Купувам Predpriemach.com

От: Купувам Predpriemach.com

А аз не мога да разбера тази тема. Ако колегата kostianev искаше да прави шоу да беше пуснал темата в "Офтопик", а ако имаше сериозно предложение да се бе обърнал на ЛС към съответните хора с конкретна цифра.
 
От: Купувам Predpriemach.com

Нали това ти казвам. Намеренията са ми искренни, просто незнам кой е Баш Шефа, пък и няма никакви контакти?!
 
От: Купувам Predpriemach.com

Coolice и Blinky са. Но дори и да са само модератори (което не вярвам), ще ти дадат контакти на шефовете.
 
От: Купувам Predpriemach.com

Еми мерси, сега ще им напиша по едно ЛС. Аз от къде да знам, че са те :)
 
От: Купувам Predpriemach.com

Нема да ти го продадат предполагам само се хабиш. Доколкото имам едни спомени собственика е един от админите и ника му започва с "C"(да не ме бие после нядявам се). :mrgreen:
 
Собственик е incorporated, working abroad web group.... която поради особенсоти на бг пазара които не харесва не развива сериозно други проекти за бг освен форума... и не продава ...


поздравче за всички които казаха по някоя добра дума за нас в темата :)


YouTube - Jay-Z - Blue Magic
 
От: Купувам Predpriemach.com

5-цифрени суми, дрън-дрън чи пляс..... Чакай след всичките шантави оценки малко да му сваля цената, ей тъй да има шарено:

Форумът няма кой знае какви достойнства, освен похарчените вече пари за реклама и наличен, не особено качествен, трафик. Може и да има потенциал да стане нещо по-печелившо (от рода на wickedfire.com), ама аз просто не го виждам. Средностатистическият посетител тук не притежава повече от 1-2 блога в Блогспот, разбирай чуди се как да откяри 10-15 лева, камо ли да инвестира в нещо по-сериозно...

Ако съм на собственика, поне бих поговорил с Костянев. При условие, че той има идеи и желание, пък аз не. В момента ми е чудно дали успява да си покрие разходите за хостинг...
 
От: Купувам Predpriemach.com

5-цифрени суми, дрън-дрън чи пляс..... Чакай след всичките шантави оценки малко да му сваля цената, ей тъй да има шарено:

Форумът няма кой знае какви достойнства, освен похарчените вече пари за реклама и наличен, не особено качествен, трафик. Може и да има потенциал да стане нещо по-печелившо (от рода на wickedfire.com), ама аз просто не го виждам. Средностатистическият посетител тук не притежава повече от 1-2 блога в Блогспот, разбирай чуди се как да откяри 10-15 лева, камо ли да инвестира в нещо по-сериозно...

Ако съм на собственика, поне бих поговорил с Костянев. При условие, че той има идеи и желание, пък аз не. В момента ми е чудно дали успява да си покрие разходите за хостинг...

Говориш пълни глупости. Да не изброявам колко много са хората тук, които печелят наистина МНОГО и то само от онлайн бизнес.

А за трафика, той е отлично таргетиран ако имаш къде и знаеш как да го насочиш.
 
От: От: Купувам Predpriemach.com

Говориш пълни глупости. Да не изброявам колко много са хората тук, които печелят наистина МНОГО и то само от онлайн бизнес.

А за трафика, той е отлично таргетиран ако имаш къде и знаеш как да го насочиш.
Единият твърди, че небето е синьо, а другият че водата е мокра и след всичко това странно как се поражда спор.
Средностатистическия тукашен посетител наистина рядко притежава повече от 2-3 сайта с готов CMS без някаква сериозна подръжка откъм съдържание на безплатен хостинг с месечни приходи от мизерния Google Adsense $1.
Да, има и печелещи и то много, но те са шепа хора.
Голям плюс във формирането на цената на сайта е това, че вече има сериозен рекламодател (т.е. не такъв дето ти дава 10лв/месец) в лицето на ЦКБ.
За най-големия минус и сам човек може да се сети като мине през пазара за сайтове и реклама. С тези "продавам си сайта за $5" и "продавам реклама за 6 месеца без ротация за 20лв" просто нивото на общността пада сериозно (дори би било добре някак да се поограничат кокошкарските сделки, че става излагация). Като е толкова евтин сайтът ви и не ви се занимава с него просто го затворете/зарежете. Не си струва да се занимавате (и да занимавате другите с цели теми) с жълти стотинки.
Въпреки полезността на аудиторията (без значение има или няма такава) бройката си казва думата и се оценява винаги положително.
Ако kostianev не си е подготвил поне 10'000лв за някаква частична собственост, по-добре да се откаже. Не всички сайтове могат да се купят за по 10-20лв (за съжаление в тукашния пазар може да се намерят такива).
 
От: От: Купувам Predpriemach.com

Ти какъв си тука, та да обявяваш цена? Стига спамете темата. Моля, само сериозни коментари.

