Купувам значка "Verified profile"

onegeorgiev

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте! Имам Facebook профил и искам да се сдобия със значка "Verified profile", която се дава на известни профили и хора във Facebook. Знам че трябва да отговарям на някакви условия, но все пак имам ок. 2000 приятеля и ок. 26 000 последователя.

Ако някой е сигурен че може да ми помогне да се сдобия с подобна значка - готов съм да му платя колкото е нужно, стига да съм сигурен че ще имам значката. :)
 
От: Купувам значка "Verified profile"

До колкото им изчетох правилата, за да си с такъв бадж трябва да отговаряш на едно от следните условия:

1.Да си популярна или обществена личност
2. Да си популярен бранд
3. Да си медия

Т.е тоя бадж се дава само на оригиналните профили/страници за да не се бъркат с фалшивите.

Не виждам теб как ще те огрее за личния ти профил.
 
От: Купувам значка "Verified profile"

А ако покриваш едно от трите изисквания каква е процедурата? Как се заявява, защото надали ФБ разглежда на случаен принцип
 
От: Купувам значка "Verified profile"

Поправи ме ако бъркам - направил си профил на някой известен и сега се чудиш как да го верифицираш. Ако е така - дано не успееш.
 
От: Купувам значка "Verified profile"

Тези значки за страници и профили знам, че се дават от Фейсбук, а не се кандидатства за тях. Когато преценят, че трябва да дадат, се свързват с теб, изпращаш някакви документи и тогава ти я добавят. Не съм чувал да се кандидатства.
 
От: Купувам значка "Verified profile"

Поправи ме ако бъркам - направил си профил на някой известен и сега се чудиш как да го верифицираш. Ако е така - дано не успееш.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
От: Купувам значка "Verified profile"

Може да е направил на Канс

но пък може да иска да си верифицира неговия - Ако има форма за кандидатстване и трябва да докаже че е много известна личност теоретично може в продължение на една година да си създава имидж по социалки например че е известен соло певец от БГ и да разчита че проверката ще я правят американци.
 
От: Купувам значка "Verified profile"

Не не...не за фалшив профил. За порфил отговарящ на изискваният по т.1,т.2 и т.3 без да изпадам в конкретика.
Ако някой може да бъде полезен с инфо ще се радвам. Оставам с впечетление, че форумът има за цел да помага, а не да развлича безработни хора с общи приказки.

Очаквам ако някой има полезна инфорамия да коментира. Благодаря!
 
От: Купувам значка "Verified profile"

ето ти цялата необходима информация за конкретния Статус, който искаш да постигнеш: https://www.facebook.com/help/100168986860974 Не е непосилно, но не очаквай чудеса като възвращаемост.
 
От: Купувам значка "Verified profile"

s1yf0x, благодаря.
Относно notrtrant не намирам логическата връзка във въпроса ти. Каккво общо има дали някой е комплексар с това да иска да верифицира страницата си ако има търговска марка.
Не разбирам хората, които влизат тук за да си губят времето :) Успех!
 
От: Купувам значка "Verified profile"

Последвах линка но няма конкретна а обща информация. Няма конкретни действия, които тярбва да се предприемата, за да стане...
 
От: Купувам значка "Verified profile"

Аз ще ти обясня какви са конкретните дейности. При този тип верификация ако не получиш ПОКАНА няма как да фосрсираш процеса. Формата за кандидатстване беше спряна преди време и към момента нямаш възможност да кандидатстваш.
 
От: Купувам значка "Verified profile"

Поправи ме ако бъркам - направил си профил на някой известен и сега се чудиш как да го верифицираш. Ако е така - дано не успееш.

Грешиш! Просто профила ми има доста голям брой последователи и искам да получа такава значка, тъй като ме следват много хора.
 
От: Купувам значка "Verified profile"

Това че те следват много хора не те прави ВИП личност!
Когато решат от ФБ тогава ще ти пратят покана, а кога ще е това.. може би да пратим писмо с валяк до арменския поп и да чакаме отговор :)
 
От: Купувам значка "Verified profile"

напиши в google и ще разбереш как да си сложиш сам, но могат да ти баннат профила
 

Горе