Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

На мен ли говориш бе съсел?
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

655-402-sergej-stanishev.jpg
 
От: От: От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Има нещо вярно в думите ти, само забалежи последните теми в тоя форум и авторите им - знайни комуноидиоти.

d3wCeNA.png


Лошото е, че админите не ги интересува каква точно информация се споделя тук стига да им създават нов контент, а може и да съгласни със тях не знам..

Точно за това говоря...Въобще не ме интересува за кой пишат,но е очеизвадно,че им се плаща,за да го правят. :!: Примерно uni-web в рамките на 2 дни пуска 2 теми с черен PR ,представени без никаква обективност и нарочно неказани факти.За мен offroad форумът в България си остава най-готиното място с най-готините хора.За жалост всеки един форум в България има добра общност за максимум 1,5-2г.,а после става като предприемач.ком :mad:
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Какъв ти черен ПР бе и каква никаква обективност и какви неказани факти. Ходи се гръмни и не влизай тук, че се излагаш много.
 
От: От: От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Има нещо вярно в думите ти, само забалежи последните теми в тоя форум и авторите им - знайни комуноидиоти.

d3wCeNA.png


Лошото е, че админите не ги интересува каква точно информация се споделя тук стига да им създават нов контент, а може и да съгласни със тях не знам..

Това да не е новинарски сайт ... това форум, тук се изказват и защитават тези ...
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Оставете ги да изкарват пари бе хора, адсенса плащат малко на клик. Поне на пост в форума си е сигурен доход.
 
Re: От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Оставете ги да изкарват пари бе хора, адсенса плащат малко на клик. Поне на пост в форума си е сигурен доход.

Pay pe post. Новата рекламна мрежа на партиите. Хахахха. ;)

Ама сте едни.....:)
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Дай Боже всекиму :)А наистина тези изказвания,нямало пари за пенсионери..ами Любка като си плаща осигуровките,как ще няма :D
 

Горе