Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Може и аз да съм бил. Оплаква се точно като някаква девойка....... Има ли начин да се види на кой какви коментари сте давали ?
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Не, не, не това не е истина :lol:
9 страници шитня и детски дразги за реп-чета.

Тъкмо се гледах в оня списък, че съм на 3-то място. Червени репутацийки и аз си получавам, ей така по няколко на месец профилактично. Който ги дава той си знае. Всеки си има мнение и го изразява някак си. Някои хора обичат да са анонимни. Лошо няма.

Та, като съм 3-ти и к'во? Нито се чувствам по-богат, нито по-беден. Бъхтя се по цял ден над проектите ми за кирливите пари, та после да се чудя къде да ги ръскам. Нито ми е по-леко да се бъхтя, нито ми е по-спокойно. Тези репутацийки никаква файда не вършат да ви кажа. Повярвайте ми. Няма смисъл да се пънете за зелените квадратчета. Яко хейт до дупка, другото не е важно.

Ако някой иска да е примерен и да помага отвреме на време вече си е негова работа. Тогава ще валят зелени квадратчета, ама файда ник'ва.

Баси парадокса, който иска да помага взема реп-овете, ама не му трябват. Който иска да ги колекционира се пъне к'ат балканче на баир - и пак няма, само разклонява еволюцията от маймун-човек до човек-домат.

Сами си правете изводите.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

и аз съм с червена репичка,но с тази разлика ,че не знам разликата между зелената и цървената и кой мия дал.не си правя и труда да се дразня ,а си четем убави теми за сео интернет маркетинг.:)
 
От: От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

и аз съм с червена репичка,но с тази разлика ,че не знам разликата между зелената и цървената и кой мия дал.не си правя и труда да се дразня ,а си четем убави теми за сео интернет маркетинг.:)
Само така пич, имаш зелена ряпа от мен :)
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Абе то твойта ряпа е сива ако питаш мен ;)
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Ами няма ирония, ти си червен, не можеш да даваш зелени репутации, като дадеш зелена или червена, тя е сива и не се отразява :p
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Ами няма ирония, ти си червен, не можеш да даваш зелени репутации, като дадеш зелена или червена, тя е сива и не се отразява :p
Важното е, че съм дал зелена за уважение, пък vBulletin-а в каквато ще да си я преобразува :D
 
добре се забавлявате с репутацията :) докато някои работим :) то сега има малко инфлация в системата щото е с частично смекчени от дефултните настроики ако ги върна предполагам всички ще сме с по малко и се чудя дали да го направя всяко мнение е добре дошло
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

И аз гледам, че има нещо странно при тия репутации. Нещо много се вдигнаха изведнъж сякаш, пък то к'во било...
А до колко репутацията е важна, абе важна си е малко или много, защото когато тръгнеш да правиш разни далавери, хората гледат всичко.
 
или да организирам ден за зачистване на репутация като висчката с безмислени коментари да се махне (ама ще е много работа така че бавно ще стане да си знаете :) и ще имате да ме черпите :p


или и двете ? :)
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

То не мисля, че толкова има голяма инфлация с репутацията, просто преди по не беше популярна - сега всеки цъка наляво-надясно. :)
 
Ъм промяната в сметката на репутацията не беше ли още преди повече от половин година, като тогава се наблегна по-скоро на "възрастта" на регистрацията, от колкото на останалите фактори?
@gangster не, че не беше толкова популярна, а просто силата на потребителите беше много по-ниска. В смисъл преди 1/2 година аз бях с 7-8, ноке с 15-16. Нормално е като се посъберат повече точки, съответно и силата да се качва и съответно някой с много точки като даде на някой с много точки - е резултата се вижда.
Иначе на мен ми е все тая как ще я бъде, важното е да съм полезен по някакъв начин на колегите тук. Дали ще ми благодарят с "мерси" в темата или репутация ми е все тая. Но все пак репутацията си е важен елемент за оценка на качеството на мненията на доста хора.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Виждам, че още коментирате темата :D . Искам само да попитам дали е възможно да се види кой е давал репутации, че взех да получавам много отрицателни ( и положителни де ) с точен текст " х*й ", както и някакви масови чертички. Не мисля, че някой би бил полезен с това да дава такава репутация, още повече да ръси глупости. Изобщо не ме интересува тая репутация и на никого не се моля за зелени и червени "репички" ама ... :D
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Какво ама бре? Ае бягай при индийските ти приятели в дигитал поинта. От мене само червени ще имаш, можеш да си сигурен, аз се подписвам, тъй че ще знаеш кой те сваля с 35 реп.
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

Какво ама бре? Ае бягай при индийските ти приятели в дигитал поинта. От мене само червени ще имаш, можеш да си сигурен, аз се подписвам, тъй че ще знаеш кой те сваля с 35 реп.
Приемаш си го много навътре, прави каквото искаш :D Аз лично съм ползвал услугите на моите "приятели" и за $1 съм си взел 5 pr5 валидни линка...
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

О да, не знам кой плаче като девойка в темите за репутации, а след 10 минути вече казва "не ми пука за репутациите пичове!", а след още 10 минути се чува : " локвайте темата, схванах" ;) е няма, ще ядеш червените репички ся
 
От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

:pКатцаров бреее ефенди.Блъснал съм ти зелена ряпа с моя скромен Power.Само ревеш лапецне:)

А и си индиец-колега
 
От: От: Къв е тоя форум, кви са тия хора ?

:pКатцаров бреее ефенди.Блъснал съм ти зелена ряпа с моя скромен Power.Само ревеш лапецне:)

А и си индиец-колега
Хаха , мерси коРега :D А бе най-важно е да върви бизнеса :D
 

Горе