Къде са правилата на форума?

В секцията пазар ги видях, но не знам дали са правила, щом никой не ги спазва
А правила за целия форум няма, така ли да го разбирам.
 
Благодаря, но в секция Пазар нищо не се публикува по правилата. Пуска се едно "продавам сайт", дразнещо е, ето нещо прясно - https://www.predpriemach.com/threads/Продавам-онлайн-магазин.68523/
Това си е по избор на автора. Аз лично не бих отворил тема с толкова сухо заглавие, но явно или не много на зор да го продава или не може да прави грабващи заглавия. Все пак тук и бичуване да сложим като правило, няма как да го променим. ;)

Може да видиш и други заглавия и като едно ти грабне вниманието лесно ще разбереш дали и човека е развивал добър бизнес. ;) Не искам да обидя никой, но това се придобива също с времето. Няма правило, което да излекува такива заглавия. Ние трябва по цял ден да седим и да пренаписваме заглавия и оферти. Като ти е кофти обявата, и ефекта няма да желания. Така се отсяват лесно нещата. ;)
 
Недоумявам, от този отговор разбирам, че няма правила
Казваш ми, че всеки трябва сам да си прави заключението за обявата, но не е по правилата и може да предизвика хейт и допълнителна работа за администриране
Това е нонсенс
 
Не знам как го разбираш по този начин, но щом искаш, така го разбери. Квото успях, написах. ;)

Като има допълнителен хейт по обявата му, репортва и се трие. Това е право на всеки автор, който докладва, че в темата му се изсипват хора само за да му я прецакат. Не е нещо нова. Нали сега за заглавията си говорехме. Иначе за хейта, повярвай ми, има го навсякъде и го правят хората като теб и мен....така, че правилата горе долу ги има и гледаме да влезем в тях, а вече сам си преценява колко ще е кретен във форума и дали няма 1 час писане на тъпотии да бъдат изгубени с натискането на един бутон "изтриване". ;)

На мен ми е нонсенс, че от време на време се появява такава тема и всеки път едно и също си дрънкаме....а именно както си го направим сами. Всичко друго, правила, условия, ограничения ги има щото някак не успяваме да сме хора. :)
 
Не знам дали разбрах правилно, но всеки автор на тема "продавам сайт" може да репортне някой, който го засегне за темата, че не е по правилата
А този автор публикува не по правилата, ето това не ми се връзва
 
Има три варианта. Първият е да седнете и да редактирате всичко едно по едно. Вторият вариант е да дадете част от властта в ръцете на потребителите под формата на негативни репутации, както беше едно време. Третият вариант е никой нищо да не прави и идиотите да завземат форума, знаейки че могат да правят каквото поискат без да има последствия. Тогава на част от хората ще им писне и ще се махнат, и ще останат само теми за гениални схеми от тип кешфиеста.
 
Има три варианта. Първият е да седнете и да редактирате всичко едно по едно. Вторият вариант е да дадете част от властта в ръцете на потребителите под формата на негативни репутации, както беше едно време. Третият вариант е никой нищо да не прави и идиотите да завземат форума, знаейки че могат да правят каквото поискат без да има последствия. Тогава на част от хората ще им писне и ще се махнат, и ще останат само теми за гениални схеми от тип кешфиеста.
Бахта в несоциалния тип.
 
Бахта в несоциалния тип.
Ба. Типичен спамър. :p
Те го несоциалният тип:
asimerr Member
Joined: Apr 21, 2012
Messages: 31
 
Има три варианта. Първият е да седнете и да редактирате всичко едно по едно. Вторият вариант е да дадете част от властта в ръцете на потребителите под формата на негативни репутации, както беше едно време. Третият вариант е никой нищо да не прави и идиотите да завземат форума, знаейки че могат да правят каквото поискат без да има последствия. Тогава на част от хората ще им писне и ще се махнат, и ще останат само теми за гениални схеми от тип кешфиеста.
Да, както казах, в бъдеще ще се допълват, определено. Има някои неща, които няма да е лошо да се впишат или се знаят от всички потребители със стара регистрация. И е добре да е изнесено някъде напред. ;)

Може да сме сигурни, че форума няма да бъде завзет от идиотите. Това го гарантираме. До тогава ще видим какво може да се подобри. ;)
 
Като предложение добавям: В опциите на всяка тема да има бутон "Повдигни темата" с който да се ъпват темите, без да се спами в тях. Веднъж дневно/на два дни да може да се използва ще е достатъчно. Темата да отива в "Нови постове", ако е възможно с някой префикс, за да се отличават.
 
Има три варианта. Първият е да седнете и да редактирате всичко едно по едно. Вторият вариант е да дадете част от властта в ръцете на потребителите под формата на негативни репутации, както беше едно време. Третият вариант е никой нищо да не прави и идиотите да завземат форума, знаейки че могат да правят каквото поискат без да има последствия. Тогава на част от хората ще им писне и ще се махнат, и ще останат само теми за гениални схеми от тип кешфиеста.
Теста е прав, липсват негативните репутации, няма адекаватна оценка.
 
Теста е прав, липсват негативните репутации, няма адекаватна оценка.
Ко ти пука?
Този сайт е за обяви. @Blinky може да ми се сърди колкото иска, но утре (или в други ден) ще си развия за пореден път тезата.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе