Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Има малки изключения, но те задължително изискват много, много ипит, познания и прочие подробности, които явно си подминал в еуфорията :)

Дрън,дрън,дрън.

Я го вижте нашия роден премиер ББ.Дрънкаше неуморимо глупости по медиите в предизборната си кампания без изобщо да разбира от политика.Народът хареса медените му приказки и в следствие на стадния синдром гласува масово за него.
Сега следват гаф след гаф и любимия ни премиер ББ си променя мнението по-често,отколкото хазяин на морето си сменя цените при вида на немски турист с мерцедес.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

И къде намираш разликата с цитата :)
Харесали сте си го, избрали сте си го..аз кво да направя :D Тия които са бучали против него са били клеймосвани ахахаах И кво да направя по случая с любимеца на бабите... баш ми дреме!

В цитата се имаше предвид, че въпросният юзер би могъл да бъде център на внимание, последващо със зелени квадратчета, само ако е бил полезен...тоест това което съм писал - "опит, познание..." Във всички останали случаи "центъра на внимание" би му коствал пък червени квадратчета.
Ти кво си видял, нямам идея.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

:p
И къде намираш разликата с цитата :)
Харесали сте си го, избрали сте си го..аз кво да направя :D Тия които са бучали против него са били клеймосвани ахахаах И кво да направя по случая с любимеца на бабите... баш ми дреме!

В цитата се имаше предвид, че въпросният юзер би могъл да бъде център на внимание, последващо със зелени квадратчета, само ако е бил полезен...тоест това което съм писал - "опит, познание..." Във всички останали случаи "центъра на внимание" би му коствал пък червени квадратчета.
Ти кво си видял, нямам идея.
Не схвана какво имам в предвид.
Прояви малко въображение.Другият вариант е да удариш 2 водки и отново да прочетеш мнението.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Наистина не захапвам какво общо имаше с моето мнение подвизите на бойко :)
Водка нема да е, ама едни бирички наистина смятам да вкарам :)
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Total post count +1
Aaaa,ето кой е ударил няколко водки.:shock:
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Е няма кво... виж кви теми има от 2 дни и как да не спамим ;)
Като пратят темата в кофата, мненията ще се нулнат и пак ще трябва да каунтвам.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Абе кой тролил,тролил.Сега май е най-добре тези теми да отидат в кофата,че се разводнява форума по този начин,а това води до бездействие на потребителите му и загуба на пари.
Аз така ги разбирам нещата:)
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Ето, и аз да се включа в темата.
Наистина са много хората, които дават червена репутация без причина.
Ето пресен пример от днес - "глупак".
И става въпрос за мнението ми в тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=23752&p=215985#post215985
Постнах го, за да го имат предвид евентуалните инвеститори, а не съм искал по никакъв начин да спамя или да троля.
Edit : Единствената зелена точка, която съм получил досега е от Fozzy, за което му благодаря.
Ето и за кое ми мнение е дал зелена репутация http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=22174&p=203075#post203075
 
  • Like
Реакции: Test
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Да шерна и аз :wink: :

32zrv2t.jpg


Не са научиха че ги виждам кои са, глупави хора ей :lol: .
Нарочно не го показвам кой е - удоволствието да го сапунисам е само мое. Ама ши изчакам да дигне още малко зелен реп и тогаз да го издумкам понеже мойте минуси свалят с по 5-6 точки наведнъж и нема файда да ги гърмя току-тъй.. :twisted:
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

ХАХ кви с тия домати.Този да не използва на баба си лафовете.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Мен пък спамерът ме обяви за спамер. :lol: И това, ако не е ирония :)

spam.jpg
 
  • Like
Реакции: Test
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Тези репутации са много... не знам как да го кажа... уебмастърбегейски. Там когато не са заети да пращат доноси до НАП и Google се разнообразяват с писане на подобни репутации.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Хаха, гоУемото добрутро се засегна и веднага:
webmasterbg.png


Edit:
А всъщност няма причина да се засягат от предното ми мнение защото това си е самата истина. Колкото пъти погледна какво става там, или се обсъжда кой колко доноса е пратил и какъв бил ефекта или към съвсем нормални мнения има напляскани тлъсти минуси с ужасни коментари към тях. Да чукна на дърво, нямам регистрация там и нямам намерение да имам.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Viko
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

бе сега като погледнах имам една положителна и една отрицателна
на тема дето я няма?
някой да каже за ко ми ги е дал- не че нещо- ама да знам поне какво съм казал да го ева:)
Тема: N/A
Колко не на място не е истина
09-04-2011 14:32

Тема: N/A
ubava misal
09-04-2011 18:46
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Хаха, гоУемото добрутро се засегна и веднага:
webmasterbg.png


Edit:
А всъщност няма причина да се засягат от предното ми мнение защото това си е самата истина. Колкото пъти погледна какво става там, или се обсъжда кой колко доноса е пратил и какъв бил ефекта или към съвсем нормални мнения има напляскани тлъсти минуси с ужасни коментари към тях. Да чукна на дърво, нямам регистрация там и нямам намерение да имам.
Там са отбор пролетни минзухари. :)

Имам акаунт всъщност :oops: ама къмюнитито така и не ми стана интересно - като изключим няколко човека дето имат акаунти и тука, останалите са чиста проба бг-интернет-фейсбук-гепиме-фаниме бездарна и неграмотна измет :mad:.

ПС: Дайте ми и на мене минуси сега, мамини сладури - като ви фиксна реповете тука :wink:, ще логна и у пробития ви форум да ви оставя 'фийдбек' и там :twisted: ...
 
  • Like
Реакции: adi
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Къци Къци, много спамиш бе, истина си е, тоя дето ти е пуснал червена репутация за спам, евала му правя, да каже кой е да му ударя една зелена ;)
 
Хъх, странна работа. Май забравих кога пък аз получих червена точка. Или нещо формата ми спада или просто съм станал прекалено мекушав в последно време.
Тези с оплаквания с червени точки са компенсирани или поне тези за които смятам, че мнението им е било правилно.
Едит: Тест, скоро съм ти давал, за това не мога да повторя - да не си помислиш, че не мисля, че мненията са ти правилни.
 

Горе