Какъвто си ти, такъв съм и аз. Обикновен потребител на форума. И цената, която съм посочил е напълно обективна. Това което прави един форум ценен са хората в него. Всеки може да си направи подобен форум за много скромна сума. Номерът е да спечелиш доверието на хората. Всъщност това е определящо в сделките за форуми, а не домейни, скриптове и бази данни.

Ако наистина искаше да купиш форума щеше да пратиш лично съобщение до администраторите. Едва ли има по-неподходящ подход от пускането на тема. Щом има тема ще пишем в нея. Затова служат темите.
 
От: Купувам Predpriemach.com

Какви безсмислени спорове се водят...

Форума със сигурност не струва 1 000 - 5 000, както се изказа някой по-нагоре.

От реферали в афф програмите се прави известно количество пари, а и може и още да се правят ако се позамислим малко

Над 10 000 според мен би трябвало да е сумата
 
От: Купувам Predpriemach.com

Интересен спор водите :)
Едните казват, че не продават, Вие се мъчите цена да смятате :)
Само един в тази тема се интересува от продаване. Другите просто се опитваме от чисто любопитство да разберем колко реално струва Предприемача. Това, че една къща струва 300'000EU не означава, че собственикът непременно ще я продава.
 
От: От: Купувам Predpriemach.com

Дали?
Казвайки само "цена" е логично да се подразбира цена, на която е осъществена сделката.
Щом къщата е 300 000 EU би трябвало да значи, че е купена / продадена за толкоз.
Все пак аз имам една жигулка, която вече е по-скоро бутаническа система и за мен цената и е много висока, а за желаещите да е купят е 500лв. и нямам желание да е продам. Та за мен цената и е примерно 100 000лв.
Та хора погледнете какво означава термина "цена" и колко вариации може да има.

Само един в тази тема се интересува от продаване. Другите просто се опитваме от чисто любопитство да разберем колко реално струва Предприемача. Това, че една къща струва 300'000EU не означава, че собственикът непременно ще я продава.
 
От: Купувам Predpriemach.com

За 85% от писалите в темата ще кажеш, че са на заплата зачислени към предприемач.ком. Спира се човек на сергия за някоя по-интересна стока и веднага се накачулват наоколо бройка сеирджии да "помагат" в пазарлъка...

Не се ли усещате, че вероятно вредите на заинтересования(-ите)? И то без самите вие да сте директно заинтересовани от ситуацията. Човек иска да купи/продаде нещо, трябва ли да се пънете да го набутате? Обичайният български комплекс, че някой има малко повече пари или просто е по-предприемчив от вас?

В друг форум въпросните коментатори и експерт-ценообразуватели биха изяли шутовете (бановете). Ама ние сме на Капалъ Чарши. Една от причините сайтът да не струва спряганите забавни суми.

ПС: дефакто и аз излагам мнение относно евентуална цена - правя го основно за да неутрализирам (поне малко) смешните предположения дето видяхме досега.
 
От: Купувам Predpriemach.com

/off
Админът вече отговори. Всичко останало, след това, са сладки приказки и трупане на уникален контент за predpriemach.com. Да живее форумното SEO :D .
 
От: Купувам Predpriemach.com

За 85% от писалите в темата ще кажеш, че са на заплата зачислени към предприемач.ком. Спира се човек на сергия за някоя по-интересна стока и веднага се накачулват наоколо бройка сеирджии да "помагат" в пазарлъка...

Не се ли усещате, че вероятно вредите на заинтересования(-ите)? И то без самите вие да сте директно заинтересовани от ситуацията. Човек иска да купи/продаде нещо, трябва ли да се пънете да го набутате? Обичайният български комплекс, че някой има малко повече пари или просто е по-предприемчив от вас?

В друг форум въпросните коментатори и експерт-ценообразуватели биха изяли шутовете (бановете). Ама ние сме на Капалъ Чарши. Една от причините сайтът да не струва спряганите забавни суми.

ПС: дефакто и аз излагам мнение относно евентуална цена - правя го основно за да неутрализирам (поне малко) смешните предположения дето видяхме досега.

Поздравления Noke, просто не съм очаквал, че се намират хора от твоя ранг във форума. Идеята ми да взема форума е от доста време и смятам, че тук може да се създаде по-добро място, точно споменатото от теб, но явно сегашните собственици не желаят сайта да се развива и тъпчат на едно място от месеци, години.

Самите те/той са толкова потайни, че дори с GPS неможе да ги открия. Тука ми се дават някакви предположения от форума за модератори и т.н., които нямат явно власт и решение, а страницата за Контакти е нямам дума. Изпратих 2 запитвания - но уви! Домейн whois инфото - още по-зле "Domains by Proxy, Inc."..

Ще почакам още малко и ще се насоча към друг сайт, който съм набелязал за купуване.

За любопитните, моля разберете - естествено, че цената е над 1000 лева или дори 5000 лева. Принципно не си давам парите напразно и щом съм преценил, че тук мога да ги вложа, значи си заслужава.. ама някой от вашите коментари просто.. още малко и ще ме изгонят от форума!
 

Горе