Купувам сайтове на следната тематика ...

Прощавай, но това колко си велик ли трябваше да значи ? Защото аз съм от тези потребители, нямам време и умения да разбивам нещо сериозно, но трябва ли някой да умаловажава труда ми ?!Ако си добър биснесмен и продаваш добре продуктите си, то отношението ти никога нямаше да такова.Трудът се уважава, без значение от резултатите, нояи можем толкова.Успех със сайтовете ти!

нинджата има на предвид че един афилиейт блог със същия таргетриран трафик правен за чужбина ще докара доста повече пари...
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Прощавай, но това колко си велик ли трябваше да значи ? Защото аз съм от тези потребители, нямам време и умения да разбивам нещо сериозно, но трябва ли някой да умаловажава труда ми ?!Ако си добър биснесмен и продаваш добре продуктите си, то отношението ти никога нямаше да такова.Трудът се уважава, без значение от резултатите, нояи можем толкова.Успех със сайтовете ти!


На това - нямам време и умения да развивам нещо сериозно , ще ти отговоря по следния начин - Преди 4 години не знаех откъде се пуска pc , но съм имал времето, усърдието и търпението да се науча , сега развивам доста сайтове , така ,че не ми излизай с това умаловожаване на труда ви ..... по-добре си седни на гъза ако искаш да правиш пари от интернет , ако - не , то тогава си пусни някакво блогче да си начешеш крастата и така . Колкото до ''бизнесмен'' - не влизам в тази категория , когато почна да правя по XXX бона на месец тогава може би ще кандидатсвам при тях :)
 
От: Re: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

чакаш да изпадне нещо бате :) аз си ги правя бг сайтовете повече за кеф не разчитам толкова на печалбата защото ако не си на импреси или адсенс става горе долу това Над 30 000 импресий на ден и над 2 400 посещения на ден а изкарвам само 1.00-1.50 лв

Е ти колко искаш да изкарва тоя сайт ? - Ти сам знаеш , че от трафик до трафик има голяма разлика ....... покажи ми някой сайт за ( спорт) с такъв трафик и веднага му давам 5 000 лв
 
От: От: Копувам сайтове на следната тематика ...

Няма да му нарпавят бал със маски, те НСБОП да не мислиш че незнаят за този сайт,споко знаят, те първо ако стане нещо подобно ще те предупредят а после ще действат,пък и той не е виновен с нищо.

Ти не ме учи как се работи в полицията , малко повече съм запознат от теб - повярвай ми :)
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

офф нинжа слез малко на земята недей се въздига много с тва твое самочувствие, така до никаде няма да стигнеш
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

който ме познава едва ли смята , че съм надут , може да съм засегнал някого , но това не е било нарочно ...както казах и по-рано аз уважавам всеки , който се е хванал да прави кинти с нет-а :)
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Колега, моя съвет е да си инвестираш бюджета в нови проекти. Ако разполагаш с подходящите хора, които да ти изготвят правилния проект и да го развият - ефекта ще е къде къде по-голям. Плюс това всичко ще е по начина по който ти го искаш и най-вероятно ще ти излезе по-евтино от това да купиш вече развит сайт. Хората предлагат хубави цени и за уеб дизайн и за оптимизация така че за мен това е по-добрия вариант. Както и да е, съжалявам за оф топика, но трябваше да споделя каквото ми е на сърцето :)
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

офф нинжа слез малко на земята недей се въздига много с тва твое самочувствие, така до никаде няма да стигнеш
бате ninjata наистина знае как стоят нещата в мвр-то малко повече от тебе и наистина е доста на земята
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

добре е Nindja я кажи как така подържаш 500 сайта ? не се заяждам ами ми е интересно просто...
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Колега, моя съвет е да си инвестираш бюджета в нови проекти. Ако разполагаш с подходящите хора, които да ти изготвят правилния проект и да го развият - ефекта ще е къде къде по-голям. Плюс това всичко ще е по начина по който ти го искаш и най-вероятно ще ти излезе по-евтино от това да купиш вече развит сайт. Хората предлагат хубави цени и за уеб дизайн и за оптимизация така че за мен това е по-добрия вариант. Както и да е, съжалявам за оф топика, но трябваше да споделя каквото ми е на сърцето :)

Колега аз постоянно инвестирам в нови проекти , проблема е , че за българския пазар нямам почти нищо и това ме дразни като факт - наречи го гъдел ако искаш :) В момента правя 2 голями бг проекти и ще се радвам после да направим някой банер exchange , че с тия easytrader и etarget.bg са пълен ташак според мен , а investor с тия импресий ме скъсват от смях :)
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

добре е nindja я кажи как така подържаш 500 сайта ? не се заяждам ами ми е интересно просто...

