Към другарите протестиращи

ReminD

Well-Known Member
Другари АНТИКОМУНИСТИ, и АНТИсоциалисти, как ще коментирате това . Може ли да се борите против социализма, а да действате със същите милиционерски методи??? Такива списъци са се пускали 89-та година от бившия соц за неудобни хора, които да не ходят в медиите. Същите такива списъци са се правили и 44-та година и преди 44-та година. Как ще борите комунизма като действате със същите похвати. Обвинявате ДС за всичко, но действате много по-некадърно и от нея ( бел. - анонимни доноси и то некадърно скалъпени).

Какви са ви следващите действия другари? Взривяване ( атентат ) на парламента?
 
От: Към другарите протестиращи

Я дай малко повече проверими факти, защото хаотични обвинения в ченгеджийство мога да отправям и към марсианците.
 
От: Към другарите протестиращи

Какви факти искаш? Пуснат е анонимен списък с врагове на народа. Такива списъци са се правели едно време.
 
От: Към другарите протестиращи

Тоя списък е супер смешен, умрях от смях онзи ден като го прочетох :lol: Хората със синя пяна по устата имат нужда от психиатрично лечение.
 
От: Към другарите протестиращи

За две седмици разглеждане на темите в тоя форум стигнах до простия извод ,че тук само се политиканства.
Моля админа да ме банне и да ми изтрие акаунта.
 
От: Към другарите протестиращи

Олигофрен, явно разглеждаш политическия раздел. В тоя форум има много различни раздели, в които пишем различни неща. В раздел "Политика" обикновено обсъждаме политически въпроси.
 
От: Към другарите протестиращи

Какви факти искаш? Пуснат е анонимен списък с врагове на народа. Такива списъци са се правели едно време.
Не виждам линк и/или подробно представяне на това, за което говориш, в първия ти post, а почти не гледам телевизия по хигиенични причини. Нямам идея за какво говориш. Ако искаш да бъдеш разбран, говори максимално ясно с линкове към твърдения, факти, доказателства и т.н. (може да представиш и файлове/документи, ако разполагаш с такива) по темата, която искаш да дискутираме.
 
От: Към другарите протестиращи

"Как ще коментирате това", думата "това" е хиперлинк.
 
От: Към другарите протестиращи

"Как ще коментирате това", думата "това" е хиперлинк.
Явно слепотата ме е споходила.

Конкретно по темата (най-сетне бавносгряващият ми реотан се загря):
Идиоти с ченгеджийско мислене винаги ще се намират. Всеки човек е редно да отговаря за постъпките си лично. За да се предполага, че е престъпник трябва да се посочи какво точно нередно е направил и съответно да се предприемат някакви мерки за санкционирането му. От хвърчащи списъци полза не виждам. Не мисля за разумно обвинение това, че бил роднина на еди-кой-си или че имал еди-какви-си разбирания.
 
От: Към другарите протестиращи

На мен много ми хареса израза "позволила си да напише" - точно така, как така някаква си журналистка ще си позволява да пише!!! Това да не и е бащиния :lol:
 
От: Към другарите протестиращи

Вчера 6 души ( 4 членове на ДСБ ) + Асен Генов са арестувани да вандалстват и да рисуват по паметника пред Позитано. Познавам аз, че ще правят мизерии и лумпенски прояви.
Всичко политизират тези.
 
От: Към другарите протестиращи

Така е.

Злото може да се победи само със сила. То от дума не разбира.
 
От: Към другарите протестиращи

Вчера 6 души ( 4 членове на ДСБ ) + Асен Генов са арестувани да вандалстват и да рисуват по паметника пред Позитано. Познавам аз, че ще правят мизерии и лумпенски прояви.
Всичко политизират тези.

Аууууу тия вандали да надраскат хубавия паметник пред Позитано тц тц тц как може бе. Не са като интелигентните контрапротестиращи каймака на обществото ... :cry:

Аз съм възмутен от постъпката на тези лоши хора :(

И отгоре на всичко писали БСП-Позор как е възможно това в 21 век, така обиждат милиони хора ето например ReminT, този корифей на морала и радетел за демокрация!

P.S.

Подозирам, че зад тази престъпна постъпка стои Зорос.

6732481e.jpg
 
Последно редактирано:
От: Към другарите протестиращи

Абе не знам кой стои, но се вижда какви похвати използвате, пък сте големите ДЕМОКРАТИ. Само не разбрах каква беше целта на това МЕРОПРИЯТИЕ? Май целта беше да ги арестуват и да се говори, че са арестувани и жертви?

Четвърта власт, същото като УМ 13 там - провокации и интереси.
 
Последно редактирано:
От: От: Към другарите протестиращи

Аууууу тия вандали да надраскат хубавия паметник пред Позитано тц тц тц как може бе. Не са като интелигентните контрапротестиращи каймака на обществото ... :cry:

Аз съм възмутен от постъпката на тези лоши хора :(

И отгоре на всичко писали БСП-Позор как е възможно това в 21 век, така обиждат милиони хора ето например ReminT, този корифей на морала и радетел за демокрация!

P.S.

Подозирам, че зад тази престъпна постъпка стои Зорос.

6732481e.jpg
Баси дебилите, заслужават си ареста, че и да ги осъдят. Какво си мислят, че няма камери там ли. Пълни олигофрени.
 
От: От: Към другарите протестиращи

Че то целта е била да бъдат арестувани, че да се говори по медиите колко лошо е правителството, толкова ПЛОСКА и ИЗМИСЛЕНА работа, само бойковисти и седесари и десе-ебари могат да го правят това.

Чудя се какво ще стане ако някой почне да драска по някой паметник в USA, дали няма да ги арестуват, или пък нещо в Русия или в Брюксел. Пълни ЛУМПЕНИ.
 
От: Към другарите протестиращи

Абсолютни националсоциалисти :lol: :lol: :lol: :lol:

Даже се гордеят с това едните. Пък другите си преписват борбата срещу фашизма, само дето забравят да споменат, че са се борили за власт, а не против нещо си.
 

Горе