Купувам online магазин за авточасти

Iv@n

New Member
Здравейте,
искам да купя готов online магазин за авточасти
или ако има по - грамотни от мен да го направят :)
Нямам от къде да взема базата данни с артикулите, които ще се предлагат.
Ако някой има интерес моля да пише тук.
Максималния ми бюджет е 3000лв.
 
От: Купувам online магазин за авточасти

Свържи си с вносители на продуктите, които ще продаваш, за да видиш какво може да направят и да ти дадат готово.
 
От: Купувам online магазин за авточасти

мерси за отговора,
мога да набавя tecdoc или CD каталози на частите, които ще продавам.
Незнам дали това ще свърши работа :)
 
Последно редактирано:
От: Купувам online магазин за авточасти

tecdoc има готово решение за теб.
 
От: Купувам online магазин за авточасти

tecdoc има готово решение за теб.

супер , щом tecdoc може да свърши работа :)
но аз не мога да го направя сам, ако някой може и има желание моля да ми пише.
 
Re: От: Купувам online магазин за авточасти

супер , щом tecdoc може да свърши работа :)
но аз не мога да го направя сам, ако някой може и има желание моля да ми пише.

Ох, преди няколко месеца дойде едно приятелче за такъв магазин, но каза, че му било много работа, защото имало хиляди продукти, разновидности и не знам си какво. Имал си едно магазинче и складче, а се чудел за онлайн, но го отказа тази идея. Дано при теб не е така, защото беше доста предприемчиво това му изказване. :)
 
От: Купувам online магазин за авточасти

Извинявам се но имате ли някакъв опит с търговията с авточасти, защото само демпферния маховик за едно мицубиши струва 3400.00лв.А база данните в текдока няма нищо общо със сайт за авточасти.
 
във форума имаше човек с наскрейпена база данни авточасти от други сайтове с 50 000 продукта точно за магазин но се беше отказал клиента му

да знаете че като това си е голяма база няма да се мине с малък хостинг от 5 лв
 
във форума имаше човек с наскрейпена база данни авточасти от други сайтове с 50 000 продукта точно за магазин но се беше отказал клиента му

да знаете че като това си е голяма база няма да се мине с малък хостинг от 5 лв

Това направо си плаче за един малък VPS. :) Аз лично не бих рискувал да кача магазин с над 3К продукта на някой нискобюджетен шер хостинг. :)
 
От: Купувам online магазин за авточасти

Извинявам се но имате ли някакъв опит с търговията с авточасти, защото само демпферния маховик за едно мицубиши струва 3400.00лв.А база данните в текдока няма нищо общо със сайт за авточасти.

това не го разбрах :)
 
От: Купувам online магазин за авточасти

Има си софт за пълнене на магазина с базата на tecdoc ttc..bovsoft..com не изглежда да е сложно и не е скъпо

Това изглежда много интересно и надеждно. Ще го разгледам. Мерси :)
 
От: Re: Купувам online магазин за авточасти

във форума имаше човек с наскрейпена база данни авточасти от други сайтове с 50 000 продукта точно за магазин но се беше отказал клиента му

да знаете че като това си е голяма база няма да се мине с малък хостинг от 5 лв

Имаш ли представа дали още продава базата данни, или дали ще иска да се занимава с направата на онлайн магазин.
 
Re: От: Re: Купувам online магазин за авточасти

Тия бази данни преведени ли са на български? Има ли от къде да се вземат на български изобщо?
Ако има и трябва да се наскрейпи, може да мога да помогна.
 
От: Купувам online магазин за авточасти

За нищо, ако предпочетеш за магазина си платформата Opencart може да се обадиш....

Това изглежда много интересно и надеждно. Ще го разгледам. Мерси :)
 
От: Купувам online магазин за авточасти

E направо му направи оферта, не мисля че разбира дотолкова човека, че да иска специална система ( дали опенкарт, дали друга ), иска магазин, направи му оферта на човека
 
От: Купувам online магазин за авточасти

Здравейте
леко офтопик : като го направите пишете да ви предложа един сайт в който може да рекламирате * сайта е за коли *
 
От: Купувам online магазин за авточасти

E направо му направи оферта, не мисля че разбира дотолкова човека, че да иска специална система ( дали опенкарт, дали друга ), иска магазин, направи му оферта на човека

хаха, така е ;)
 
От: Купувам online магазин за авточасти

За нищо, ако предпочетеш за магазина си платформата Opencart може да се обадиш....

Не разбирам много наистина, но доколкото четох съм се насочил към Opencart.
Ако проявяваш интерес и ти се занимава, пиши ми да се доразберем :)
 
От: Купувам online магазин за авточасти

Здравейте
леко офтопик : като го направите пишете да ви предложа един сайт в който може да рекламирате * сайта е за коли *

ок, ще го имам предвид ;)
Надявам се ще е скоро :)
 

Горе