Уместен въпрос ..хаххахахххаа ако щеш ми вярвай , но някои сайтове съм забравил , че ги имам .....добре ,че като почнат да изтичат ми пращат е-майл да си подновя домейните :)
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Уместен въпрос ..хаххахахххаа ако щеш ми вярвай , но някои сайтове съм забравил , че ги имам .....добре ,че като почнат да изтичат ми пращат е-майл да си подновя домейните :)

Нищо лично бате ама как можеш да кажеш че ги подържаш при положение че някой си ги забравил?

Айде със здраве за новата година.
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Само обърни внимание как пише импресиЙ и отначалото кОпуваше и си направи сметката какви са сайтовете и как ги поддържа.
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Аз ги видяг тези грешки и са плод на невнимание или разсеяност. Поне така си мисля, но ако всеки записал се за афилиейт програма/и тук е на полуна като него в този бранш, щях да бъда много щастлив. ;) Ама уви.....пича ако иска може да обърка и да напише целия си пост с правописни грешки или да има 1 000 сайта с правописни....важното е накрая на месеца като тегли чертата да не се чуди как да си купи някоя скъпа играчка. ;)

Не искам да взимам страна, но от опит знам че едно 90% от хората в нашия даунлайн са много големите работи по форумите и винаги са най-компетентни, а в продажбите - пълна скръб. Говоря за тези, които основно се занимават с това. Или с две думи - не съдете човека по 2-3 изречения.
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Blinky мy man , благодаря , за защитата :)

Първо още веднъж се извинявам за допусната правописна грешка ( найстина не ми отива на 2-те висшета дето съм ги изкарал ) , 2-ро - на колегата по-нагоре ще кажа само едно '' Може би съм допуснал грешка в правописа , но това ли е най-важното за теб , по това ли може да определиш някого с какъв статут е в общесвото , по това ли определяш как се справя с бизнеса си? '' - ''Малките хора ги вълнуват малките неща и ти го доказваш с този пост'' - Твоето място в този форум е загуба на време , не си наясно как се развива тази ниша и навярно няма да си купиш мечтаната кола , да наебеш мечтаните путки и да си направиш мечтания вояж в някоя топла страна , да си пиеш мохито в Куба и да смукаш пури ''Cohiba'' ..... да караш някоя спортна тупалка ... и да си правиш масажче в Тайланд :) А и честно казано нямам и намерение да те светвам как да го постигнеш - може в следващия пост и егоист да ме наречеш , не ми дреме ..... Хората които се занимаваме сериозно с интернет бизнес се знаем , а за теб не съм чувал - това какво ти говори ????????
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

nindja, sledia temata zashtoto tova e nai-chesto dopuskata greshka v forumite izobshto i mi beshe interesno i tuk kak shte se radzvie karanicata, no tozi post gore ne bi triabvalo da e tuk. syshto ne mislia che ima smisyl nito da se zashtitavash ili da te zashtitavat. narochno pisha posta na latinica zashtoto povecheto ot vas neznam dali sa polzvali kompiutri kogato az sym zapochnal i togava niamashe vyzmojnost da napishesh edin email ili kakvoto i da e v internet na kirilica i da si siguren, che niakoi shte moje da go prochete ot drugata strana na kabela. (a kakto znaem latinicata ne ni e oficialna azbuka i ... ko praim?)

vseki dopuska pravopisni greshki, osven ako ne si e instaliral niakoi plugin na mozillata i/ili ne si gleda postovete kato uchenichka(te sa malko po-staratelni ot momchetata :) ne za drugo). ne samo ti dopuskash greshki, ama na niakoi hora ne smeiat da im gi pokazvat, na men sa mi pokazvali greshki i sa me ambcirali da im tyrsia greshkite po postovete da im pokazvam kolko sa pravedni te ta ... ne se pravete na mnogo pravedni ... niama smisyl, syshto niama smisyl i da im se otgovaria tolkova mnogo.
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Защо си мислиш , че се оправдавам ?????? Аз не дължа обяснение на никого , просто се дразня на някой , който изказва мнение , без да познава човека отсреща ?
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Аз пък се дразня не на правописните грешки , а когато някой не пише на кирилица тук във форума.
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Нима това е най-важното ? :) Идеята ми беше да купя няколко саита , а то в каква насока се разви този пост .... сега трябва да пускам нов ( без правописна грешка ) , че ще ми се карат администраторите :)
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

sega kato se vyrnah nazad vyv vremeto imashe dva shrifta v word s koito se pisheshe na kirilica i ako gi niamash k..c te biaha hebar i timok i se instaliraha otdelno pyrvonachalno ... ehh vremena :) a ti zashto predi kavichka i predi tochka slagash shpacia? men pyk tova me drazni :D

mnogo e off veche temata, tova e nai-loshoto

p.p.
nai mnogo me drazni kogato cheta taka napisanite tekstove: 6te me izviniava6, 4e pi6a taka ....

:p
 

Горе