Купувам сайтове на следната тематика ...

От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Nindja сори за оффа ама не дей моля да пускаш нов пост ..няма да е толкова интересен колкото този.
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Някой има ли сайт за продаване или не ? Мисля , че секцията е ПАЗАРРРРРРРРРРРРР !
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

blinky мy man , благодаря , за защитата :)

Първо още веднъж се извинявам за допусната правописна грешка ( найстина не ми отива на 2-те висшета дето съм ги изкарал ) , 2-ро - на колегата по-нагоре ще кажа само едно '' Може би съм допуснал грешка в правописа , но това ли е най-важното за теб , по това ли може да определиш някого с какъв статут е в общесвото , по това ли определяш как се справя с бизнеса си? '' - ''Малките хора ги вълнуват малките неща и ти го доказваш с този пост'' - Твоето място в този форум е загуба на време , не си наясно как се развива тази ниша и навярно няма да си купиш мечтаната кола , да наебеш мечтаните путки и да си направиш мечтания вояж в някоя топла страна , да си пиеш мохито в Куба и да смукаш пури ''cohiba'' ..... да караш някоя спортна тупалка ... и да си правиш масажче в Тайланд :) А и честно казано нямам и намерение да те светвам как да го постигнеш - може в следващия пост и егоист да ме наречеш , не ми дреме ..... Хората които се занимаваме сериозно с интернет бизнес се знаем , а за теб не съм чувал - това какво ти говори ????????

Пич мисля, че почти най-важната дума в интернет пространството е импресия и ти не знаеш как да я напишеш. Това говори само по себе си. Язък ти за двете висшета и 500-та сайта.
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

aбе ти не разбра ли , че с ИМПРЕСИЯ пари правят 3 големи фирми в България , не мисля , че ти си един от тях .... защо продължаваме този безмислен спор ??????? Ако искаш да правиш $ с ИМПРЕСИЯ , ти пожелавам успех - ама искренно ти го пожелавам .... ''Пич мисля, че почти най-важната дума в интернет пространството е импресия ''- Благодаря ти , че все пак ме открехна как да правя пари в нета :)

Искам да добавя последно , според последния одит на НетИнфо , реализираната им печалба за 2008 г е 300 000 лв - честно казано мислих , че е над милион :)
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Аз мисля че и двамта си начесохте добре езиците и няма смисъл да се дъвчете. И аз правя яките грешки, даже ако някой ме види (а има и такива, който са ми го *** отзад заради тях) ще се спука от смях. Но важното е да цениме труда и постигнатото от другите, както и това какво са направили и какво се готвят да правят. И само за протоколо - да се греши е човешко. Няма човек, който да не прави грешки, камо ли в писането по форуми.

Щеше да ми е по-добре ако спорехте дали импресията е отживелица или нов начин за брандиране на бизнес в нета. Ей това е спор, който си заслужава вниманието на аудиторията тук.
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Aди ако това е твоята снимка , искам да ти направя сериозно предложение за вечеря на свещи :)
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Nindja и ти ли сега ще ми правиш предложения заради аватара ми ... не не е моя снимка така че предложението отпада нали ....но ако толкова ви разконцетрива аватара ми ще го сменя заради вас :)
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Защо да отпада ...може пак пак да вечеряме :)
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Защо да отпада ...може пак пак да вечеряме :)

пак пак ама би трябвало да е отпаднало ......беше условно:)
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Бате $30 000 можеш ли да отделиш за сайт за онлайн игри? $1600-1800 / месец от AdSense, с ~20% увеличение всеки месец. Избиваш парите до година-година и нещо. Разходи: 34.75 лв. / месец за хостинг от СуперХостинг. Пари за реклама не са давани.
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Бате $30 000 можеш ли да отделиш за сайт за онлайн игри? $1600-1800 / месец от adsense, с ~20% увеличение всеки месец. Избиваш парите до година-година и нещо. Разходи: 34.75 лв. / месец за хостинг от СуперХостинг. Пари за реклама не са давани.

Кой е сайта ?
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Забравих да спомена, че е англоезичен... Купуваш ли и такива или само български?
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Бате $30 000 можеш ли да отделиш за сайт за онлайн игри? $1600-1800 / месец от AdSense, с ~20% увеличение всеки месец. Избиваш парите до година-година и нещо. Разходи: 34.75 лв. / месец за хостинг от СуперХостинг. Пари за реклама не са давани.


Пусни url и малко статистика и естествено някой друг скрийн шот, може и на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Който е заинтересован - лс...
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Имам два сайта за които нямам много време да се занимавам с тях те са: bgspisanie.com и webnez.com и двата сайта са с УНИКАЛЕН дизайн.
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Пусни url и някой друг скрийн шот на ЛС , може да се разберем :)
 

Горе