Купувам фейсбук страница или профил

От: От: От: Купувам фейсбук страница или профил

В тоя сайт има скрити неща - приятелства, тайни, шурей - баженакщини .. и разни, такива аномалии:shock:
Яко, нали ?:D
Питай админите има ли такива неща, те колят и бесят тук, в техните права е :)
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Продължавай да даваш минус репутация за спам , а самия ти като гледам си във всяка тема :) но това няма значение за мен.
не ме интересува репутация или незнам си кво.Приятна нощ и на теб и на всички

Да, ще давам!!!
Темата ми е за точно определено нещо, а не да си приемате приятелства и подобни простотии!!!
 
Не трием избирателно, а коментарите, които са обиди отправени към другите и офтопика. Не е избирателно, а наред от коментар №6 или 7 се почна. Сори, но пазара е за търговия, не за хранене и си го пише много добре в правилата. Утре ще влезе някой във вашия разговор и ще каже "ее, този форум се сдуха, само хейт" и няма да е много далеч от истината. Ето ми обосновката. Предупредил съм @Todorovva да внимава с езика и пак казвам, ако има нещо нарушаващо правилата - модерира се.
 
От: Re: Купувам фейсбук страница или профил

Не трием избирателно, а коментарите, които са обиди отправени към другите и офтопика. Не е избирателно, а наред от коментар №6 или 7 се почна. Сори, но пазара е за търговия, не за хранене и си го пише много добре в правилата. Утре ще влезе някой във вашия разговор и ще каже "ее, този форум се сдуха, само хейт" и няма да е много далеч от истината. Ето ми обосновката. Предупредил съм @Todorovva да внимава с езика и пак казвам, ако има нещо нарушаващо правилата - модерира се.

Страхотни думи, говорещи за професионализъм и стремеж, към подържане на добрия имидж на сайта, но мен ме притеснява това, че се злоупотребява, с властта - да се дава репове. Дават ги тея репове за щяло и не щяло, за каквото им падне. След като направя 10 дни .. - няма да мога да публикувам теми, заради репа, който имам, нали ??
 
От: Re: Купувам фейсбук страница или профил

Не трием избирателно, а коментарите, които са обиди отправени към другите и офтопика. Не е избирателно, а наред от коментар №6 или 7 се почна. Сори, но пазара е за търговия, не за хранене и си го пише много добре в правилата. Утре ще влезе някой във вашия разговор и ще каже "ее, този форум се сдуха, само хейт" и няма да е много далеч от истината. Ето ми обосновката. Предупредил съм @Todorovva да внимава с езика и пак казвам, ако има нещо нарушаващо правилата - модерира се.
И кое в моето първо мнение беше обиди към другите?? Значи е нормално някой да обвини безпочвено стар потребител с голяма репутация и трейдър тук, че е измамник ли и то без грам доводи и доказателства!? Или ще кажеш, че реакцията ми на това обвинение е офтопик и затова е изтрито мнението ми?? А няколкото мнения на този alpakone в темата не са офтопик ли??
 
Казах обиди и офтопик, ако потребителя иска темата му да е цялата в офтопик, няма проблем - връщам. Но ще я преместя от пазара. ;) Казвате, правя го. Кои негови мнения са офтопик, използвайте го този пуст рипорт бутон. :)
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Блинки, бяха оставени обидите към мен, а моите мнения бяха изтрити!?
Хайде отвори първа страница и прегледай офтопика на Тодорова и другия!?
Няква си ше ми обеснява, че съм измамник и ще ме вкарвала в черен списък???
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

ЕЕ, обещавам - да не обиждам никого. Само искам да не ми слагат репове, несправедливо.
Поздрави за админите и за всички, стремящи се да станат добри предприемачи !
Аз няма да коментирам стари неща. Оставете ги и вие :roll::)
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Блинки, бяха оставени обидите към мен, а моите мнения бяха изтрити!?
Хайде отвори първа страница и прегледай офтопика на Тодорова и другия!?
Няква си ше ми обеснява, че съм измамник и ще ме вкарвала в черен списък???
Точно това ми е така чудно и странно и на мен де! Аз реагирах на НЕОБОСНОВАНОТО обвинение, че си измамник и ѝ дадох червена репа за това НЕОБОСНОВАНОТО обвинение, а мнението ми беше изтрито!?? А сега Блинки така и не каза защо - защото съм обидил някого , или защото реакцията ми е офтопик?? Освен това , как така изведнъж светна в зелено Todorovva ??? След като даже все още нито се е извинила, нито е оттеглила НЕОБОСНОВАНОТО обвинение?? Или триенето на постаѝс обвинението е достатъчно?? Смех ....
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Вече търся само страници, профила е намерен :clap:
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

делни го и предупреди тоя/тая да не пишат в темата ми :)
Мерси :)
 

Горе