите да пишем по темата тук за програмисти.

За всичко друго съм си намирал хора, поне 20 човека работят от тук с мен под една или друга форма.

Респект на създателите на форума - той е безценен!! SE вече прилича на политическа, браншова трибуна:) Дерзайте, имате ли спонсорска програма / изисквания, нещо ако мога да помогна!?

Весела Коледа!!!
 
От: Криейтив Айдиас търси

Изтрийте ми и ника krakatau, направих си нов, да започнем на чисто, ако позволите.
 
От: Криейтив Айдиас търси

Айде да закрием темата. Модераторите, клъцнете.

На другарите от постовете с подкрепата - почерпка. Обадете се да пием по едно!!! много от Вас не съм виждал отдавна, ще се радвам на повече офлайн виждания с всички Ви в Новата.

От един пост "охейтен" до безобразие, аз предпочитам да видя само едно, преобладаващо уважение към мен и бранда, отколкото разни социални сигнали, ехо, брум и шум.

Нито едно кандидатстване - стопваме опитите да пишем по темата тук за програмисти.

За всичко друго съм си намирал хора, поне 20 човека работят от тук с мен под една или друга форма.

Респект на създателите на форума - той е безценен!! SE вече прилича на политическа, браншова трибуна:) Дерзайте, имате ли спонсорска програма / изисквания, нещо ако мога да помогна!?

Весела Коледа!!!

Ма то кво очакваше е мен?????
 
Re: От: Криейтив Айдиас търси

Изтрийте ми и ника krakatau, направих си нов, да започнем на чисто, ако позволите.

Ти имаш серизни проблеми, човек. Иди на лекар. И да, темата е хубаво да се изтрие, даже беше хубаво да не се пуска във вида й, ама карай...
 
От: Криейтив Айдиас търси

човек за работа в офис или freelancer - позиция фронт енд девелопър за WP, Joomla.

Изборът на човек ще става след интервю в някой от офисите ни в София.

Аз не виждам нищо нередно в тази обява за работа
Това не е обява за продажба на сайт, дето некои нито пишат сайта, сякаш се срамуват, нито пишат цената
Работодателят си е писал фирмата и какъв човек търси
Вий кво искате? подробна информация колко мангизи, отпуски, преференции, аванси, почивки, банкети, нещо отгоре дали ще има...
Баси, не помислехте ли, че може нарочно да е така пусната обявата
Който си търси работа ще пита, работата е за фронт енд девелопър в офис или фрииленс, това не е работа в завод за бурмички, дето сички са на един щат
 
От: Криейтив Айдиас търси

Нескопосана, некадърно написана обява от нескопосан, некадърен работодател!
 
От: От: Криейтив Айдиас търси

Изтрийте ми и ника krakatau, направих си нов, да започнем на чисто, ако позволите.

Значи се правиш на тарикатче да имаш повече от един профил и по този начин да манипулираш всички във форума? Веднага ще се докладва на админите с молба да баннат не само всички твои профили, но и IP-то от което влизаш и достъпа ти до форума да бъде ограничен.
 
От: Криейтив Айдиас търси

Ок, нека да подадем офертата по-подробна както сме го правили и преди, но да Ви кажа имаме само 2-3 обаждания и на нея. На съвсем точната оферта пък имахме само едно (може да се провери, че сме писали подобни).

Инсталация на Joomla или WP.

Имплементация на подаден на PSD дизайн в Joomla-та (за да се пестят усилия може да се тръгва от готови теми, близки до подадения дизайн). Идеята е с минимални усилия да се получава краен резултат. Идеята е човека да има рутина при работа с Joomla и WP

Инсталация на готови модули. Дописване, корекция, доразвиване на готови модули.

Остиляване.

В началото на работата можем да съдействаме с кратко обучение и набор от готови теми, решения, модули и т.н.

Очакваме подобно качество като на сайтовете в портфолиото ни.

Заплата 800 - 1400 лв. в зависимост от проявените качества на интервюто с нас.

Моля пишете на ЛС.
 
От: Криейтив Айдиас търси

Ок, нека да подадем офертата по-подробна както сме го правили и преди, но да Ви кажа имаме само 2-3 обаждания и на нея. На съвсем точната оферта пък имахме само едно (може да се провери, че сме писали подобни).

Инсталация на Joomla или WP.

Имплементация на подаден на PSD дизайн в Joomla-та (за да се пестят усилия може да се тръгва от готови теми, близки до подадения дизайн). Идеята е с минимални усилия да се получава краен резултат. Идеята е човека да има рутина при работа с Joomla и WP

Инсталация на готови модули. Дописване, корекция, доразвиване на готови модули.

Остиляване.

В началото на работата можем да съдействаме с кратко обучение и набор от готови теми, решения, модули и т.н.

Очакваме подобно качество като на сайтовете в портфолиото ни.

Заплата 800 - 1400 лв. в зависимост от проявените качества на интервюто с нас.

Моля пишете на ЛС.
Ко речи? .
 
От: Криейтив Айдиас търси

Имал е предвид да се продължи/направи стилизацията. Близко е до ума, ама нали трябва да се направим на интересни...
 
От: Криейтив Айдиас търси

Да интересно е, че не получаваме отговори ...
 
От: Re: Криейтив Айдиас търси

"Криейтив Айдиас" самото заглавие е без коментар пък и самото име на фирмата ако е на български език така просто без коментар. Към работодателя:

Ако ти пратя CV със заглавие "СВ" или "СИВИ" и вътре напиша следното:

3 уеар експериенце уитх Жаваскрипт,ХТМЛ и СИЕСЕС


ще ме вземеш ли насериозно или просто ще се изсмееш по начина по който аз го направих като ти прочетох обявата за работа?
 
От: Криейтив Айдиас търси

Като нищо ще те вземат.
И не се заяждам, обади ми се по телефона тяхна служителка да ми предлага услугите им. Няма да коментирам неумението да се води разговор по телефон и безграничното непознание на темата. Поне да си беше научила думичките. И накрая ме забиха с оферта изпратена от [email protected]
 

Горе