Купен домейн от дедито, но още не ми е прехвърлен?

leonssss

Well-Known Member
Здравейте!
Купих домейн от дедито, нямаше акцион.Имаше крайна цена която дадох. .ДОмейна все още не е в моя акаунт.Кога ги прехвърлят?
 
От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

Сигурно неси го купил още, що не питаш Татенцето
 
От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

И аз имам казус от вчера: .BE домейн, изтича на 26 Септември, пуснах му подновяване, дръпнаха си парите, получих мейл за успешен ринюъл, обаче домейна ми изчезна от акаунта. А за този домейн ми писа преди седмица представител на официалния регистратор на .be домейни, че негов клиент иска да го купи. Съответно съм му казал много ниска цена, но се чудя дали не са направили бекордър и затова да ми е изчезнал. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?
 
От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

И аз имам казус от вчера: .BE домейн, изтича на 26 Септември, пуснах му подновяване, дръпнаха си парите, получих мейл за успешен ринюъл, обаче домейна ми изчезна от акаунта. А за този домейн ми писа преди седмица представител на официалния регистратор на .be домейни, че негов клиент иска да го купи. Съответно съм му казал много ниска цена, но се чудя дали не са направили бекордър и затова да ми е изчезнал. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?

егаси и крадците домейна е твой и ти го гепят
сега на кой мойе и трябва да се оплачем
питам сериозно защото от доста време се опитват един мой домейн да купят но цената не ме удовлетворява, та и по този начин да не ми го взематТрябва да го регна за 70 години напред когато има вече 12 ДЖИ нет:) или телепорт


Джена телепортирай ме!:) За по малките имаше фраза от филм навремето "Седморката на Блейк"
истината е и там назапад има мутри с бели якички!
 
От: От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

егаси и крадците домейна е твой и ти го гепят
сега на кой мойе и трябва да се оплачем
питам сериозно защото от доста време се опитват един мой домейн да купят но цената не ме удовлетворява, та и по този начин да не ми го взематТрябва да го регна за 70 години напред когато има вече 12 Д

Ами, не мисля, че са крадци, просто за всяка държава са различни условията националния домейн. Той домейна не е кой знае какво, но е генерик дума на немски. Казал съм му 120$ цена, което за един белгиец е нищо. Подновил съм си го 22 дни преди изтичането, а до колкото знам, дори 30 дни след датата на изтичане, можеш да си подновиш домейн, без да доплащаш отгоре. Ако до Сряда-Четвъртък не ми се появи в листа домейни в акаунта ми в Дедито, ще им пиша да ги питам какво става.
 
От: От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

Ами, не мисля, че са крадци, просто за всяка държава са различни условията националния домейн. Той домейна не е кой знае какво, но е генерик дума на немски. Казал съм му 120$ цена, което за един белгиец е нищо. Подновил съм си го 22 дни преди изтичането, а до колкото знам, дори 30 дни след датата на изтичане, можеш да си подновиш домейн, без да доплащаш отгоре. Ако до Сряда-Четвъртък не ми се появи в листа домейни в акаунта ми в Дедито, ще им пиша да ги питам какво става.

трябва ли да си гражданин на Белгджъм , за да не ти го вземат?
 
От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

Нали сме в ЕС, няма как да ми го вземат, за мен дори не е и толкова ценен, даже щях да го оставям да си изтече, но предвид интереса към него, си го поднових. :) Регистрирах си го преди година с конкретна идея да го правя нещо, но в последствие си промених мнението, направих друго с друг домейн, и този го постнах в седо-то. Ако беше .de или .at тази дума, щеше да е по-ценна, ама в Белгия, само около 100к от населението говорят немски.
 
От: От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

Нали сме в ЕС, няма как да ми го вземат, за мен дори не е и толкова ценен, даже щях да го оставям да си изтече, но предвид интереса към него, си го поднових. :) Регистрирах си го преди година с конкретна идея да го правя нещо, но в последствие си промених мнението, направих друго с друг домейн, и този го постнах в седо-то. Ако беше .de или .at тази дума, щеше да е по-ценна, ама в Белгия, само около 100к от населението говорят немски.
Пиши на съпорта не ги чакай въобще не може да ти вземат домейна без даже имейл да получиш най-вероятно системата се е объркала нещо. Но иначе тук в Белгия повечето знаят по няколко езика включително и немски но най-вече френски и английски.
 
От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

Сега сутринта си чекнах акаунта и домейна вече е в списъка. А Леонс, не го разбрах, купил ли е или е регистрирал домейн, защото има огромна разлика. Ако е регистрирал, както предполагам, и щом се кахъри толкова много, значи е хубаво името, и е доста вероятно да има един или няколко бекордъра, които са с предимство. Случвало ми се е няколко пъти- хубав дропен домейн(2 или 3 буквени КО, и Орг), докато стигна до чекаута и вече не е свободен. Понякога минутите(часовете) за актуализация на статус след покупка/бекордър и ху из ни играят лоша шега, но... такава е играта. Та ако е така, както си мисля, Леонс, хич не се ядосвай, защото проблема не е в теб или в Дедито. Дори ако му провериш хуиз-а, сигурно ще е през друг регистратор вече името.
 
От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

едвали да го е купил друг
имало процедура при покупка на крайна цена!
 
От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

едвали да го е купил друг
имало процедура при покупка на крайна цена!

Купен на търг или заявен за регистрация след изтичането му?
 
От: Купен сомейн от дедито, но още не ми е првхвърлен?

Купен на търг или заявен за регистрация след изтичането му?

ами не е от търг
значи пиша си аз в полето за нов домейн
излиза ми че думата ком е заета и мога да я купя за 400 долара веднага
платих парите и няма нищо засега
едвали да е имало акцион
 
От: Купен домейн от дедито, но още не ми е прехвърлен?

Може да е листнат на друго място, проверявал ли си в Седо, Флипа и другите сайтове за продажба на домейни дали не е листнат там? Ако е така, може да откараш една-две седмици докато реално го получиш. Дори в Естибот като проверяваш цената на домейн, ти излиза че се продава за еди колко си пари...
 
От: Купен домейн от дедито, но още не ми е прехвърлен?

Може да е листнат на друго място, проверявал ли си в Седо, Флипа и другите сайтове за продажба на домейни дали не е листнат там? Ако е така, може да откараш една-две седмици докато реално го получиш. Дори в Естибот като проверяваш цената на домейн, ти излиза че се продава за еди колко си пари...


вече е мой дадоха ми го!
 
От: Купен домейн от дедито, но още не ми е прехвърлен?

вече е мой дадоха ми го!

Честито, понякога си има технологично време и си трябва чакане, не ги крадът домейните ей така :)

Успех, дано го продадеш с добра печалба
 
От: Купен домейн от дедито, но още не ми е прехвърлен?

Ей туй мойто любопитство, кажи за какво са го забавили

не са го забавили
толкова е процедурат
 

Горе