Купувам: Купувам adsense акаунт/и

uriel

Active Member
Рейтинг - 100%
42   0   0
Здравейте, искам да закупя валидирани адсенс акаунт/и. За стари акаунти интересът ми ще е още по-голям. На някой ако не му трябва да пише едно ЛС.
За начини на плащане ще се разберем на ЛС!
Очаквам вашите предложения!
 
От: Купувам adsense акаунт/и

и на мен ми е интересно ако има и пари в акаунта
 
От: Купувам adsense акаунт/и

То интересното е, че после парите ще се изпращат на "предишния собственик" заедно със задълженията... И в края на годината ще се окаже, че Иван Иванов не си е платил данъка за 20 000 печалба от адсенс :)
После въри обяснявай, че тези пари никога не си ги виждал...
 
От: Купувам adsense акаунт/и

може да се измисли схема 50 на 50. Давам му код за да ползва рекламите и делим на половина. Така и 2мата доволни :)
 
От: Купувам adsense акаунт/и

такова нещо продава ли се, не бях чувал такова нещо до сега, много ми е интересно я кажете цени и оферти как вървят
 
От: Купувам adsense акаунт/и

мошеници!!!
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Преди време продадох един
 
И ще сподели ли някой, колко върви грубо един профил на 3-4 години?
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Аз все още оферта нямам но се замислих след продажбата как се сменя името за да може новия човек да си тегли парите ?
 
Re: От: Купувам adsense акаунт/и

Това е лесно, сменят се данните за банковия превод, кажете сега колко струва подобен профил!!!
Аз все още оферта нямам но се замислих след продажбата как се сменя името за да може новия човек да си тегли парите ?
 
От: Re: От: Купувам adsense акаунт/и

Това е лесно, сменят се данните за банковия превод, кажете сега колко струва подобен профил!!!

Не ти препоръчвам да го продаваш, защото хората които търсят да купят такива профили не могат да използват своя, те са баннати от Гугъл. А са баннати защото са мошеници. А пък Гугъл задължително ще разбере, че нещо не е наред с твоя Адсенс акаунт и рискуваш да банне профила ти и дейността ти изцяло, ако се занимаваш със сайтове, забрави, че ще класираш нещо в серпа!
 
Re: От: Re: От: Купувам adsense акаунт/и

Не ти препоръчвам да го продаваш, защото хората които търсят да купят такива профили не могат да използват своя, те са баннати от Гугъл. А са баннати защото са мошеници. А пък Гугъл задължително ще разбере, че нещо не е наред с твоя Адсенс акаунт и рискуваш да банне профила ти и дейността ти изцяло, ако се занимаваш със сайтове, забрави, че ще класираш нещо в серпа!

Мерси за инфото!
 
От: Купувам adsense акаунт/и

@Странникът, това което казваш си прав, но аз не съм мошеник и не подвеждай хората. Просто искам да имам повече акаунти. Вече съм си харесал два акаунта, цената на един адсенс профил е различен, според това за колко успееш да го продадеш. Аз вече получих две оферти, на които нямаше как да откажа. Очаквам още добри предложения. Благодаря!
 
От: Купувам adsense акаунт/и

@Странникът, това което казваш си прав, но аз не съм мошеник и не подвеждай хората. Просто искам да имам повече акаунти. Вече съм си харесал два акаунта, цената на един адсенс профил е различен, според това за колко успееш да го продадеш. Аз вече получих две оферти, на които нямаше как да откажа. Очаквам още добри предложения. Благодаря!

за такива дето "просто искат повече акаунти" гугъл разрешава да си направят два - един личен и един фирмен. ти може би искаш повече за да експериментираш доколко можеш да изнасилваш правилата им, преди да те баннат и не искаш да си рискуваш основния профил. и това естествено те прави мошеник, точно както съм написал в първия си пост в темата и както любезно странникът обясни.

за продаващите - рискът да изядете шамари от дейността, която ще се развива с продадените профили е голяма. на гугъл не им пука за вас, още повече, че има забрана за продажбата на тези профили.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Добре, щом смятате, че съм мошеник, ето сега ще пиша на администратор да изтрие темата. :)
 
От: Купувам adsense акаунт/и

за такива дето "просто искат повече акаунти" гугъл разрешава да си направят два - един личен и един фирмен. ти може би искаш повече за да експериментираш доколко можеш да изнасилваш правилата им, преди да те баннат и не искаш да си рискуваш основния профил. и това естествено те прави мошеник, точно както съм написал в първия си пост в темата и както любезно странникът обясни.

за продаващите - рискът да изядете шамари от дейността, която ще се развива с продадените профили е голяма. на гугъл не им пука за вас, още повече, че има забрана за продажбата на тези профили.

За шамари не знам, но както казах, като нищо може да изядете някоя глоба за не декралирани данъци. За гугъл вие сте титуляра и плаща на вас, съответно подава информация за вашата печалба пред данъчните. Това кои го ползва не ги интересува, защото по принцип не може да го ползва друг, освен това всичко е валидирано с адрес и лична карта - картата на титуляра.

Така, че в общи линии да си продадеш адсенсе акаунта, е все едно да си продадеш личната карта или банковата сметка...
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Добре де... щом продажбата е забранена и както казвате, че това ме прави мошеник, очаквам тогава да ми подарите някой акаунт, ей така по приятелски. Вярвам, че след като ми направите подарък няма да ме наричате мошеник :D
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Добре де... щом продажбата е забранена и както казвате, че това ме прави мошеник, очаквам тогава да ми подарите някой акаунт, ей така по приятелски. Вярвам, че след като ми направите подарък няма да ме наричате мошеник :D

що се правиш на луд?
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Аз съм продал 2 валидирани акаунта на адсенс и то в този форум, ако не ме лъже паметта. Още като нямаше начин за плащане wu стигах до 70-80 долара и ги продавах, просто не ми се занимаваше с чековете им. След това веднага си регвах нов профил, одобряват ме и си пускам рекламките на ново.
 

Горе