Купувам Predpriemach.com

От: Купувам Predpriemach.com

Аз не го купувам, но ми е любопитно все пак на каква цена го оценяват създателите му.
 
От: Купувам Predpriemach.com

Защо искаш да купиш форума?
 
може някои ден едно ИПО да спретнем ако пак се появи истерия за инвестиране на борста :) и има някои навит да купува акции, но контролния пакет ще си остане при нас... и ще сме мажоритарчета... предполагам има от форума хора които знаят как седят нещата :) и ипо-то ще се направи с букбилдинг при П/Е нормално за ипо в бг :p

всичко на този свят се прави за пари и малко слава а славата не се продава ....
 
Последно редактирано от модератор:
От: Купувам Predpriemach.com

Напротив, продава се славата, но за повече пари, защото всичко се прави заради пари - ти го каза.

Ако все пак мислите да продадете поне 50% от сайта ми пишете. Мисля да инвестирам малко тука и да се подобри значително функциийте на този форум. Имам дори вече готов идеен проект, но само с продажба на акции няма как да стане, защото мнението ми е, че сайта не печели толкова много, за да се задоволя само с процент акции :)

Съгласен съм на поне 50% от сайта.
 
От: Купувам Predpriemach.com

Подобен сайт едва ли ще го купиш с тема! Отидете някъде на по бира, седнете и поговорете! Големите сделки е добре да се правят лично :)
 
От: Купувам Predpriemach.com

Да, така е. Пуснах темата, защото имам такова желание. Няма как да се видим на по бира, защото дори не знам кой е собственика или собствениците. След като стигнем до някаква степен на разговор, естествено ще се видим и говорим и т.н. и то не веднъж.
 
От: Купувам Predpriemach.com

купонджии :)
бидвам с 10 лв отгоре :p
Интересно как бидваш като няма досегашна цена.
И все пак не се посочи някаква ориентировъчна цифра от амините за задоволяване на любопитството ми за себестойност на Предприемача. Важна е самооценката.
 
От: Купувам Predpriemach.com

Който извади 50 000 лева сигурно ще успее да ги навие за 100% от форума. Ай да ви видя сега? Най-бързият печели.
 
Re: От: Купувам Predpriemach.com

Който извади 50 000 лева сигурно ще успее да ги навие за 100% от форума. Ай да ви видя сега? Най-бързият печели.

150 ми се вижда по-нормално :)
той предприемача тея месеци според мен ще има много голям скок
 
От: Купувам Predpriemach.com

:clap: хайде наддавайте!Дайте примерна цена да видим кой ще е по близко :D
 
От: Купувам Predpriemach.com

Който извади 50 000 лева сигурно ще успее да ги навие за 100% от форума. Ай да ви видя сега? Най-бързият печели.

Ти какъв си тука, та да обявяваш цена? Стига спамете темата. Моля, само сериозни коментари.
 
От: От: Купувам Predpriemach.com

Според този сайт http://websiteprice.net[url]http://websiteprice.net[/URL]

predpriemach.com струва $88.100


Google PageRank 4 Backlinks 47 Fake PageRank True PageRank Indexed Pages 1.610.000 DMOZ Yes Yahoo Backlinks 66.625 Alexa Rank 55.342
Сайта, който си дал е пълна глупост.. според него моя блог струва $629 .. простотия :)
 

Горе