Купувам: Купувам adsense акаунт/и

От: Купувам adsense акаунт/и

Отличен и коректен търговец. Сделката мина отлично.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Има ли значение дали ще е български?
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Лятото си продадох акаунта на пича, точен е! Сега съм с нов, вече 4-ти или 5-ти за 7-8 години "стаж", ако правите мизерни пари от ацц-то си, не е лоша идея да го шъткате от време на време, хем ще помогнете на някои закъсал колега и хем да изкарате някой лев, че май от рекламите няма да прокопсаме..
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Има ли значение дали ще е български?

По възможност български, но може би ще станат и ако са от ЕС.
Аз продължавам да купувам, давам добри пари. Предлагайте ми цени.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Може да се каже, че търся да закупя още няколко адсенс акаунта, бюджет има... предлагайте ми цени :)
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Здравейте колеги, продължавам да търся адсенс акаунти:
- купувам стари - предлагайте ми цени и ако ме устройват купувам.
- не верифицирани акаунти (без да е потвърдено с писмо) също купувам, но на значително по-ниски цени.

Очаквам вашите предложения тук или на ЛС.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Поредна успешна сделка, колегата е много точен.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Здравейте , за да не цапам форума с еднотипни теми бих искал да се възползвам от темата на колегата , за което се надявам да ме извини и да не му е проблем.
Аз също бих искал да закупя 4-5 адсенс акаунта (валидирани с писмо) тоест потвърдени.
Нека ми пишат само хора , които не са сключили сделка с колегата (тоест не са стигнали до разбирателство относно цена и прочие)
Не искам да му крада хляба а да взема от някой , който него не го устройва акаунта.
Благодаря за разбирането очаквам предложения. Поздрави
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Успешна сделка: Продажба на акаунт за XXXX лева.

Пича е много точен, коректен и невероятен Предприемач .

Препоръчвам го на всички.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

И аз да добавя позитивно мнение след сделка с uriel. Лесна комуникация, за 10 минути извършихме сделката.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Здравейте предприемачи. Ако ви трябва някой допълнителен лев за отпускарския сезон - насреща съм. Предлагайте оферти на ЛС или като коментар тук.
Приятно изкарване на почивката приятели ;)
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Продадох още един акаунт на колегата, благодаря му за точността.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Поредна успешна сделка с колегата, буквално за 5 минути.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

И аз продавам един акаунт на около 7 години, с 20 евро вътре, верифициран, ако имате интерес и ценова оферта- пишете на лични.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

И аз искам оферта за акаунт на година + верифициран до момента има над 50 000 000 импресии минали през него!
Интересува ме цена без пари в него,а авентуално ако го дам с парите вътре ще ги сметнем допълнително колко ще са при сключена сделка :) Поздрави
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Човека е точен. Успешна сделка.
 

Горе