Къде ще сте на нова година?

От: Къде ще сте на нова година?

И аз съм съгласен да направим 1 събиране, но ще е доста трудно. Може да не е за празниците ами просто така, да се видим, да пийнем и да полафим :)
 
От: Къде ще сте на нова година?

Винаги и само на кръчма.Ама в София, щото по пътищата има много пияни ,а освен сичко не се и чистят:|
 
От: Къде ще сте на нова година?

testkiwi, пусни някой линк към оферта от Австрия да сравним цените с България

не си падам по организираните пътувания, просто гледах хотелите в букинг.ком както за банско така и за кицбюел. цените са почти еднакви..
 
Re: От: Къде ще сте на нова година?

Винаги и само на кръчма.Ама в София, щото по пътищата има много пияни ,а освен сичко не се и чистят:|
Да, няма да е зле да направим нещо такова. ;) Ако има, или няма, ще се организираме. Колко му е. И снимки ще си направим даже. :)
 
От: Къде ще сте на нова година?

01.01.2014 съм на Redbull Downhill турнир в Тайланд HELL YEAH поне там е жегичка :mrgreen:
 
От: Къде ще сте на нова година?

С нетърпение чакам да свърши тази смотана година и да се почва на чисто.
 
От: Къде ще сте на нова година?

За мен беше добра година , надявам се другата да е още по добра. Иначе в къщи най вероятно ще се празнува с приятели.
 
От: Къде ще сте на нова година?

В гроба, като гледам натам вървят нещата.
 
От: Къде ще сте на нова година?

За, нея трябва да питаш близките и приятелите ми. За жалост никой не се е върнал от там надали и някой ще се върне.

Ще има ли жито :d
 
От: Къде ще сте на нова година?

През последните няколко години се убеждавам, че е най-добре да си си в къщи, или някъде с приятели, но не в заведение - на домашно някъде. Не ми понася силната музика и многото хора - сигурно съм остаряла вече :D.
 
От: Къде ще сте на нова година?

В гроба, като гледам натам вървят нещата.

Включи ме в завещанието си :shock:
 
От: Къде ще сте на нова година?

И аз май ще си прекарам новата година вкъщи. За мен също не беше никак успешна, а дори и доста лоша година, така че нямам търпение да свърши. :)
 
От: Къде ще сте на нова година?

Ам и аз да кажа.

Начи аз не знам къде, сигурно никъде. За мен годината започна супер, завърши зле. Както във финансов, така и в личен план хъх. Догодина повече, като спечеля едно дело ще живна :D

едит: намерих ей тая скромна виличка https://de.airbnb.com/rooms/1969965?s=826d ама нема хора, реално излиза по-евтино от банско като се раздели на 10 човека. Вие кажете дали си струва, нищо чудно в съседната да е Роман абрамович и да завъртите някоя далаверка :D
 
От: Къде ще сте на нова година?

Тази Нова година май ще е вкъщи. Май няма да имам възможност за друго. Трудна година ще изпратя с много проблеми и много затруднения. Надявам се за по-светли дни в идната. :)
 

Горе