Къде отидоха старите кучета?!

vetzkov

Well-Known Member
Днес се замислих , че от многооооо време не съм виждал някои стари кучета от форума като death , mитака и ssh_on - някой някво инфо?
 
От: Къде отидоха старите кучета?!

на по-добро място надяваме се...
Cry-icon.jpg
 
митака се е отдал изцло на http://kreativen.com/ за последно писа преди няколко месеца в една тема за блогинка и доколкото чух цъкал си като фрилансър от време на време но не съм сигурен ...


ами дет за последно беше на някави курсове и нямал много време :) За да ви надъхам бацета след деиндексацията сателитните му блогове остнаха и му правят по някои друг $$$ :) не е много ама е добре за изцяло на автопилот ;)

ссх он незнам...
 
създава си марка можеби след време ще успее да я монетазризира добре но наистина ще трябва да мине време и доста нща да се променят в БГ...

иначе някога Митака беше на канатар дали да блъска с проблогове или да се захване с креативен и избра второто а проблоговете му иначе бяха на доста високо ниво като изработка :) ...
 
От: Къде отидоха старите кучета?!

А Апостола? Той ми залипсва, имаше и още много други...активни: Инарт-а, ако се сещате; asmaistora, Нинджата....а и Тодор:)

Ама какво да се прави - скоро, като се сетят да търсят за нещо в бг интернета - ние ще ги очакваме с отворени обятия:)
 
От: Къде отидоха старите кучета?!

vois4e-то яко потъна в потайните земи на неизвестното
щеше да си оправа уаптопа...

яка тема направихме за юзърите

малко като некролози..

мене един ден ше ме споменавате ли :)

(ше ме споменавате вие.. кой?? radev who??) :)
 
От: Къде отидоха старите кучета?!

незанам ама ssh_on си беше силен маркетър и си продаваше... къде изчезна тва момче и не блогва вече и въобще нз...
 
От: Къде отидоха старите кучета?!

Аз радев ще го споменавам дълго време заради вечните линкове в сайтовете ми :d Това беше изключителна набутвация от моя страна, но карай тогава бях тъп човек... Сега си патя...
 
От: Къде отидоха старите кучета?!

Не, няма да ги махна :) Ако случайно тръгна да продавам сайтовете, ще ти върна парите, обещавам :) или най-малкото ще ги преместя в друг сайт :)
 
От: Къде отидоха старите кучета?!

радев предчуствам че доста хора ще те споменават включително задните ти част и може би майкати знам ли... Аз лошо за тебе не мога да кажа щото прайш фъна но аделина какво ли мисли ?
 

Горе