Купувам: Купувам adsense акаунт/и

От: Купувам adsense акаунт/и

@kacarski88 не му е мястото тук да търсиш, направи си тема и действай!
Пратил съм репорт на коментара отпреди месец на екипа, но отговор никакъв, явно са сметнали за необходимо , че този коментар е за тук!

Все пак очаквам вашите предложения, ако искате да изкарате пари!
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Здравейте приятели! Предпразнично настроение съм да правя подаръци. Ако вие искате такъв чакам да закупя вашите адсенс акаунти!
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Може да се каже, че купувам и имам бюджет за няколко акаунта. Чакам вашите предложения!
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Щом не е позволено за правене от 'чичо гошо' значи не би следвало и да се продават/подаряват. А това че всеки гледа да искара някакви пари от някъде не искам да го коментирам.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Склонен съм да купя още няколко акаунта. Давам добри пари!
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Здравейте, Продавам няколко броя, но все още не мога да изпращам лични защото съм нов.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Здравейте колеги. Продължавам да купувам адсенс акаунти. Чакам вашите предложения! ;)
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Продължавам да купувам адсенс акаунти...
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Ако човек си регистрира акаунт в АдСенс, какво трябва да декларира в Данъчното? /ако не си фирма, а ФЛ, а също - и ако си фирма/.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Продължавам да купувам адсенс акаунти! Който иска да вземе добри пари да се обади ;)
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Ако сте похарчили парите си след дългите почивки, аз съм насреща да купя някой адсенс акаунт от вас ;)
 
Ъп на темата! Напомням на тези, които са работили не им трябват адсенс акаунтите, че аз давам добри цени за тях!
 

Горе