Купувам сайтове с приходи от Адсенс II

vitohol

Premium
Рейтинг - 100%
1   0   0
Същото като тази оферерта, http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=8523

Моето изискване е да бъдат с приходи до 150$ (това означава че може и 30$) на месец и поне 6 месеца да имат стабилен доход околко някаква сума.

Плащам 10 пъти приходите на сайта за 1 месец, като ако има сайта по голям потенцял може и повече.

Едно малко допълнение: само англоезични сайтове моля :)

Поздрави и моля на лични, а не да поствате сайтовете тука.
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове с приходи от Адсенс II

Аз лично се съмнявам да се намери такъв сайт, а ако има, то собственикът му надали би тръгнал да го продава. По принцип трудно се изкарват нежълти пари от Adsense и макар обикновенно да се продава сайт за средно 3 годишни негови оборота, то тук ще трябва да се оръсиш поне едно $5000-10000, което надали ще ти хареса като цена.
 
От: Купувам сайтове с приходи от Адсенс II

човече, unwise, ти си единствения, които купува и продава сайтове за 3 годишни оборота, стига си говорил глупости!!!
 
От: Купувам сайтове с приходи от Адсенс II

Аз не купувам и не продавам нищо в момента. Просто коментирам, че никой умен човек няма да си продаде един такъв месечен приход за малка сума.

П.П.:
Предните сметки са ми били не за $30/месец, а за $150/месец. Явно не съм разбрал добре.
 
От: Купувам сайтове с приходи от Адсенс II

Абе аз многократно сам казвал да не коментирате на всяка тема за купува продава на човека офертата. Ей как се нервирам ... просто ако продаваш, продаваш и толква.

Опитайте се да разберете че ти какво си мислиш не е за тука. Ако искам мнение ще напиша - колко да купя сайт с доход еди какъв си. Айде да си имаме уважението че всяка тема в купува пордава е насрана и не е хубаво така.
 
От: Купувам сайтове с приходи от Адсенс II

Прав е човека.Спрете със спама.
Той иска да е сигурен,ще възвръщаемостта на парите му ще е в срок от 10 месеца.
 
От: Купувам сайтове с приходи от Адсенс II

ДА, ако има още постове, които не са тясно свързани с покупко-продажбата (без лични изявления), ще се трият. Оставете хората да си правят бизнес, ако може някой да даде помощ или съвет - ОК, но ако само ще си пише нещо си....няма да стане. Все пак, ако мнението не е за тази тема, защо само се пълни, идеята е да се стигне до приключена сделка. Нали така? ;)
 

Горе